Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Fotbalové kuriozity 12 aneb Něco málo ze sezony 2020

Fotbaloví fanoušci kvůli opatřením proti koronaviru přišli v podivné sezoně 2020 o většinu zápasů v nižších soutěžích kromě nejvyšší Fortuna:ligy. Připomeňte si proto v zimní přestávce několik odehraných zápasů nejvýše postaveného mužstva z Pojizeří, tedy FK Přepeře v ČFL, které sestříhal kameraman Ivo Zahradnik.

I.B třída: Rychnov vyhrál v Jablonečku, Bozkov přestřílel Smržovku

Před nucenou přestávkou se hrál plný program zápasů také v I.B třídě východ. Rychnov potvrdil vedení v tabulce vysokou výhrou 5:0 v Jablonečku, Držkov si udržel druhé místo výhrou 7:1 nad Plavy a třetí je Harrachov, který remizoval 3:3 se Semilami. Fotogalerii přinášíme z utkání Bozkov - Smržovka, jenž skončilo 6:2.

24.01.2021 | SPORT | Košťálov | foto (19)
V zimní a hlavně koronavirové pauze si připomeňte zajímavé momenty z několika jarních i podzimní zápasů ve fotbalových soutěžích neboli výběr fotokuriozit Zdeňka Matury, abyste věděli, co jste mohli spatřit v roce 2020 na fotbalových zápasech od ČFL až po krajskou I.B třídu. | více

nj10

Náhradní termín valné hromady OFS Semily je stanovený na 15. dubna

05.02.2021| SPORT | Semily
Náhradní termín valné hromady OFS Semily je stanoven na čtvrtek 15. dubna 2021 ve Sportovním centru v Semilech. Ostatní informace, delegační a kandidátní lístky (nový termín odevzdání do 8. dubna 2021) zůstávají v platnosti. Mandát stávajícího výkonného výboru vyprší 4. února 2021, řízení OFS Semily je na základě plné moci pověřen Petr Herz. OFS Semily nepředpokládá zahájení okresních soutěží do termínu valné hromady. | více

Valná hromada OFS Semily se odkládá

29.01.2021| SPORT | Semily
S ohledem na protiepidemická opatření orgánů státní správy znemožňující uskutečnění zasedání Volební valné hromady OFS Semily 4. února 2021 ve Sportovním centru v Semilech, rozhodl Výkonný výbor Okresního fotbalového svazu Semily na svém jednání 28. ledna 2021 tak, že se termín zasedání volební valné hromady odkládá. | více

Fotbalisté Přepeř sehrají třetí kolo poháru v Plzni 10. února

27.01.2021| SPORT | Přepeře
Třetí kolo Mol cupu, do kterého se podařilo postoupit fotbalistům FK Přepeře, se bude hrát ve středu 10. února od 16.00 v plzeňské Doosan aréně. V prvním kole porazili Přepeřští 3:1 druholigový Varnsdorf a ve druhém kole vyřadili po výsledku 2:1 Vysoké Mýto. Díky tomu tak nyní mají čest se utkat s prvoligovým soupeřem - Viktorií Plzeň. | více

Novým předsedou FK Turnov byl zvolen Jiří Šteffan

20.12.2020| SPORT | Turnov
Novým předsedou FK Turnov byl na valné hromadě klubu v pátek 18. prosince zvolen Jiří Šteffan, jenž střídá dlouholetého předsedu Jaroslava Knížka. Jiří Šteffan už v minulosti v klubu působil a byl před lety sportovním ředitelem předcházejícího turnovského klubu FK Pěnčín-Turnov. | více

Okresní soutěž: Tatobity potvrdily vedení výhrou 4:0 nad Kruhem

16.10.2020| SPORT | Pojizeří
V duelu předních mužstev okresní soutěže Tatobity doma jasně porazily 4:0 Kruh, a tím si zajistily před nucenou přestávkou náskok na prvním místě tabulky. Střelcem kola byl bozkovský Vojtěch Hoffman, který se do branky Semil trefil hned pětkrát a podílel se na nejvyšší výhře kola 13:1! | více

Okresní přebor: Libštát padl v Roztokách, na první jde Jilemnice

Ke střídání na prvním místě tabulky došlo před nucenou koronavirovou přestávkou v okresním fotbalovém přeboru. Vedoucí Libštát prohrál jedinou brankou Mikoláška v Roztokách, a na první místo tak jde Jilemnice, která doma jasně 5:1 porazila Mříčnou. | více

Lomničtí fotbalisté vybojovali výhru po přestřelce 6:4 s Jenišovicemi

14.10.2020| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Fotbalisté FC Lomnice nad Popelkou se chtěli před nucenou přestávkou udržet v boji o první příčku tabulky v I.A třídě. Sobotním soupeřem byly poslední Jenišovice, které ale kladly nečekaný odpor a dokázaly nastřílet čtyři góly, domácí jich tak museli nastřílet pro vítězství šest! | více

13.10.2020| SPORT | Přepeře | VIDEO | foto (51)
K poslednímu zápasu před koronapauzou přijela v sobotu do Přepeř rezerva ligových Bohemians. Přepeře od úvodního hvizdu plnily roli favorita a zatlačily hosty do defenzívy. Výsledkem byla výhra 4:1, přinášíme z utkání i fotogalerii! | více

Derby v Rovensku srovnali domácí proti Sedmihorkám v poslední minutě

12.10.2020| SPORT | Rovensko pod Troskami
V osmém kole krajského přeboru se hrálo derby v Rovensku pod Troskami, kam přijely Sedmihorky. Hosté vedli 2:0, ale v 91. minutě domácí dokázali z penalty vyrovnat. Jasný průběh měl naopak zápas Turnova s Desnou, kterou domácí rozstříleli 8:1 a vedou před nucenou 14denní přestávkou tabulku. | více

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

11.10.2020| SPORT | Pojizeří | VIDEO
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 10. do neděle 11. října 2020. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

starší aktuality

Schranzova hlava znamená návrat Jablonce na druhé místo v tabulce!

Schranzova hlava znamená opět druhé místo v tabulce! Po pohárovém výprasku, kdy si Sparta ve druhé půli s Jabloncem doslova pohrála, se čekalo, zda bude ve středu odveta či repete. To první je správně. Výhra po jediném gólu Schranze a získané tři body vynesly jablonecký tým na skvělé druhé místo v tabulce s celkem 52 body. Podrobnosti na Našem Jablonecku