cck-darce nj

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 28

Novým předsedou HC Benzina Litvínov Jan Mikulec

24.06.2011
Litvínovský hokej má nové vedení. Novým předsedou představenstva HC Benzina byl po odstoupivším Janu Vopatovi zvolen dosavadní místopředseda Jan Mikulec, jednatel společnosti Benzina, s.r.o. Praha. Novým místopředsedou se stal Petr Hojer. Dalšími členy představenstva zůstávají Petr Myšák a bývalý vynikající obránce Jiří Šlégr, poslanec Parlamentu ČR.

 

Hora přestupuje z Mostu do Plzně

22.06.2011
Útočník Jakub Hora se už do Mostu nevrátí. Ze Slavie, kde minulou sezonu hostoval, totiž míří do Viktorie Plzeň. Tentokrát se již v případě 20letého odchovance Fotbalové akademie Josefa Masopusta jedná o přestup z Baníku Most do týmu úřadujícího českého mistra, s nímž podepsal tříletou smlouvu. Hora se tak se svými novými spoluhráči pokusí dostat do Ligy mistrů. První překážkou na cestě mezi milionářskou smetánku bude v druhém předkole Pjunik Jerevan, třináctinásobný mistr Arménie.

 

Pojkar a Hanzl posilami Litvínova

22.06.2011
Hokejový Litvínov hlásí další posily. Do týmu HC Benzina přicházejí na hostování z prvoligového Ústí nad Labem 30letý obránce David Pojkar a 22letý útočník Robin Hanzl. Prvně jmenovaný by měl v Litvínově působit celý příští extraligový ročník, druhý pak do konce ledna 2012, aby mohl v závěru sezony ještě vypomoci svému mateřskému klubu. Oba žlutočerný dres již oblékli, Pojkar v obdobích 2005/06, 2009/10 a stejně jako Hanzl i v minulé sezoně.

 

Litvínovští hokejisté se vracejí ke žluté

21.06.2011
Světlá sada dresů HC Benzina Litvínov bude od nové extraligové sezony vyvedená převážně ve žluté barvě. K ní se hokejisté vracejí po šesti letech, kdy se oblékali do bílé. Svým hlasováním na klubovém webu o tom rozhodli samotní fanoušci, když 86 procent z nich hlasovalo právě pro žluté dresy. V nich bude tým nastupovat k zápasům na ledě soupeřů. Sada pro domácí utkání zůstává v černém provedení.

 

Sedmnáctiletý napadl dalšího mladíka boxerem

19.06.2011
Teprve sedmnáctiletý agresor napadl jiného mladíka v ulici Pionýrů v Mostě, kterého zranil tak, že musel být převezen do nemocnice. Na útočníka přivolali hlídku městské policie kamarádi napadeného. Ačkoli se útočník snažil z místa rvačky utéct, byl nakonec u bloku 322 zajištěn. Mladík hlídce sdělil, že poškozeného napadl boxerem po slovní rozepři.

 

Křest cyklotrasy z Dlouhé Louky do Českého Jiřetína

19.06.2011
V rámci litvínovských celoměstských akcí se konal křest cyklotrasy z Dlouhé Louky přes Německo do Českého Jiřetína. Tentokrát organizátorka Dáša Wohanková z městského úřadu a autor trasy Milan Fencl z INTUSu poprvé nabídli účastníkům dvě varianty, a to pro cyklisty 30 km a pro hůlkaře 16 km.

 

Mostecký souboj Titánů u zimáku v Mostě

17.06.2011
V sobotu 18. června se na parkovišti u zimního stadionu v Mostě uskuteční Mostecký souboj Titánů 2011, při kterém se představí v zajímavých disciplínách strongmani amatéři. Ti budou tahat 16tunový popelářský vůz, držet auta na nakloněné rampě, chodit po schodech síly nebo převracet obří pneumatiky. Silácká podívaná začíná ve 13.00 hodin.

 

Fotbalový Baník se odvolal proti neudělení licence

15.06.2011
Slibovaný krok je tady. Vedení FK Baník Most se odvolalo proti neudělení druholigové licence na příští sezonu. Licenčnímu manažerovi ČMFS Stanislavu Rýznarovi představitelé klubu předložili potřebné podklady pro přezkum původního zamítavého rozhodnutí licenční komise. Materiály posoudí licenční tribunál, který by měl rozhodnout příští týden. Jeho verdikt bude konečný bez možnosti dalšího odvolání. Zástupci Baníku věří, že klub požehnání hrát druhou ligu nakonec dostane.

 

Konkurz na herce nebo loutkoherce pro Rozmáňo

13.06.2011
Ředitel Městského divadla v Mostě s uměleckým šéfem Divadla rozmanitostí vypisují konkurz na místo herec -loutkoherec (věk 18 až 26 let). Konkurzní řízení bude probíhat 22. června od 11.00 hodin na jevišti Divadla rozmanitostí. Přihlášky je možné posílat poštou na adresu divadla, nebo e- mailem na adresu: rozmano@divadlo-most.cz. Přihláška musí obsahovat stručný profesní životopis, aktuální civilní fotografii nebo fotografii z některé inscenace a kontaktní údaje. Hra na jakýkoliv hudební nástroj je vítaná, nikoli však určující. Dotazy zodpoví tajemnice uměleckého souboru Šárka Bauerová (tel.: 777 313 064) nebo umělecký šéf Tomáš Alferi (tel.: 777 713 247).

 

Gólman Hübl bude hostovat v Mladé Boleslavi

10.06.2011
Hokejový brankář Jaroslav Hübl odchází z Litvínova na roční hostování do Mladé Boleslavi. V HC Benzina byl po příchodu Martina Volkeho brankářský přetlak (v týmu je ještě Petr Franěk) a tak se klub rozhodl uvolnit právě Hübla. Ten by měl v BK Mladá Boleslav, kam si ho vyhlédl sportovní ředitel Milan Hnilička, nahradit Marka Schwarze odcházejícího do Finska.

 

Nalezeno článků: 520, zobrazeno: 271-280

 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Kamenné, cihlové, ze dřeva i oceli. Brožura představuje rozhledny v kraji

Milovníky rozhleden a dalekých výhledů potěší nová brožura, kterou vydal Liberecký kraj. Představuje totiž více než tři desítky kamenných, cihlových, dřevěných i ocelových rozhleden rozesetých napříč regionem. Skýtají ideální tipy na výlet; většina jich je navíc přístupná celoročně. „Brožura navazuje na naši tematickou řadu, kterou dlouhodobě vydáváme a o kterou je velký zájem," uvedla Květa Vinklátová, radní pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu. „Dali jsme jí zcela nový kabát, doplnili tipy na výlet v okolí a opatřili QR kódy pro každou rozhlednu, aby je bylo jednodušší je nalézt." S brožurou bude možné se blíže seznámit ve dnech 6. a 7. března v Jablonci nad Nisou během veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2020.

Svolána krajská komise kvůli šíření koronaviru

V souvislosti s vývojem výskytu koronaviru COVID-19 a jeho šířením ve světě i v Evropě a potřebou přijmout opatření odpovídající aktuální úrovní epidemie svolal předseda Krajské epidemiologické komise MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D. mimořádné jednání komise, a to na středu 26. 2. 2020 ve 13 hodin. „Jsem velmi rád, že předseda epidemiologické komise reaguje velmi operativně. Naším úkolem bude navrhnout opatření pro případ výskytu koronaviru v oblasti Libereckého kraje," řekl MUDr. Přemysl Sobotka.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ve finále zimního turnaje se utkají domácí Lomnice a Železný Brod
V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
Březen – měsíc čtenářů 2020 v krajské knihovně
Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin
Volejbalové kadetky v Českém poháru ve Svitavách páté

Nejčtenější články

25.02.: V Brodě se auto srazilo s mladou chodkyní. Ta měla na uších sluchátka
24.02.: Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina
24.02.: Obrazem: Masopust v Železném Brodě 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením