Dobrovolnici

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 1

O druhý svátek na futsal do haly

22.12.2013
V den druhého vánočního svátku se v mostecké sportovní hale uskuteční futsalový turnaj, který se hraje jako memoriál Vlastimila Bernase. Jeho spoluhráči a ostatní futsalisté si památku tohoto zakladatele FC H Most připomenou 26. prosince.

 

Hokejová extraliga až po svátkách

22.12.2013
Až po vánočních svátcích se opět mohou příznivci litvínovského hokeje těšit na další domácí utkání HC Verva. Ten v sobotu 28. prosince na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky přivítá od 17.30 hodin celek HC Železáři Třinec.

 

V sobotu na Souši memoriál Edy Kubrického

20.12.2013
Tak jako každý závěr roku, bude i letošní předvánoční sobota patřit tradičnímu fotbalovému turnaji, memoriálu Edy Kubrického, který pořádá Baník Souš. Do turnaje je letos přihlášeno 7 týmů, které sehrají své zápasy každý s každým. Věříme, že si v předvánočním shonu najdete čas na kvalitní fotbal a přijdete se pobavit krásnými fotbalovými akcemi a brankami.

 

Fotbalisté Baníku ještě příští týden

08.12.2013
Ještě příští týden budou trénovat druholigoví fotbalisté FK Baník Most 1909. Zakončí tak třítýdenní období po skončení mistrovské soutěže, které bylo vyplněné fotbálkem, regenerací, ale například i hokejem nebo badmintonem. Zimní příprava jim začne po Novém roce.

 

Dvě jasné výhry FK Litvínov U13 v Zimní lize

08.12.2013
Dvou výher dosáhli mladí fotbalisté U13 FK Litvínov v Zimní lize. Nejdříve porazili Košťany 17:1 (8:1). Branky: Lišková 3, Ferianc 2, Potluka 2, Zemánek 2, Pech 2, Beran, Jurkovič, Novák, Jurkovič , Jonáš Jáchym, Šilhavý. V druhém pak Viktorii Lom 12:1. Branky: Zemánek 4, Beran 2, Lišková, Novák, Šilhavý, Potluka, Ziegler, Jurkovič.

 

V pondělí v Berouně, ve středu s Jihlavou

01.12.2013
Prvoligové hokejisty HC Most čeká po dvou domácích vystoupeních s Kadaní a Litoměřicemi duel na ledě v Berouně, kde se představí v pondělí. Ve středu 4. prosince pak opět nastoupí doma. Jejich soupeřem bude od 17.30 hodin celek Jihlavy.

 

Litvínov hraje dvakrát po sobě doma

01.12.2013
Hned dvě utkání za sebou sehrají na domácím ledě hokejisté extraligového HC Verva Litvínov. V neděli 1. prosince nastoupí od 17.30 hodin na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky proti celku Slávie Praha a v úterý 3. prosince se pak od 18.20 hodin střetnou s mužstvem PSG Zlín.

 

Čert a Mikuláš na ledě

05.12.2012
Čert s Mikulášem přijedou na ledě. Akci pořádá SK HC Baník Most pro školky na ledě v pátek 7. prosince od 9.00 do 9.45 hodin. Pro děti je při pravidelném bruslení, které pro ně klub pořádá, připravena sladkost a bruslící Mikuláš, Andílek a čerti.

 

Litvínov proti juniorce FK Teplice

03.12.2012
V úterý 4. prosince od 17.20 hodin sehraje divizní FK Litvínov přípravné utkání s FK Teplice U21. Soupeř přijede s několika mládežnickými reprezentanty a s trojicí litvínovských odchovanců Polák - Gabčo - Kulhánek. Utkání se hraje na umělé trávě na Lomské.

 

Trávníček v základní části dohrál

19.02.2012
Atak Michala Trávníčka na plzeňského Ondřeje Havlíčka ze závěru pátečního utkání nezůstal bez disciplinární odezvy. Litvínovský útočník byl za nešetrný zákrok vyloučen na 2+10 minut a komise mu teď uložila stop na čtyři zápasy počínaje nedělním soubojem s Libercem. Znamená to, že důrazný forvard bude Vervě chybět do konce základní části a ještě v úvodním duelu předkola play off nebo skupiny o udržení. Disciplinárka se zabývala i zákrokem Jana Stránského na litvínovského obránce Richarda Jareše. V tomto případě však k trestu nesáhla.

 

Nalezeno článků: 206, zobrazeno: 1-10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Zmírnění opatření proti koronaviru od 23. listopadu

Mezi nejdůležitější přijaté změny od 23. listopadu patří zkrácení úplného zákazu volného pohybu osob ze současných 21 hodin na dobu od 23 hodin do 4.59 druhého dne. Mezi výjimky ze zákazu nově přibude cesta zpátky do místa bydliště. Nově bude možné konat svatby, pohřby, bohoslužby či uzavření registrovaného partnerství v počtu do 20 osob. Zvýší se i limit pro shromažďování nepříbuzných osob, a to ze dvou na šest. Nově budou umožněna i náboženská shromáždění, ale opět jen do 20 osob a za dodržení nařízených hygienických opatření. V oblasti maloobchodu a služeb je umožněn také venkovní prodej vánočních stromků, kaprů a vánočních ozdob. Obchody budou moci mít otevřeno také až do 23 hodin a nově budou moci na žádost myslivců, kvůli prevenci výskytu afrického moru prasat, mít otevřeno i prodejny zbraní a střeliva.

Zdravotní potvrzení od lékaře musí uchazeč o studium doložit i nyní

Žáci devátých tříd, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu na střední škole, kde je požadována talentová zkouška, mají termín odevzdání přihlášek do 30. listopadu 2020. Jedná se o všechny umělecké školy a sportovní gymnázia. Podmínkou přijetí ke vzdělání na tyto školy zpravidla bývá také potvrzení dětského lékaře, že je uchazeč ke studiu na vybrané škole zdravotně způsobilý. Tento postup je třeba dodržet i v době, kdy je vyhlášen nouzový stav. Ačkoliv je teprve listopad, děti v posledním ročníku základních škol a jejich rodiče již nyní stojí před nelehkou volbou, jakému studijnímu oboru se bude žák nadále věnovat. Pokud se rozhodli pro střední uměleckou školu nebo sportovní gymnázium, je třeba si pospíšit a přihlášku podat již do 30. listopadu 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Strážní a informační službu v Krkonoších podpořila Nadace ČEZ
Na zdraví řemeslu: Křišťálové údolí představí série krátkých videí
Turnovská radnice změnila webové stránky
Od 23. listopadu je turnovská knihovna otevřená přes výdejní okénko
Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách

Nejčtenější články

24.11.: Hoří Jilemnická bouda na Horních Mísečkách
22.11.: Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
22.11.: Kopicův statek doplňují osobité plastiky ve skalách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.