Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Ohlédnutí za 32. ročníkem turnaje přípravek v Lomnici

Derby Rovenska a Sedmihorek bez gólů, Semily podlehly Frýdlantu

Ve skupině o sestup krajského přeboru se hrálo další derby v Rovensku, kam tentokrát přijely Sedmihorky, ale utkání skončilo bez branek a jeho pozitivem byl spíše příspěvek na nemocné děti. Semily doma přivítaly rivala v souboji o poslední místo Frýdlant, ale po děsivém začátku soupeři o gól podlehly.

Starší přípravka Košťálov/ Libštát prohrála v neděli 3. června na hřišti v Libštátě se Studencem 1:7 po poločase 1:6.

17.06.2018 | SPORT | Lomnice nad Popelkou | foto (31)
Koncem května byl stadion v Lomnici nad Popelkou již podvaatřicáté dějištěm tradičního fotbalového turnaje starších přípravek, kterého se zúčastnilo zhruba 300 nadějných fotbalistů. Turnaj vyhrálo družstvo Football Talent Academy před Hodonínem a třetími Pardubicemi. Nejlepším zahraničním týmem byl čtvrtý Baník Prievidza. | více

kina-letak-hlas 208

Přehled fotbalových výsledků 13. jarního kola

17.06.2018| SPORT | Pojizeří
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od pátku 15. do neděle 17. června. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

Okresní soutěž: Martinice porazily Zálesní Lhotu a mají jisté vítězství

15.06.2018| SPORT | Pojizeří
Přes klopýtání v posledních kolech fotbalisté Sokola Martinice dotáhli sezonu k vítězství v okresní soutěži a možnosti postoupit do přeboru. Zvládli totiž sobotní zápas proti Zálesní Lhotě v poměru 2:1 a mají kolo před koncem, i díky středeční prohře Studence B v Rovensku, nedostižný náskok 8 bodů. | více

Okresní přebor: V klíčovém duelu Přepeře B jasně porazily Studenec

V utkání o první místo okresního přeboru v neděli do Studence přijeli hráči Přepeř B. Už za první poločas nastřílel hattrick Martínek a i ve druhé půli byli hosté jasně lepší a zvítězili nakonec 6:1. Přepeře mají aktuálně o bod víc, ale zbývá stále poslední kolo. | více

I.B třída: Jabloneček rozstřílel Košťálov/ Libštát B, který poté odstoupil

14.06.2018| SPORT | Jablonec nad Jizerou
O vítězi fotbalové I.B třídy východ rozhodne až sobotní souboj Bělá - Horní Branná, když Branná má o tři body více, ale hraje se v Bělé. Hráči druhého týmu tabulky přitom měli namále, když v Roztokách domácí mocně dotahovali. Jilemnice těsně porazila Bozkov a na hřišti v Jablonci nad Jizerou se veterán Peterka rozloučil s kariérou výhrou 6:0 nad mužstvem Košťálov/ Libštát, když hosté přitom v průběhu druhé půle z utkání úplně odstoupili. | více

Fotbalisté Turnova zakončili povedené jaro výhrou nad Vykání

14.06.2018| SPORT | Turnov
Turnovští fotbalisté doma opět po poločase prohrávali, ale znovu dokázali stav otočit a skvělou jarní část sezony zakončili ve středu odpoledne vítězstvím nad Vykání 2:1. Stejně jako v minulém utkání pomohlo posunutí brankáře Martina Špíny do útoku. | více

Fedorko hattrickem otočil zápas Lomnice s Rapidem

13.06.2018| SPORT | Libštát
V krajské I.A třídě hraje Lomnice stále o druhé místo. Po poločase ale s VTJ Rapid Liberec prohrávala, to změnil až ve druhé půli Jan Fedorko, který posunutím do útoku a vstřelením hattricku otočil zápas ve prospěch domácích. Košťálov/ Libštát po výhře nad Lomnicí naopak tentokrát nestačil na Hejnice. | více

Výhrou nad Skalicí si zajistily Přepeře konečné druhé místo

12.06.2018| SPORT | Přepeře | VIDEO
Přepeře bojující v závěru soutěže s velikou marodkou chtěly odčinit prohru z minulého zápasu s Brodem a bodovat, čímž by si zajistily celkové druhé místo v krajském přeboru. Skalici na turnovském stadionu nakonec rozstřílely i díky hattricku Řeháčka 5:1, a tento dílčí cíl splnily. | více

Přehled fotbalových výsledků 12. jarního kola

10.06.2018| SPORT | Pojizeří
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 9. do neděle 10. června. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

Turnováci bojovností udolali už jistého vítěze divize C

10.06.2018| SPORT | Turnov
Fotbalisté FK Turnov předvedli na trávníku Živanic, už jistého vítěze divizní skupiny C, neskutečně bojovný výkon. Nedostali ani gól a dva dali, takže si odvezli do srdce Českého ráje plný počet bodů. V jarní části patří Turnovu po jízdě v posledních kolech dokonce skvělá 2. příčka! | více

Přepeře ve finále krajského poháru po roce opět stříbrné

08.06.2018| SPORT | Přepeře | VIDEO
Ve finále krajského poháru došlo k potvrzení, které dva týmy jsou v současnosti nejlepšími v působnosti krajského svazu fotbalu. Tentokrát v duelu Velké Hamry - Přepeře první mužstvo potvrdilo lepší formu i výhrou ve finále poháru. | více

starší aktuality

V Turnově představí, jak bude vypadat přístavba divadla

Starosta Turnova Tomáš Hocke pozval architekty Ing. arch Josefa Pleskota a team AP Atelier z Prahy, kteří společně představí prezentaci dokumentace k územnímu řízení přístavby městského divadla. Prezentace je určena nejen zastupitelům města a odborným komisím, ale také občanům města, které toto téma zajímá. Představení se uskuteční v úterý 19. června od 17 hodin v prostorách kina Sféra budovy Kulturního centra Střelnice.