cck-darce nj

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 8

Souš hostí finálová utkání Severočeského poháru

18.06.2013
V areálu Baníku Souš se ve středu 19. června budou hrát finálová utkání Severočeského poháru. Finále mladších žáků (20. ročník JOMA cup) mezi Baníkem Most a FK Teplice začíná ve 14.15 hodin. Finále mužů (52. ročník) mezi FK Louny a FK Litoměřice začíná v 17.00 hodin.

 

Vítková zůstává nadále Černým andělem

13.06.2013
I když původně před koncem uplynulého ročníku hovořila o tom, že by s házenou nejspíš skončila, nakonec pokračuje. Velezkušená pivotka Petra Vítková podepsala s DHK Baník Most novou smlouvu. Pro příští sezonu tak nadále zůstává Černým andělem.

 

Rozvoj Polerady vítězem okresního přeboru

13.06.2013
Vítězem okresního přeboru v kopané dospělých a postupujícím do I. B - třídy se stal celek Rozvoje Polerady. Ten zvítězil v soutěži se čtyřbodovým náskokem před druhým Sokolem Bečov. Třetí místo v soutěži, v které hrálo celkem osm týmů, patří Sokolu Horní Jiřetín B.

 

Dohazná pro příznivce Černých andělů

07.06.2013
Příznivcům a fandům házené je určena Dohazná, která se uskuteční v neděli 9. června od 14.00 hodin v areálu 7. ZŠ v Mostě. V průběhu odpoledne poměří své házenkářské umění nejen ti nejmenší, ale také rodiče a členové Dámského házenkářského klubu. Jako překvapení při společném opékání buřtů, bude kulturní vložka úspěšných házenkářek A týmu Černých andělů.

 

Reprezentační házená v Mostě

07.06.2013
Po nad očekávání úspěšném vstupu do kvalifikačního play off o účast na MS 2013 sehrají české házenkářky v sobotu 8. června od 18.00 hodin odvetné střetnutí s Islanďankami, kterým zakončí velice vydařenou sezonu 2012/13. Navíc mají více než dobrou pozici k potvrzení své účasti na vrcholné akci sezóny příští, hájit budou dvanácti brankový náskok! Utkání se hraje v mostecké sportovní hale od 18.00 hodin.

 

Koně z Chuchle zamířili do Mostu, jedná se o Českém derby

04.06.2013
Již jednou Praha zažila sílu povodně, mezi vyčíslenými škodami byla i nemalá spoušť na závodišti v Chuchli. Odnesla to dostihová dráha, ale i stájové boxy, kde bývá ustájeno více jak stovka koní. Majitelé a trenéři v minulých dnech kvůli velké vodě evakuovali své svěřence opět do všech možných koutů a řada z nich opět zavítala do Mostu. Hipodrom tak po jedenácti letech opět přivítal svěřence střední školy dostihového sportu. V současné době je v areálu ustájeno 24 chuchelských koní a počítá se s dalšími třinácti. Vedení Hipodromu spolu s JCČR a zástupci závodiště Velká Chuchle jednají o přesunutí Českého derby koncem června do Mostu.

 

Litvínovští hokeiisté jsou z Turecka doma

03.06.2013
Výprava hráčského kádru HC Verva Litvínov se vrátila z týdenního, relaxačně-kondičního soustředění v Turecku. Počasí na rozdíl od střední Evropy vesměs přálo, hráči přijeli opálení a nyní se budou na nový ročník Tipsport extraligy připravovat opět v Litvínově.

 

Akcie FK Baník Most jsou na prodej

03.06.2013
Radní města Mostu schválili záměr prodeje FK Baník Most, a.s., které  má v držení statutární město Most, tedy 68 kusů akcií o jmenovité hodnotě 10 tisíc korun za jednu akcii s tím, že záměr bude vyvěšen na úřední desce pro získání nabídky třetí osoby. Informovalo o tom vedení města na pravidelné tiskové konferenci. 

 

Hokejisté HC Most zahájili přípravu

24.05.2013
Na nový ročník I. Hokejové ligy zahájili přípravu hráči HC Most. Do nové sezony povede mostecké A mužstvo trenérská dvojice Kamil Kašťák - Josef Řeháček. Kouč Václav Baďouček v klubu skončil.

 

Král stříbrný a bronzový z MČR žáků

24.05.2013
Badmintonista Baníku Most Jiří Král přivezl dvě medaile z mistrovství ČR kategorie U13, které se hrálo v Hradci Králové za pořadatelství TJ Montas. Král vybojoval stříbro ve čtyřhře s veseckým Vajsejtlem a bronz dvouhře.

 

Nalezeno článků: 520, zobrazeno: 71-80

 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Svolána krajská komise kvůli šíření koronaviru

V souvislosti s vývojem výskytu koronaviru COVID-19 a jeho šířením ve světě i v Evropě a potřebou přijmout opatření odpovídající aktuální úrovní epidemie svolal předseda Krajské epidemiologické komise MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D. mimořádné jednání komise, a to na středu 26. 2. 2020 ve 13 hodin. „Jsem velmi rád, že předseda epidemiologické komise reaguje velmi operativně. Naším úkolem bude navrhnout opatření pro případ výskytu koronaviru v oblasti Libereckého kraje," řekl MUDr. Přemysl Sobotka.

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
Březen – měsíc čtenářů 2020 v krajské knihovně
Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin
Volejbalové kadetky v Českém poháru ve Svitavách páté
Petici proti dolu Turów podepsalo 13 tisíc lidí. Projedná ji Europarlament

Nejčtenější články

25.02.: V Brodě se auto srazilo s mladou chodkyní. Ta měla na uších sluchátka
24.02.: Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina
24.02.: Obrazem: Masopust v Železném Brodě 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.