Fotbalové výsledky a tabulky
1. A-třída 2012/2013
1.kolo | ||
---|---|---|
10.11.2012 17:00 | Lomnice nad Popelkou - Krásná Studánka | 5:0 (3:0) |
10.11.2012 17:00 | Harrachov - Straž pod Ralskem | 3:2 (1:0) |
10.11.2012 17:00 | Horní Branná - Cvikov | 0:1 (0:0) |
10.11.2012 17:00 | Jilemnice - Bozkov | 0:4 (0:2) |
10.11.2012 17:00 | Mírová pod Kozákovem - Mimoň | 1:3 (0:1) |
10.11.2012 17:00 | Raspenava - Straž nad Nisou | 2:4 (0:3) |
10.11.2012 17:00 | Frýdlant - Hejnice | 2:0 (0:0) |
2.kolo | ||
18.08.2012 17:00 | Harrachov - Lomnice nad Popelkou | 2:4 (1:3) |
18.08.2012 17:00 | Straž nad Nisou - Frýdlant | 1:1 (0:0) |
18.08.2012 17:00 | Mimoň - Raspenava | 4:1 (2:1) |
18.08.2012 17:00 | Bozkov - Mírová pod Kozákovem | 2:0 (2:0) |
18.08.2012 17:00 | Cvikov - Jilemnice | 3:3 (2:3) |
18.08.2012 17:00 | Krásná Studánka - Horní Branná | 4:2 (3:0) |
18.08.2012 17:00 | Straž pod Ralskem - Hejnice | 2:1 (1:0) |
3.kolo | ||
25.08.2012 17:00 | Lomnice nad Popelkou - Straž pod Ralskem | 1:1 (0:0) |
25.08.2012 17:00 | Horní Branná - Harrachov | 1:3 (0:2) |
25.08.2012 17:00 | Jilemnice - Krásná Studánka | 5:0 (3:0) |
25.08.2012 17:00 | Mírová pod Kozákovem - Cvikov | 2:1 (1:1) |
25.08.2012 17:00 | Raspenava - Bozkov | 1:5 (1:1) |
25.08.2012 17:00 | Frýdlant - Mimoň | 9:1 (2:1) |
25.08.2012 17:00 | Hejnice - Straž nad Nisou | 4:0 (0:0) |
4.kolo | ||
01.09.2012 17:00 | Harrachov - Jilemnice | 1:2 (1:1) |
01.09.2012 17:00 | Lomnice nad Popelkou - Horní Branná | 4:1 (2:0) |
01.09.2012 17:00 | Mimoň - Hejnice | 1:0 (0:0) |
01.09.2012 17:00 | Bozkov - Frýdlant | 5:4 (4:5) |
01.09.2012 17:00 | Cvikov - Raspenava | 6:0 (3:0) |
01.09.2012 17:00 | Krásná Studánka - Mírová pod Kozákovem | 3:4 (0:3) |
01.09.2012 17:00 | Straž pod Ralskem - Straž nad Nisou | 1:2 (0:2) |
5.kolo | ||
08.09.2012 17:00 | Horní Branná - Straž pod Ralskem | 1:3 (1:1) |
08.09.2012 17:00 | Jilemnice - Lomnice nad Popelkou | 3:1 (1:1) |
08.09.2012 17:00 | Mírová pod Kozákovem - Harrachov | 6:1 (4:1) |
08.09.2012 17:00 | Raspenava - Krásná Studánka | 1:2 (0:1) |
08.09.2012 17:00 | Frýdlant - Cvikov | 2:1 (1:0) |
08.09.2012 17:00 | Hejnice - Bozkov | 1:8 (1:3) |
08.09.2012 17:00 | Straž nad Nisou - Mimoň | 2:2 (1:0) |
6.kolo | ||
15.09.2012 17:00 | Harrachov - Raspenava | 8:0 (2:0) |
15.09.2012 17:00 | Lomnice nad Popelkou - Mírová pod Kozákovem | 1:5 (1:3) |
15.09.2012 17:00 | Horní Branná - Jilemnice | 2:2 (1:0) |
15.09.2012 17:00 | Bozkov - Straž nad Nisou | 4:1 (1:1) |
15.09.2012 17:00 | Cvikov - Hejnice | 1:3 (0:2) |
15.09.2012 17:00 | Krásná Studánka - Frýdlant | 0:3 (0:1) |
15.09.2012 17:00 | Straž pod Ralskem - Mimoň | 5:2 (3:0) |
7.kolo | ||
22.09.2012 17:00 | Jilemnice - Straž pod Ralskem | 2:4 (1:1) |
22.09.2012 17:00 | Mírová pod Kozákovem - Horní Branná | -:- (-:-) |
22.09.2012 17:00 | Raspenava - Lomnice nad Popelkou | 1:1 (1:1) |
01.10.2012 17:00 | Frýdlant - Harrachov | 1:1 (1:0) |
01.10.2012 17:00 | Hejnice - Krásná Studánka | 4:3 (0:3) |
01.10.2012 17:00 | Straž nad Nisou - Cvikov | 5:0 (3:0) |
01.10.2012 17:00 | Mimoň - Bozkov | 1:1 (:) |
8.kolo | ||
29.09.2012 17:00 | Harrachov - Hejnice | 4:1 (3:1) |
29.09.2012 17:00 | Lomnice nad Popelkou - Frýdlant | 1:2 (1:1) |
29.09.2012 17:00 | Horní Branná - Raspenava | 4:1 (2:1) |
29.09.2012 17:00 | Jilemnice - Mírová pod Kozákovem | 5:2 (1:0) |
29.09.2012 17:00 | Cvikov - Mimoň | 1:1 (0:0) |
29.09.2012 17:00 | Krásná Studánka - Straž nad Nisou | 1:1 (0:0) |
29.09.2012 17:00 | Straž pod Ralskem - Bozkov | 2:3 (1:2) |
9.kolo | ||
06.10.2012 17:00 | Mírová pod Kozákovem - Straž pod Ralskem | 2:2 (1:1) |
06.10.2012 17:00 | Raspenava - Jilemnice | 0:5 (0:1) |
06.10.2012 17:00 | Frýdlant - Horní Branná | 0:0 (0:0) |
06.10.2012 17:00 | Hejnice - Lomnice nad Popelkou | 7:1 (4:1) |
06.10.2012 17:00 | Straž nad Nisou - Harrachov | 3:0 (1:0) |
06.10.2012 17:00 | Mimoň - Krásná Studánka | 2:1 (1:1) |
06.10.2012 17:00 | Bozkov - Cvikov | 5:2 (1:1) |
10.kolo | ||
13.10.2012 17:00 | Harrachov - Mimoň | 2:3 (1:1) |
13.10.2012 17:00 | Lomnice nad Popelkou - Straž nad Nisou | 4:2 (1:1) |
13.10.2012 17:00 | Horní Branná - Hejnice | 2:1 (0:1) |
13.10.2012 17:00 | Jilemnice - Frýdlant | 3:0 (1:0) |
13.10.2012 17:00 | Mírová pod Kozákovem - Raspenava | 6:0 (3:0) |
13.10.2012 17:00 | Krásná Studánka - Bozkov | 0:3 (0:3) |
13.10.2012 17:00 | Straž pod Ralskem - Cvikov | 1:5 (0:4) |
11.kolo | ||
20.10.2012 17:00 | Raspenava - Straž pod Ralskem | 1:4 (0:3) |
20.10.2012 17:00 | Frýdlant - Mírová pod Kozákovem | 0:1 (0:0) |
20.10.2012 17:00 | Hejnice - Jilemnice | 3:1 (1:0) |
20.10.2012 17:00 | Straž nad Nisou - Horní Branná | 0:0 (:) |
20.10.2012 17:00 | Mimoň - Lomnice nad Popelkou | 5:0 (5:0) |
20.10.2012 17:00 | Bozkov - Harrachov | 3:2 (1:0) |
20.10.2012 17:00 | Cvikov - Krásná Studánka | 4:1 (1:0) |
12.kolo | ||
27.10.2012 17:00 | Harrachov - Cvikov | -:- (-:-) |
27.10.2012 17:00 | Lomnice nad Popelkou - Bozkov | -:- (-:-) |
27.10.2012 17:00 | Horní Branná - Mimoň | 0:1 (0:1) |
27.10.2012 17:00 | Jilemnice - Straž nad Nisou | 6:2 (2:0) |
27.10.2012 17:00 | Mírová pod Kozákovem - Hejnice | -:- (-:-) |
27.10.2012 17:00 | Raspenava - Frýdlant | 0:8 (0:5) |
27.10.2012 17:00 | Straž pod Ralskem - Krásná Studánka | -:- (-:-) |
13.kolo | ||
03.11.2012 17:00 | Frýdlant - Straž pod Ralskem | 1:3 (1:2) |
03.11.2012 17:00 | Hejnice - Raspenava | 2:1 (1:0) |
03.11.2012 17:00 | Straž nad Nisou - Mírová pod Kozákovem | 2:2 (0:0) |
03.11.2012 17:00 | Mimoň - Jilemnice | 2:1 (1:0) |
03.11.2012 17:00 | Bozkov - Horní Branná | 4:2 (2:1) |
03.11.2012 17:00 | Cvikov - Lomnice nad Popelkou | 2:1 (1:0) |
03.11.2012 17:00 | Krásná Studánka - Harrachov | 1:2 (1:2) |
14.kolo | ||
17:00 | Hejnice - Frýdlant | -:- (-:-) |
17:00 | Straž nad Nisou - Raspenava | -:- (-:-) |
17:00 | Mimoň - Mírová pod Kozákovem | -:- (-:-) |
17:00 | Bozkov - Jilemnice | -:- (-:-) |
17:00 | Cvikov - Horní Branná | -:- (-:-) |
17:00 | Krásná Studánka - Lomnice nad Popelkou | -:- (-:-) |
17:00 | Straž pod Ralskem - Harrachov | -:- (-:-) |
15.kolo | ||
17:00 | Lomnice nad Popelkou - Harrachov | -:- (-:-) |
17:00 | Horní Branná - Krásná Studánka | -:- (-:-) |
17:00 | Jilemnice - Cvikov | -:- (-:-) |
17:00 | Mírová pod Kozákovem - Bozkov | -:- (-:-) |
17:00 | Raspenava - Mimoň | -:- (-:-) |
17:00 | Frýdlant - Straž nad Nisou | -:- (-:-) |
17:00 | Hejnice - Straž pod Ralskem | -:- (-:-) |
16.kolo | ||
17:00 | Harrachov - Horní Branná | -:- (-:-) |
17:00 | Straž nad Nisou - Hejnice | -:- (-:-) |
17:00 | Mimoň - Frýdlant | -:- (-:-) |
17:00 | Bozkov - Raspenava | -:- (-:-) |
17:00 | Cvikov - Mírová pod Kozákovem | -:- (-:-) |
17:00 | Krásná Studánka - Jilemnice | -:- (-:-) |
17:00 | Straž pod Ralskem - Lomnice nad Popelkou | -:- (-:-) |
17.kolo | ||
17:00 | Horní Branná - Lomnice nad Popelkou | -:- (-:-) |
17:00 | Jilemnice - Harrachov | -:- (-:-) |
17:00 | Mírová pod Kozákovem - Krásná Studánka | -:- (-:-) |
17:00 | Raspenava - Cvikov | -:- (-:-) |
17:00 | Frýdlant - Bozkov | -:- (-:-) |
17:00 | Hejnice - Mimoň | -:- (-:-) |
17:00 | Straž nad Nisou - Straž pod Ralskem | -:- (-:-) |
18.kolo | ||
17:00 | Harrachov - Mírová pod Kozákovem | -:- (-:-) |
17:00 | Lomnice nad Popelkou - Jilemnice | -:- (-:-) |
17:00 | Mimoň - Straž nad Nisou | -:- (-:-) |
17:00 | Bozkov - Hejnice | -:- (-:-) |
17:00 | Cvikov - Frýdlant | -:- (-:-) |
17:00 | Krásná Studánka - Raspenava | -:- (-:-) |
17:00 | Straž pod Ralskem - Horní Branná | -:- (-:-) |
19.kolo | ||
17:00 | Jilemnice - Horní Branná | -:- (-:-) |
17:00 | Mírová pod Kozákovem - Lomnice nad Popelkou | -:- (-:-) |
17:00 | Raspenava - Harrachov | -:- (-:-) |
17:00 | Frýdlant - Krásná Studánka | -:- (-:-) |
17:00 | Hejnice - Cvikov | -:- (-:-) |
17:00 | Straž nad Nisou - Bozkov | -:- (-:-) |
17:00 | Mimoň - Straž pod Ralskem | -:- (-:-) |
20.kolo | ||
17:00 | Harrachov - Frýdlant | -:- (-:-) |
17:00 | Lomnice nad Popelkou - Raspenava | -:- (-:-) |
17:00 | Horní Branná - Mírová pod Kozákovem | -:- (-:-) |
17:00 | Bozkov - Mimoň | -:- (-:-) |
17:00 | Cvikov - Straž nad Nisou | -:- (-:-) |
17:00 | Krásná Studánka - Hejnice | -:- (-:-) |
17:00 | Straž pod Ralskem - Jilemnice | -:- (-:-) |
21.kolo | ||
17:00 | Mírová pod Kozákovem - Jilemnice | -:- (-:-) |
17:00 | Raspenava - Horní Branná | -:- (-:-) |
17:00 | Frýdlant - Lomnice nad Popelkou | -:- (-:-) |
17:00 | Hejnice - Harrachov | -:- (-:-) |
17:00 | Straž nad Nisou - Krásná Studánka | -:- (-:-) |
17:00 | Mimoň - Cvikov | -:- (-:-) |
17:00 | Bozkov - Straž pod Ralskem | -:- (-:-) |
22.kolo | ||
17:00 | Harrachov - Straž nad Nisou | -:- (-:-) |
17:00 | Lomnice nad Popelkou - Hejnice | -:- (-:-) |
17:00 | Horní Branná - Frýdlant | -:- (-:-) |
17:00 | Jilemnice - Raspenava | -:- (-:-) |
17:00 | Cvikov - Bozkov | -:- (-:-) |
17:00 | Krásná Studánka - Mimoň | -:- (-:-) |
17:00 | Straž pod Ralskem - Mírová pod Kozákovem | -:- (-:-) |
23.kolo | ||
17:00 | Raspenava - Mírová pod Kozákovem | -:- (-:-) |
17:00 | Frýdlant - Jilemnice | -:- (-:-) |
17:00 | Hejnice - Horní Branná | -:- (-:-) |
17:00 | Straž nad Nisou - Lomnice nad Popelkou | -:- (-:-) |
17:00 | Mimoň - Harrachov | -:- (-:-) |
17:00 | Bozkov - Krásná Studánka | -:- (-:-) |
17:00 | Cvikov - Straž pod Ralskem | -:- (-:-) |
24.kolo | ||
17:00 | Harrachov - Bozkov | -:- (-:-) |
17:00 | Lomnice nad Popelkou - Mimoň | -:- (-:-) |
17:00 | Horní Branná - Straž nad Nisou | -:- (-:-) |
17:00 | Jilemnice - Hejnice | -:- (-:-) |
17:00 | Mírová pod Kozákovem - Frýdlant | -:- (-:-) |
17:00 | Krásná Studánka - Cvikov | -:- (-:-) |
17:00 | Straž pod Ralskem - Raspenava | -:- (-:-) |
25.kolo | ||
17:00 | Frýdlant - Raspenava | -:- (-:-) |
17:00 | Hejnice - Mírová pod Kozákovem | -:- (-:-) |
17:00 | Straž nad Nisou - Jilemnice | -:- (-:-) |
17:00 | Mimoň - Horní Branná | -:- (-:-) |
17:00 | Bozkov - Lomnice nad Popelkou | -:- (-:-) |
17:00 | Cvikov - Harrachov | -:- (-:-) |
17:00 | Krásná Studánka - Straž pod Ralskem | -:- (-:-) |
26.kolo | ||
17:00 | Harrachov - Krásná Studánka | -:- (-:-) |
17:00 | Lomnice nad Popelkou - Cvikov | -:- (-:-) |
17:00 | Horní Branná - Bozkov | -:- (-:-) |
17:00 | Jilemnice - Mimoň | -:- (-:-) |
17:00 | Mírová pod Kozákovem - Straž nad Nisou | -:- (-:-) |
17:00 | Raspenava - Hejnice | -:- (-:-) |
17:00 | Straž pod Ralskem - Frýdlant | -:- (-:-) |
Krátké zprávy z regionu Jablonecka
Liberecký kraj zveřejnil dopravní plán, připomínky lze zasílat do konce března
Plány na rozvoj integrovaného dopravního systému, dílčí rozvoj odbavovacího systému a mobilní aplikace či plány v nabídce dopravní obslužnosti. I to obsahuje Plán dopravní obslužnosti Libereckého kraje pro období 2024-28. Zasílat náměty či připomínky, a to konkrétně k jednotlivým kapitolám či stranám, lze do 31. března letošního roku na adresu pdou@korid.cz. „V současnosti máme připraven a zveřejněn návrh dopravního plánu, který jsme odeslali našim partnerům, tedy obcím i objednatelům, kteří přímo či nepřímo participují na provozu integrovaného dopravního systému IDOL," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek hejtmana pověřený řízením resortu dopravy.
Začátek března přinese změny jízdních řádů
Od neděle 3. března dojde ke změnám v jízdních řádech autobusových linek v Libereckém kraji. V Turnově se změny dotknou například spoje 311 Turnov - Bukovina nebo 358 Turnov - Rovensko p. Tr.
Nejnovější články
1 + 1 = 3 aneb komedie o záletném taxikáři
Doga vycení zuby v rámci své tour i v Semilech
Zahajují druhou část opravy mostů na silnici I/35 u obce Žďárek
Semilské muzeum převzalo do správy další objekt
Knihovna Liberec slaví 100/120
Nejčtenější články
16.03.: S blížícím se jarem pokračují rekonstrukce silnic a mostů
18.03.: Semilské muzeum převzalo do správy další objekt
18.03.: Zahajují druhou část opravy mostů na silnici I/35 u obce Žďárek
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Infomail
https://www.instagram.com/nasejablonecko
Odkazy
© 2010-23 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasejablonecko.cz | web by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.