cck-darce nj

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 44

Muž z Litvínova řešil rodinné spory násilím

24.01.2011
Policejní komisař mostecké policie obvinil z pokusu těžkého ublížení na zdraví 25letého muže z Litvínova. Ten druhý týden v lednu ve večerních hodinách přišel do bytu svých příbuzných, kde žije jeho bývalá družka. Po hádce s 52letým mužem tohoto fyzicky napadl. Několikrát ho udeřil do hlavy a poté, co muž upadl na zem, měl po něm skákat. V útoku pokračoval i potom, co se napadený dostal do jiného pokoje. Pachatel pak z bytu odešel. Poškozený požádal obyvatele domu o přivolání policie a lékařské pomoci. Rychlá záchranná služba zraněného muže převezla do mostecké nemocnice, kde je v léčení do současné doby. Obviněný muž, kterému hrozí vězení tři až deset let, je stíhán policií na svobodě.

 

V Litvínově bude 3. soukromý ples

23.01.2011
V pořadí již 3. soukromý ples se letos připravuje v Litvínově. Jeho dějištěm bude v pátek 25. dubna od 20.00 hodin aula Scholy Humanitas. K tanci a poslechu bude hrát kapela B.A.R. Ples je pořádán pod hlavičkou Občanského sdružení Litvínov občanům.

 

Novým trenérem Litvínova je Vladimír Kýhos

23.01.2011
Vladimír Kýhos, někdejší odchovanec litvínovského hokeje a po skončení hráčské kariéry i trenér, se v neděli ráno stal nástupcem Roberta Reichela na postu hlavního kouče HC Benzina Litvínov. Čtyřiapadesátiletý Kýhos v minulosti vedl například Chomutov, Kometu a působil i na Slovensku.

 

Litvínovští hokejisté neuspěli v Pardubicích

21.01.2011
Na ledě Eatonu Pardubice neuspěli v pátečním utkání 43. kola Tipsport extraligy hokejisté litvínovského HC Benzina, když prohráli 4:2. Litvínov nastoupil s novým strážcem svatyně, kterým byl litoměřický gólman Volke. Jaroslav Hübl ani Petr Franěk, jak informuje klub na svých stránkách, nastoupit nemohli, protože jsou zraněni. Branky Litvínova zaznamenali Kubinčák a Kubát. Sestava HC Benzina Litvínov: Volke - Černošek, Kubát, Stříteský, Jareš, Skuhrovec, Švarný, Gula - Trávníček, V. Hübl, Kubinčák - Černý, Kracík, Lukeš - Majdan, Vopat, Jenáček - Bojer, Rindoš, Gerhát. Litvínov je s 55 body a čtyřbodovou ztrátou na 10. Brno a 9. Plzeň v tabulce jedenáctý.

 

Od soboty je SKI areál v Meziboří opět v plném provozu

21.01.2011
Opět v plném provozu je od soboty 22. ledna SKI areál v Meziboří. Píše se o tom na webu TJ Baník Meziboří. Lyžovat se začíná v 10.00 hodin. Web dále hlásí, že provoz nebude nijak omezen, to znamená, že denní lyžování bude probíhat středa - neděle od 10.00 do 16.00 hodin a večerní potom pondělí - neděle od 17.00 do 20.00 hodin.

 

V hale u Koldomu se bude hrát turnaj přípravek

21.01.2011
Turnaj fotbalových přípravek, hráčů narozených v roce 2001, se bude hrát v sobotu ve sportovní hale v Litvíbově u Koldomu. Podle slov pořadatelů se do Litvínova sjede 14 týmů. Turnaj začíná v 9.00 hodin.

 

Most přivezl Lípě deset kousků

20.01.2011
V krotké beránky změnili hokejisté Mostu domácí českolipské Predátory při středečním utkání 29. kola II. hokejové ligy. Domácím totiž přivezli příděl deseti branek. Most v Roudnici vyhrál 4:10 a skvěle si drží druhou pozici ve skupině Západ. Branky a nahrávky vítězů: 1. Bíza (Maxa, Prorok), 12. Hruška (Luštinec), 13. Setikovský (Brožovský), 20. Šafařík (TS), 25. Prorok (Maxa, Kuncl), 28. Salač (Böhm, Havlůj), 29. Maxa (TS), 43. Maxa (Martinec), 45. Tauš (Hruška, Luštinec), 59. Nedrda (Setikovský). Rozhodčí: Würtherle - Nepomucký, Žemlička. Vyloučení 5:11, navíc 2x jel Most trestné střílení za fauly J. Boháčka (ROU), Tauš (MO) 5 minut + do konce utkání. Využití 2:0, oslabení: 0:2.

 

Vybral 15 náklaďáků, může jít sedět až na pět let

19.01.2011
Až na pět let do vězení může jít 24letý muž z Mostu, kterého policie obvinila z přečinů krádeže a poškození cizí věci. Podle šetření kriminalistů měl obviněný vykrádat nákladní auta. Kradl v průmyslové zóně ve Velebudicích, kde v noci na Silvestra vnikl přes plot do objektu a poté vykradl pět nákladních vozů, ze kterých odcizil autorádia, nářadí a navigace. Lup pak prodával v zastavárnách. Na místo se vrátil i v lednu, a to celkem třikrát. Naposledy to bylo minulý týden a opět se zaměřil na kabiny náklaďáků. Z deseti aut odnesl navigace, autorádia, doklady a zboží. Při vloupání vozy poškodil. Celkem tak za sebou zanechal škodu ve výši 121 000 korun. Policisté některé odcizené věci v zastavárnách zajistili. Zloděj je stíhán na svobodě.

 

Litvínov má manažerku prevence kriminality

19.01.2011
Rada města Litvínova rozhodla o jmenování Lucie Krupkové do funkce manažerky prevence kriminality ve městě. Podle vedení města bude manažerka koordinovat veškerou činnost prevence, vypracovávat projekty a bude ve stálém kontaktu s ministerstvy.

 

Společnosti města Litvínova mají pouze jednoho jednatele

19.01.2011
Rada města Litvínova schválila nové stanovy svých společností. Jmenovala do nich nově pět členů dozorčí rady, odvoláni byli všichni druzí jednatelé a tato fuknce byla bez náhrady zrušena. Ve společnostech tak zůstává pouze jeden jednatel. Na funkci jednatele všech společností města jsou vyhlášena výběrová řízení. Starostovi dala rada za úkol jednat o úpravě smluv dvou jednatelů společností, kteří v případě odvolání z funkce mají přichystaný tzv. zlatý padák, což je desetinásobek měsíčního platu. Ostatní mají ve smlouvě standardní odstupné ve výši pěti měsíčních platů.

 

Nalezeno článků: 520, zobrazeno: 431-440

 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Svolána krajská komise kvůli šíření koronaviru

V souvislosti s vývojem výskytu koronaviru COVID-19 a jeho šířením ve světě i v Evropě a potřebou přijmout opatření odpovídající aktuální úrovní epidemie svolal předseda Krajské epidemiologické komise MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D. mimořádné jednání komise, a to na středu 26. 2. 2020 ve 13 hodin. „Jsem velmi rád, že předseda epidemiologické komise reaguje velmi operativně. Naším úkolem bude navrhnout opatření pro případ výskytu koronaviru v oblasti Libereckého kraje," řekl MUDr. Přemysl Sobotka.

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
Březen – měsíc čtenářů 2020 v krajské knihovně
Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin
Volejbalové kadetky v Českém poháru ve Svitavách páté
Petici proti dolu Turów podepsalo 13 tisíc lidí. Projedná ji Europarlament

Nejčtenější články

25.02.: V Brodě se auto srazilo s mladou chodkyní. Ta měla na uších sluchátka
24.02.: Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina
24.02.: Obrazem: Masopust v Železném Brodě 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.