Dobrovolnici

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 1

Dohrávky turnaje O pohár města Mostu

28.02.2014
Výsledky skupiny Elite: Baník Souš - Sokol Březno 3:0 (1:0). Branky: Štípek 2, Zápotocký. Výsledky skupiny Premium: SFK Meziboří - FK Havraň 0:5 (0:5). Branky: Zvěřina 2, Šusta 2 a Haspra. Viktoria Lom - Sokol Obrnice 0:3 (kontumačně). Utkání nebylo ani v druhém náhradním termínu sehráno z důvodu opětovného nedostavení se celku Viktoria Lom pro nedostatečný počet hráčů. Rozvoj Polerady - FK Kozly 2:3 (ukončeno v 80. minutě).

 

O druhý svátek na futsal do haly

22.12.2013
V den druhého vánočního svátku se v mostecké sportovní hale uskuteční futsalový turnaj, který se hraje jako memoriál Vlastimila Bernase. Jeho spoluhráči a ostatní futsalisté si památku tohoto zakladatele FC H Most připomenou 26. prosince.

 

Hokejová extraliga až po svátkách

22.12.2013
Až po vánočních svátcích se opět mohou příznivci litvínovského hokeje těšit na další domácí utkání HC Verva. Ten v sobotu 28. prosince na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky přivítá od 17.30 hodin celek HC Železáři Třinec.

 

V sobotu na Souši memoriál Edy Kubrického

20.12.2013
Tak jako každý závěr roku, bude i letošní předvánoční sobota patřit tradičnímu fotbalovému turnaji, memoriálu Edy Kubrického, který pořádá Baník Souš. Do turnaje je letos přihlášeno 7 týmů, které sehrají své zápasy každý s každým. Věříme, že si v předvánočním shonu najdete čas na kvalitní fotbal a přijdete se pobavit krásnými fotbalovými akcemi a brankami.

 

Fotbalisté Baníku ještě příští týden

08.12.2013
Ještě příští týden budou trénovat druholigoví fotbalisté FK Baník Most 1909. Zakončí tak třítýdenní období po skončení mistrovské soutěže, které bylo vyplněné fotbálkem, regenerací, ale například i hokejem nebo badmintonem. Zimní příprava jim začne po Novém roce.

 

Dvě jasné výhry FK Litvínov U13 v Zimní lize

08.12.2013
Dvou výher dosáhli mladí fotbalisté U13 FK Litvínov v Zimní lize. Nejdříve porazili Košťany 17:1 (8:1). Branky: Lišková 3, Ferianc 2, Potluka 2, Zemánek 2, Pech 2, Beran, Jurkovič, Novák, Jurkovič , Jonáš Jáchym, Šilhavý. V druhém pak Viktorii Lom 12:1. Branky: Zemánek 4, Beran 2, Lišková, Novák, Šilhavý, Potluka, Ziegler, Jurkovič.

 

V pondělí v Berouně, ve středu s Jihlavou

01.12.2013
Prvoligové hokejisty HC Most čeká po dvou domácích vystoupeních s Kadaní a Litoměřicemi duel na ledě v Berouně, kde se představí v pondělí. Ve středu 4. prosince pak opět nastoupí doma. Jejich soupeřem bude od 17.30 hodin celek Jihlavy.

 

Litvínov hraje dvakrát po sobě doma

01.12.2013
Hned dvě utkání za sebou sehrají na domácím ledě hokejisté extraligového HC Verva Litvínov. V neděli 1. prosince nastoupí od 17.30 hodin na ledě Zimního stadionu Ivana Hlinky proti celku Slávie Praha a v úterý 3. prosince se pak od 18.20 hodin střetnou s mužstvem PSG Zlín.

 

Stolní tenisté Baníku se představí doma

22.11.2013
Druholigoví stolní tenisté SKST Baník Most se opět po čase představí na domácích stolech. V sobotu 23. listopadu od 15.00 hodin se střetnou s El Nino Praha. V neděli 24. listopadu potom nastoupí proti Elizze Praha. Hraje se od 10.00 hodin.

 

Na interligu házenkářek do sportovní haly

22.11.2013
V pátek 22. listopadu pokračuje dalším kolem interliga házenkářek, tedy alespoň v Mostě. Domácí úřadující šampion ligy, celek DHK Baník Most v něm nastoupí proti týmu Zory Olomouc. Hraje se ve sportovní hale v Mostě od 19.00 hodin.

 

Nalezeno článků: 337, zobrazeno: 1-10

 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci
Kotelní jámy: kouzelné výhledy i chráněné rostliny
Malba Svět vody Heshama Malika v přepeřské elektrárně je dokončena
Turnovský pumptrack získává podobu, otevřou ho na konci prázdnin
Zlatá popelnice 2019: nejlíp třídí odpady v Jablonečku a Rokytnici

Nejčtenější články

01.07.: V Košťálově někdo střílí na domácí kočky. Dvě jsou zraněné
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
30.06.: Program Jilemnického léta 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.