Fotbalové výsledky a tabulky

Vyberte sezónu: Vyberte soutěž:


Další soutěže: Gambrinus liga | Juniorská liga | Česká liga staršího dorostu sk.B

Los a výsledky | Tabulky

1. A-třída 2012/2013

1.kolo
10.11.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
10.11.2012 17:00 Harrachov - Straž pod Ralskem 3:2 (1:0)
10.11.2012 17:00 Horní Branná - Cvikov 0:1 (0:0)
10.11.2012 17:00 Jilemnice - Bozkov 0:4 (0:2)
10.11.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Mimoň 1:3 (0:1)
10.11.2012 17:00 Raspenava - Straž nad Nisou 2:4 (0:3)
10.11.2012 17:00 Frýdlant - Hejnice 2:0 (0:0)
2.kolo
18.08.2012 17:00 Harrachov - Lomnice nad Popelkou 2:4 (1:3)
18.08.2012 17:00 Straž nad Nisou - Frýdlant 1:1 (0:0)
18.08.2012 17:00 Mimoň - Raspenava 4:1 (2:1)
18.08.2012 17:00 Bozkov - Mírová pod Kozákovem 2:0 (2:0)
18.08.2012 17:00 Cvikov - Jilemnice 3:3 (2:3)
18.08.2012 17:00 Krásná Studánka - Horní Branná 4:2 (3:0)
18.08.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Hejnice 2:1 (1:0)
3.kolo
25.08.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž pod Ralskem 1:1 (0:0)
25.08.2012 17:00 Horní Branná - Harrachov 1:3 (0:2)
25.08.2012 17:00 Jilemnice - Krásná Studánka 5:0 (3:0)
25.08.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Cvikov 2:1 (1:1)
25.08.2012 17:00 Raspenava - Bozkov 1:5 (1:1)
25.08.2012 17:00 Frýdlant - Mimoň 9:1 (2:1)
25.08.2012 17:00 Hejnice - Straž nad Nisou 4:0 (0:0)
4.kolo
01.09.2012 17:00 Harrachov - Jilemnice 1:2 (1:1)
01.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Horní Branná 4:1 (2:0)
01.09.2012 17:00 Mimoň - Hejnice 1:0 (0:0)
01.09.2012 17:00 Bozkov - Frýdlant 5:4 (4:5)
01.09.2012 17:00 Cvikov - Raspenava 6:0 (3:0)
01.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Mírová pod Kozákovem 3:4 (0:3)
01.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Straž nad Nisou 1:2 (0:2)
5.kolo
08.09.2012 17:00 Horní Branná - Straž pod Ralskem 1:3 (1:1)
08.09.2012 17:00 Jilemnice - Lomnice nad Popelkou 3:1 (1:1)
08.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Harrachov 6:1 (4:1)
08.09.2012 17:00 Raspenava - Krásná Studánka 1:2 (0:1)
08.09.2012 17:00 Frýdlant - Cvikov 2:1 (1:0)
08.09.2012 17:00 Hejnice - Bozkov 1:8 (1:3)
08.09.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mimoň 2:2 (1:0)
6.kolo
15.09.2012 17:00 Harrachov - Raspenava 8:0 (2:0)
15.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mírová pod Kozákovem 1:5 (1:3)
15.09.2012 17:00 Horní Branná - Jilemnice 2:2 (1:0)
15.09.2012 17:00 Bozkov - Straž nad Nisou 4:1 (1:1)
15.09.2012 17:00 Cvikov - Hejnice 1:3 (0:2)
15.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Frýdlant 0:3 (0:1)
15.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Mimoň 5:2 (3:0)
7.kolo
22.09.2012 17:00 Jilemnice - Straž pod Ralskem 2:4 (1:1)
22.09.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Horní Branná -:- (-:-)
22.09.2012 17:00 Raspenava - Lomnice nad Popelkou 1:1 (1:1)
01.10.2012 17:00 Frýdlant - Harrachov 1:1 (1:0)
01.10.2012 17:00 Hejnice - Krásná Studánka 4:3 (0:3)
01.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Cvikov 5:0 (3:0)
01.10.2012 17:00 Mimoň - Bozkov 1:1 (:)
8.kolo
29.09.2012 17:00 Harrachov - Hejnice 4:1 (3:1)
29.09.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Frýdlant 1:2 (1:1)
29.09.2012 17:00 Horní Branná - Raspenava 4:1 (2:1)
29.09.2012 17:00 Jilemnice - Mírová pod Kozákovem 5:2 (1:0)
29.09.2012 17:00 Cvikov - Mimoň 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Krásná Studánka - Straž nad Nisou 1:1 (0:0)
29.09.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Bozkov 2:3 (1:2)
9.kolo
06.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž pod Ralskem 2:2 (1:1)
06.10.2012 17:00 Raspenava - Jilemnice 0:5 (0:1)
06.10.2012 17:00 Frýdlant - Horní Branná 0:0 (0:0)
06.10.2012 17:00 Hejnice - Lomnice nad Popelkou 7:1 (4:1)
06.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Harrachov 3:0 (1:0)
06.10.2012 17:00 Mimoň - Krásná Studánka 2:1 (1:1)
06.10.2012 17:00 Bozkov - Cvikov 5:2 (1:1)
10.kolo
13.10.2012 17:00 Harrachov - Mimoň 2:3 (1:1)
13.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Straž nad Nisou 4:2 (1:1)
13.10.2012 17:00 Horní Branná - Hejnice 2:1 (0:1)
13.10.2012 17:00 Jilemnice - Frýdlant 3:0 (1:0)
13.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Raspenava 6:0 (3:0)
13.10.2012 17:00 Krásná Studánka - Bozkov 0:3 (0:3)
13.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Cvikov 1:5 (0:4)
11.kolo
20.10.2012 17:00 Raspenava - Straž pod Ralskem 1:4 (0:3)
20.10.2012 17:00 Frýdlant - Mírová pod Kozákovem 0:1 (0:0)
20.10.2012 17:00 Hejnice - Jilemnice 3:1 (1:0)
20.10.2012 17:00 Straž nad Nisou - Horní Branná 0:0 (:)
20.10.2012 17:00 Mimoň - Lomnice nad Popelkou 5:0 (5:0)
20.10.2012 17:00 Bozkov - Harrachov 3:2 (1:0)
20.10.2012 17:00 Cvikov - Krásná Studánka 4:1 (1:0)
12.kolo
27.10.2012 17:00 Harrachov - Cvikov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Lomnice nad Popelkou - Bozkov -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Horní Branná - Mimoň 0:1 (0:1)
27.10.2012 17:00 Jilemnice - Straž nad Nisou 6:2 (2:0)
27.10.2012 17:00 Mírová pod Kozákovem - Hejnice -:- (-:-)
27.10.2012 17:00 Raspenava - Frýdlant 0:8 (0:5)
27.10.2012 17:00 Straž pod Ralskem - Krásná Studánka -:- (-:-)
13.kolo
03.11.2012 17:00 Frýdlant - Straž pod Ralskem 1:3 (1:2)
03.11.2012 17:00 Hejnice - Raspenava 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Straž nad Nisou - Mírová pod Kozákovem 2:2 (0:0)
03.11.2012 17:00 Mimoň - Jilemnice 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Bozkov - Horní Branná 4:2 (2:1)
03.11.2012 17:00 Cvikov - Lomnice nad Popelkou 2:1 (1:0)
03.11.2012 17:00 Krásná Studánka - Harrachov 1:2 (1:2)
14.kolo
30.11.-1 17:00 Hejnice - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Harrachov -:- (-:-)
15.kolo
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
16.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
17.kolo
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
18.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Horní Branná -:- (-:-)
19.kolo
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
20.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Jilemnice -:- (-:-)
21.kolo
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
22.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
23.kolo
30.11.-1 17:00 Raspenava - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
24.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Frýdlant -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Raspenava -:- (-:-)
25.kolo
30.11.-1 17:00 Frýdlant - Raspenava -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Hejnice - Mírová pod Kozákovem -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž nad Nisou - Jilemnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mimoň - Horní Branná -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Bozkov - Lomnice nad Popelkou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Cvikov - Harrachov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Krásná Studánka - Straž pod Ralskem -:- (-:-)
26.kolo
30.11.-1 17:00 Harrachov - Krásná Studánka -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Lomnice nad Popelkou - Cvikov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Horní Branná - Bozkov -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Jilemnice - Mimoň -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Mírová pod Kozákovem - Straž nad Nisou -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Raspenava - Hejnice -:- (-:-)
30.11.-1 17:00 Straž pod Ralskem - Frýdlant -:- (-:-)
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Jablonecka

Maturanti semilského gymnázia zvou na svůj ples

Maturanti, třídní učitelé, ředitelství školy a SRPG Vás zvou na 64. maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta. V sále hraje skupina Futrál a ve vinárně je připravena diskotéka. Zažijete také nástup maturantů, šerpování, tradiční soutěž o ceny a můžete se také těšit na bohaté občerstvení. Koná se ve všech prostorách KC Golf Semily v sobotu 25. ledna od 20 hodin. Přehled lednových plesů a bálů

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. ledna
Na boj s drogovou závislostí dá letos kraj přes čtyři miliony korun
Pralyžaři podesáté míří na zásadské závody postaru
K vyhlášení sportovců okresu Semily letos dojde v Jilemnici
13. ročník Jilemnické 50 se pojede na Horních Mísečkách

Nejčtenější články

23.01.: FOTO: Soutěž Krásná a tajemná Sytovská madona vzbudila velký zájem
23.01.: V roce 2020 bude Český ráj pohádkový!
23.01.: Závod O dřevěného Krakonoše v Rokytnici oslaví dvacetiny

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace