cck-darce nj

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 26

Starší dorost Baníku v neděli v Braňanech proti Sokolovu

29.07.2011
V neděli sehrají přípravné utkání starší ligoví dorostenci Baník Most U19. Jejich soupeřem bude celek dorostenců Baníku Sokolov. Utkání se hraje na hřišti v Braňanech od 10.00 hodin.

 

Český pohár družstev parašutistů v Mostě

28.07.2011
Nejlepší parašutisté z celé České republiky se v sobotu 30. července sjedou na letiště v Mostě, kde se uskuteční další díl 7. Ročníku českého poháru čtyřčlenných smíšených družstev. Jednotlivé týmy společně s kameramanem předvedou ve výšce 3 tisíc metrů své akrobatické umění. Začíná se v 9.00 hodin.

 

Parkoviště před magistrátem přes víkend i pro veřejnost

28.07.2011
Ve středu vydal primátor Mostu Vlastimil Vozka nařízení, na jehož základě bude parkoviště před vchodem do hlavní budovy magistrátu o víkendu volně přístupné i pro širokou veřejnost. Týká se to parkovacích míst v řadě blíže náměstí. Občané města a jeho návštěvníci mohou na těchto místech se svými vozy parkovat vždy od 18 hodin v pátek do 20 hodin v neděli. Parkování zde je zdarma.

 

Ve středu hraje FK Litvínov v Meziboří s Horním Jiřetínem

26.07.2011
Mužstvo FK Litvínov čeká ve středu další utkání mezibořského turnaje Doterm Cup. Hrát se bude na atletickém stadionu v těsném sousedství sportovní haly a jeho soupeřem bude celek Sokola Horní Jiřetín. Utkání začíná v 18.00 hodin.

 

Schut míří za Lafrancem na Žižkov

25.07.2011
Prvoligový nováček ze Žižkova zalovil podruhé během letní přestávky v mosteckých vodách. Po francouzském stoperovi Kevinu Lafrancovi míří do týmu trenéra Martina Pulpita také záložník Lukáš Schut. Pětadvacetiletý fotbalista odchází pod pražský vysílač na roční hostování.

 

V Mostě se budou opravovat další chodníky

24.07.2011
Opravy dalších chodníků jsou na programu nejbližších dní v Mostě. Nová vlna zahrnuje chodníky kolem bloků 89 - 91 a 92 - 94 na třídě Budovatelů, u bloků 559 - 561 v ulici Erbena, u bloku 528 v Lipové ulici, v ulici Pod Resslem, u bloku 265 na třídě Budovatelů, u bloku 267 v ulici Vrchlického a schodiště u bloku 626 v České ulici.

 

Valná hromada FK Baník Most bude v pátek 29. července

24.07.2011
Mimořádná valná hromada FK Baník Most je svolána na pátek 29. července. Ta má podle programu, který předložilo akcionářům vedení klubu, celkem 24 bodů. Předseda představenstva Petr Kabíček na klubovém webu uvádí, že cílem valné hromady je projednat veškeré strategické záležitosti klubu, ať se jedná o sportovní, ekonomickou či investiční oblast. Akcionáři si musí ujasnit, jakou cestou se FK Baník Most bude ubírat, a to nejen v sezoně 2011/2012, nýbrž ve střednědobém plánu.

 

V Lomu se střetl osobní vlak s kamionem

20.07.2011
Ve středu se v Lomu střetl osobní vlak jedoucí na trati Teplice v Čechách - Litvínov, s tahačem s návěsem cisterny. Naše Mostecko o tom informoval Martin Drápal, mluvčí Drážní inspekce. Při nehodě došlo k vykolejení osobního vlaku. Při nehodě podle informací Drážní inspekce nebyl nikdo zraněn. Provoz na trati byl přerušen. Škoda byla odhadnuta na 3 060 000 korun. 500 tisíc u vlaku, 60 tisíc na trati a 2,5 milionu na autě.

 

Tři přípravné mládežnické hokejové turnaje v Litvínově

20.07.2011
V Litvínově se uskuteční i tři tradiční přípravné mládežnické hokejové turnaje. Mladší dorostenci mají v programu memoriál Filipa Viedemanna, který se bude hrát ve dnech 6. - 7. srpna. Starší dorost pak má v programu přípravy zařazen turnaj O pohár města Litvínova, který se na Zimním stadionu Ivana Hlinky uskuteční 12. - 14. srpna, a junioři se představí při memoriál Petra Kalivody ve dnech 19. - 21. srpna.

 

Běžecký cirkus Miloše Škorpila na Benediktu

19.07.2011
Ve čtvrtek 21. července v 17.30 hodin se v areálu mostecké restaurace Benedikt uskuteční další ze zajímavých akcí. Tentokrát pod názvem Běžecký cirkus Miloše Škorpila. Zváni jsou všichni příznivci sportu a zejména běhu. Jedná se o propagační akci s cílem pozvat všechny zájemce na Ústecký půlmaraton, který se bude konat 18. září. V Mostě se mohou zájemci dozvědět více o samotném závodě, zaregistrovat se k běhu za zvýhodněnou cenu, pohovořit o běžeckém tréninku či se proběhnout se známým ultramaratoncem Milošem Škorpilem.

 

Nalezeno článků: 520, zobrazeno: 251-260

 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Kamenné, cihlové, ze dřeva i oceli. Brožura představuje rozhledny v kraji

Milovníky rozhleden a dalekých výhledů potěší nová brožura, kterou vydal Liberecký kraj. Představuje totiž více než tři desítky kamenných, cihlových, dřevěných i ocelových rozhleden rozesetých napříč regionem. Skýtají ideální tipy na výlet; většina jich je navíc přístupná celoročně. „Brožura navazuje na naši tematickou řadu, kterou dlouhodobě vydáváme a o kterou je velký zájem," uvedla Květa Vinklátová, radní pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu. „Dali jsme jí zcela nový kabát, doplnili tipy na výlet v okolí a opatřili QR kódy pro každou rozhlednu, aby je bylo jednodušší je nalézt." S brožurou bude možné se blíže seznámit ve dnech 6. a 7. března v Jablonci nad Nisou během veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2020.

Svolána krajská komise kvůli šíření koronaviru

V souvislosti s vývojem výskytu koronaviru COVID-19 a jeho šířením ve světě i v Evropě a potřebou přijmout opatření odpovídající aktuální úrovní epidemie svolal předseda Krajské epidemiologické komise MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D. mimořádné jednání komise, a to na středu 26. 2. 2020 ve 13 hodin. „Jsem velmi rád, že předseda epidemiologické komise reaguje velmi operativně. Naším úkolem bude navrhnout opatření pro případ výskytu koronaviru v oblasti Libereckého kraje," řekl MUDr. Přemysl Sobotka.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
Březen – měsíc čtenářů 2020 v krajské knihovně
Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin
Volejbalové kadetky v Českém poháru ve Svitavách páté
Petici proti dolu Turów podepsalo 13 tisíc lidí. Projedná ji Europarlament

Nejčtenější články

25.02.: V Brodě se auto srazilo s mladou chodkyní. Ta měla na uších sluchátka
24.02.: Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina
24.02.: Obrazem: Masopust v Železném Brodě 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.