cck-darce nj

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 17

Litvínovské hokejistky budou hrát o bronz

05.03.2012
V Karviné v posledním kole I. hokejové ligy žen potřebovaly hokejistky Litvínova v neděli získat alespoň bod, aby postoupily v tabulce na 4. místo a zahrály si o bronz s Kladnem. Ve finiši nadstavbové části potřebovaly předstihnout dosud čtvrté Pardubice a výhrou 4:1 se jim to nakonec podařilo. V neděli ve 13.00 hodin tak nastoupí doma proti Kladnu v prvním zápase o 3. místo. Hraje se na dvě vítězná utkání.

 

Čerpání dotací v Meziboří je bez závad

04.03.2012
Vyhodnocení finančních kontrol provedených v roce 2011 vzali na poslední jednání na vědomí mezibořští radní. Žádná pochybení nebyla zjištěna při kontrolách zaměřených na využití poskytnutých dotací v roce 2010. Žádné nedostatky nebyly zjištěny provedenou kontrolou příspěvkové organizace Základní škola Meziboří a Mateřská škola Meziboří. Poskytnuté finanční prostředky příspěvkové organizaci byly čerpány v souladu se schváleným rozpočtem. Nad rámec systému řídících kontrol byla provedena v roce 2011 kontrola Domu s pečovatelskou službou Meziboří, ubytovny čp. 107, Technických služeb města Meziboří a Sportovní haly Meziboří. Finančním výborem byly v roce 2011 provedeny 4 kontroly, které nezjistily žádné nedostatky. Externí audit hospodaření města Meziboří provedl Krajský úřad Ústeckého kraje a nezjistil žádné chyby a nedostatky.

 

Páteční představení Tenor na roztrhání se ruší

29.02.2012
Městské divadlo v Mostě dnes oznámilo, že z provozně technických důvodů ruší představení Tenor na roztrhání, které bylo plánované na pátek 2. března od 19.00 hodin. Náhradní představení bude ve čtvrtek dne 26. dubna od 19.00 hodin. Ivana Bonaventurová z PR Servisu divadla potvrdila, že vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Kradl ve zverimexu a napadl prodavačku

27.02.2012
Pracovník ochranky supermarketu Tesco na linku 156 oznámil, že zajistili agresivního zákazníka ve zverimexu, kde napadl prodavačku. Vyslaná hlídka městské policie vůči 31letému muži, velmi dobře známé firmě, provedla nezbytné úkony a předala ho hlídce PČR. Potom co prodavačka muže upozornila, aby ukradenou konzervu s kočičí potravou vyndal z bundy a vrátil zpět do regálu, se pachatel rozčílil, zničil terárium a ženu napadl.

 

Trávníček v základní části dohrál

19.02.2012
Atak Michala Trávníčka na plzeňského Ondřeje Havlíčka ze závěru pátečního utkání nezůstal bez disciplinární odezvy. Litvínovský útočník byl za nešetrný zákrok vyloučen na 2+10 minut a komise mu teď uložila stop na čtyři zápasy počínaje nedělním soubojem s Libercem. Znamená to, že důrazný forvard bude Vervě chybět do konce základní části a ještě v úvodním duelu předkola play off nebo skupiny o udržení. Disciplinárka se zabývala i zákrokem Jana Stránského na litvínovského obránce Richarda Jareše. V tomto případě však k trestu nesáhla.

 

Kubinčák dostal stop na tři zápasy

05.02.2012
Zákrok Vojtěcha Kubinčáka na boleslavského Tomáše Demela z pátečního utkání 46. kola Tipsport extraligy, za který byl litvínovský útočník vyloučený na pět minut a do konce utkání, měl ještě dohru u disciplinární komise. Ta rozhodla o zastavení činnosti na následující tři zápasy. Kubinčák tak bude Vervě chybět v neděli v Třinci a po reprezentační přestávce i doma proti Kladnu a Plzni. Do hry bude moci zasáhnout až 19. února při utkání 50. kola na ledě libereckých Bílých Tygrů.

 

Porážka v Mostě stála Doležala hlavu

05.01.2012
Středeční porážka 3:4 po samostatných nájezdech na ledě posledního týmu I. ligy v Mostě stála místo trenéra Berounských Medvědů Jiřího Doležala. Někdejší vynikající útočník a reprezentant byl den po utkání odvolán od týmu, který klesl na 11. místo tabulky a účast v play off se mu vzdaluje. Mužstvo převezme dosavadní asistent Miloš Pecka.

 

Trenér Kýhos povede Karlovy Vary

31.12.2011
Vladimír Kýhos, jenž byl koncem listopadu odvolán z pozice trenéra litvínovské Vervy, se stal novým hlavním koučem tradičního podkrušnohorského rivala, Karlových Varů. Na střídačce Energie totiž po páteční porážce 2:6 v Brně skončil Václav Baďouček. Kýhos, jenž bude mít k ruce dosavadního asistenta Martina Pešouta i trenéra brankářů Pavla Kněžického, si premiéru u nového týmu odbude v úterý na ledě pražské Slavie. Karlovy Vary klesly po sérii neúspěchů na poslední místo tabulky a na novém trenérovi je, aby mužstvo pozvedl. Před rokem se mu to v Litvínově, na jehož střídačce vystřídal Roberta Reichla, podařilo a tým dovedl až do čtvrtfinále.

 

Vrcholem oslav Silvestra v Mostě Dalibor Janda a ohňostroj

29.12.2011
Jako každý rok, i ten letošní bude v Mostě zakončen veselicí na prvním náměstí. Na obyvatele, kteří se takto rozhodnou pro rozloučení se starým kalendářním rokem, čeká již od 16.00 hodin kulturní program, který bude moderovat Marek Leština. V něm vrcholem pak bude koncert Dalibora Jandy a Jiřina Anny Jandové. Na závěr pak všichni shlédnou ohňostroj.

 

Litvínov uvidí Vojtka a pyrotechnickou show

29.12.2011
Také v Litvínově se bude Silvestr slavit na náměstí. Pro rozlučku se starým rokem je přichystána zábava od 15.00 hodin. V ní budou soutěže, tanec, hudba, tombola, velký výrobník bublin a cukrové vaty nebo čokoládová fontána. K vidění bude pyrotechnická show. Vystoupí zpěvák Roman Vojtek. Na závěr bude v 17.00 hodin ohňostroj. Program bude moderovat Aleš Lehký.

 

Nalezeno článků: 520, zobrazeno: 161-170

 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Kamenné, cihlové, ze dřeva i oceli. Brožura představuje rozhledny v kraji

Milovníky rozhleden a dalekých výhledů potěší nová brožura, kterou vydal Liberecký kraj. Představuje totiž více než tři desítky kamenných, cihlových, dřevěných i ocelových rozhleden rozesetých napříč regionem. Skýtají ideální tipy na výlet; většina jich je navíc přístupná celoročně. „Brožura navazuje na naši tematickou řadu, kterou dlouhodobě vydáváme a o kterou je velký zájem," uvedla Květa Vinklátová, radní pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu. „Dali jsme jí zcela nový kabát, doplnili tipy na výlet v okolí a opatřili QR kódy pro každou rozhlednu, aby je bylo jednodušší je nalézt." S brožurou bude možné se blíže seznámit ve dnech 6. a 7. března v Jablonci nad Nisou během veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2020.

Svolána krajská komise kvůli šíření koronaviru

V souvislosti s vývojem výskytu koronaviru COVID-19 a jeho šířením ve světě i v Evropě a potřebou přijmout opatření odpovídající aktuální úrovní epidemie svolal předseda Krajské epidemiologické komise MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D. mimořádné jednání komise, a to na středu 26. 2. 2020 ve 13 hodin. „Jsem velmi rád, že předseda epidemiologické komise reaguje velmi operativně. Naším úkolem bude navrhnout opatření pro případ výskytu koronaviru v oblasti Libereckého kraje," řekl MUDr. Přemysl Sobotka.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
Březen – měsíc čtenářů 2020 v krajské knihovně
Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin
Volejbalové kadetky v Českém poháru ve Svitavách páté
Petici proti dolu Turów podepsalo 13 tisíc lidí. Projedná ji Europarlament

Nejčtenější články

25.02.: V Brodě se auto srazilo s mladou chodkyní. Ta měla na uších sluchátka
24.02.: Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina
24.02.: Obrazem: Masopust v Železném Brodě 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru