cck-darce nj

Krátké zprávy z regionu Pojizeří strana 9

Na duel s Karvinou ve středu

21.05.2013
Další domácí mistrovské utkání sehrají fotbalisté druholigového Baníku Most již zítra, tedy ve středu 22. května, kdy budou mít za soupeře na Stadionu Josefa Masopusta celek MFK VOKD Karviná. Zápas 28. kola Fotbalové národní ligy začíná v 15.30 hodin.

 

Běží se druhý dostih sezony

17.05.2013
Druhý podnik letošní dostihové sezony se v areálu hipodromu uskuteční již tuto sobotu 18. května, kdy se zde běží Ceny Jockey Clubu ČR. Program začíná tradičně ve 13.00 hodin.

 

Souš v sobotu přivítá v derby Žatec

17.05.2013
Divizní derby je na programu dne v sobotu 18. května na hřišti Baníku Souš. Domácí tým v něm přivítá celek Slavoje Žatec. Utkání 26. kola skupiny B začíná v 17.00 hodin.

 

Opět na MTB maraton Extrém Bike Most

16.05.2013
V sobotu 18. května se v Mostě opět jede MTB Maraton Extrém Bike Most, tradiční podnik, při kterém se představí nejen naše bikerská špička, ale také ti, kteří si chtějí pouze extrémní trať jenom vyzkoušet a zjistit své schopnosti. Přichystáno je opět několik tras a tradičně také krpál. Start je v 10.00 hodin.

 

Den otevřeného letiště v sobotu

14.05.2013
V sobotu 18. května se od 10.00 do 16.00 hodin uskuteční Den otevřeného letiště Aeroklubu Most. Při něm budou k vidění nejen motorová a bezmotorová letadla, ale také ultralighty, letecké modely, například Great War Flying Circus, nebo seskoky parašutistů. Hlavní program bude ve dvou časech, a to 10.30 - 11.00 a 13.00 - 14.00 hodin.

 

Ve středu přátelské derby Mostu a Souše

14.05.2013
Fotbalová národní liga má desetidenní pauzu, a tak tým Baníku Most čeká důležitý souboj s Karvinou až ve středu 22. května. I z tohoto důvodu si tým domluvil přátelské utkání s divizním Baníkem Souš, které se odehraje ve středu 15. května od 17.00 hodin na soušském hřišti. Vstupné na utkání je zdarma.

 

Finále Challenge Cupu na 1. náměstí

11.05.2013
Nedělní finálové utkání evropského Challenge Cupu házenkářek umožnila mostecká radnice svým obyvatelům také sledovat v přímém přenosu na obří obrazovce na 1. náměstí. Zápas vysílá také České televize. Utrkání začíná ve 12.30 hodin.  

 

Změny v týmu HC Verva Litvínov

11.05.2013
V HC Verva Litvínov nepokračují z kádru minulé sezony Richard Jareš, Vladislav Baláž, Martin Frolík, Marek Posmyk (všem skončily smlouvy) a Karel Kubát, který odešel do Sparty.Jedná se o odchodu Vojtěcha Kubinčáka do Chomutova, který tam již působil v závěru minulého ročníku, a přerušení smlouvy s Jánem Brejčákem, který má zájem zkusit štěstí ve Slovanu Bratislava. Po dvouleté pauze se chce zkusit připravit na sezonu obránce Vlastimil Kroupa, chuť vrátit se znovu k aktivní kariéře má i Jiří Šlégr. Na nový ročník Tipsport extraligy se individuálně připravují kapitán týmu Michal Trávníček a Martin Ručinský. Klub věří, že se s olympijským vítězem z Nagana v létě opět dohodne na pokračování spolupráce. Z BK Mladá Boleslav přišel obránce Petr Chaloupka.

 

První finále Challenge Cupu patřilo Samoboru

05.05.2013
V prvním utkání finálového duelu evropského Challenge Cupu zvítězily házenkářky chorvatského ŽRK Samobor nad DHK Baník Most 24:20 (16:10). Černí andělé tak půjdou do domácí odvety podobně jako při semifinále s tureckým celkem se čtyřbrankovým mankem. Druhý zápas finále se hraje v Mostě 12. května.

 

Souš v Brozanech padla, chystá se na Meteor

03.05.2013
V utkání 23. kola náš jediný divizní zástupce, Baník Souš, neuspěl na hřišti v Brozanech, kde těsně prohrál 3:2. V sobotu 4. května si chce reputaci napravit na domácím hřišti, kde se od 17.00 hodin chystá na Meteor Praha.

 

Nalezeno článků: 520, zobrazeno: 81-90

 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Svolána krajská komise kvůli šíření koronaviru

V souvislosti s vývojem výskytu koronaviru COVID-19 a jeho šířením ve světě i v Evropě a potřebou přijmout opatření odpovídající aktuální úrovní epidemie svolal předseda Krajské epidemiologické komise MUDr. Vladimír Valenta, Ph.D. mimořádné jednání komise, a to na středu 26. 2. 2020 ve 13 hodin. „Jsem velmi rád, že předseda epidemiologické komise reaguje velmi operativně. Naším úkolem bude navrhnout opatření pro případ výskytu koronaviru v oblasti Libereckého kraje," řekl MUDr. Přemysl Sobotka.

Rada Libereckého kraje jmenovala tři nové ředitele škol

Na základě výsledků konkurzních řízení jmenovali krajští radní na své úterní schůzi tři nové ředitele škol a školských zařízení zřizovaných Libereckým krajem. Pozici ředitelky Gymnázia v České Lípě bude i nadále vykonávat Helena Paszeková, ředitelem Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské v Kamenickém Šenově zůstává Pavel Kopřiva a Pedagogicko-psychologickou poradnu v České Lípě povede Pavla Šimánková.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
Březen – měsíc čtenářů 2020 v krajské knihovně
Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin
Volejbalové kadetky v Českém poháru ve Svitavách páté
Petici proti dolu Turów podepsalo 13 tisíc lidí. Projedná ji Europarlament

Nejčtenější články

25.02.: V Brodě se auto srazilo s mladou chodkyní. Ta měla na uších sluchátka
24.02.: Hasiči kvůli větru zasahovali celou noc, někde stále nejde elektřina
24.02.: Obrazem: Masopust v Železném Brodě 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.