Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Fotbalové kuriozity 12 aneb Něco málo ze sezony 2020

Fotbaloví fanoušci kvůli opatřením proti koronaviru přišli v podivné sezoně 2020 o většinu zápasů v nižších soutěžích kromě nejvyšší Fortuna:ligy. Připomeňte si proto v zimní přestávce několik odehraných zápasů nejvýše postaveného mužstva z Pojizeří, tedy FK Přepeře v ČFL, které sestříhal kameraman Ivo Zahradnik.

I.B třída: Rychnov vyhrál v Jablonečku, Bozkov přestřílel Smržovku

Před nucenou přestávkou se hrál plný program zápasů také v I.B třídě východ. Rychnov potvrdil vedení v tabulce vysokou výhrou 5:0 v Jablonečku, Držkov si udržel druhé místo výhrou 7:1 nad Plavy a třetí je Harrachov, který remizoval 3:3 se Semilami. Fotogalerii přinášíme z utkání Bozkov - Smržovka, jenž skončilo 6:2.

24.01.2021 | SPORT | Košťálov | foto (19)
V zimní a hlavně koronavirové pauze si připomeňte zajímavé momenty z několika jarních i podzimní zápasů ve fotbalových soutěžích neboli výběr fotokuriozit Zdeňka Matury, abyste věděli, co jste mohli spatřit v roce 2020 na fotbalových zápasech od ČFL až po krajskou I.B třídu. | více

Novým předsedou FK Turnov byl zvolen Jiří Šteffan

20.12.2020| SPORT | Turnov
Novým předsedou FK Turnov byl na valné hromadě klubu v pátek 18. prosince zvolen Jiří Šteffan, jenž střídá dlouholetého předsedu Jaroslava Knížka. Jiří Šteffan už v minulosti v klubu působil a byl před lety sportovním ředitelem předcházejícího turnovského klubu FK Pěnčín-Turnov. | více

Okresní soutěž: Tatobity potvrdily vedení výhrou 4:0 nad Kruhem

16.10.2020| SPORT | Pojizeří
V duelu předních mužstev okresní soutěže Tatobity doma jasně porazily 4:0 Kruh, a tím si zajistily před nucenou přestávkou náskok na prvním místě tabulky. Střelcem kola byl bozkovský Vojtěch Hoffman, který se do branky Semil trefil hned pětkrát a podílel se na nejvyšší výhře kola 13:1! | více

Okresní přebor: Libštát padl v Roztokách, na první jde Jilemnice

Ke střídání na prvním místě tabulky došlo před nucenou koronavirovou přestávkou v okresním fotbalovém přeboru. Vedoucí Libštát prohrál jedinou brankou Mikoláška v Roztokách, a na první místo tak jde Jilemnice, která doma jasně 5:1 porazila Mříčnou. | více

Lomničtí fotbalisté vybojovali výhru po přestřelce 6:4 s Jenišovicemi

14.10.2020| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Fotbalisté FC Lomnice nad Popelkou se chtěli před nucenou přestávkou udržet v boji o první příčku tabulky v I.A třídě. Sobotním soupeřem byly poslední Jenišovice, které ale kladly nečekaný odpor a dokázaly nastřílet čtyři góly, domácí jich tak museli nastřílet pro vítězství šest! | více

13.10.2020| SPORT | Přepeře | VIDEO | foto (51)
K poslednímu zápasu před koronapauzou přijela v sobotu do Přepeř rezerva ligových Bohemians. Přepeře od úvodního hvizdu plnily roli favorita a zatlačily hosty do defenzívy. Výsledkem byla výhra 4:1, přinášíme z utkání i fotogalerii! | více

Derby v Rovensku srovnali domácí proti Sedmihorkám v poslední minutě

12.10.2020| SPORT | Rovensko pod Troskami
V osmém kole krajského přeboru se hrálo derby v Rovensku pod Troskami, kam přijely Sedmihorky. Hosté vedli 2:0, ale v 91. minutě domácí dokázali z penalty vyrovnat. Jasný průběh měl naopak zápas Turnova s Desnou, kterou domácí rozstříleli 8:1 a vedou před nucenou 14denní přestávkou tabulku. | více

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

11.10.2020| SPORT | Pojizeří | VIDEO
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 10. do neděle 11. října 2020. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

Okresní soutěž: V duelu o čelo tabulky domácí Kruh udolal Sokol Horka

09.10.2020| SPORT | Pojizeří
V duelu předních mužstev okresní soutěže domácí Kruh porazil 3:2 Sokol Horka. Tabulku ale vedou o skóre Tatobity, které vyhrály vysoko 5:1 v Rovensku. Nejvíc gólů - osm padlo v utkání SK Studenec B - Horní Branná B, domácí přitom vyhráli 5:3. | více

Okresní přebor: Libštát uhájil první místo výhrou 6:2 proti Martinicím

09.10.2020| SPORT | Pojizeří | VIDEO | foto (19)
Nejvyšší výhru 7. kola okresního fotbalového přeboru si připsaly Roztoky, které rozstřílely 12:1 Vysoké nad Jizerou. Jilemnice také vysoko 7:2 vyhrála v Poniklé a první Libštát doma uhájil vedení v tabulce v poměru 6:2 proti Martinicím. | více

I.B třída: Rychnov uhájil vedení v tabulce proti rezervě Přepeř

08.10.2020| SPORT | Jablonec nad Jizerou
Již sedmým kolem pokračovala krajská I.B třída východ. Vedoucí Rychnov dokázal uhájit výhru 3:2  doma proti rezervě Přepeř a na druhé místo se dostal Harrachov, který doma rozstřílel 5:1 Studenec. Držkov totiž remizoval 2:2 v Semilech a je tím pádem třetí. Hned za ním jsou pouze o skóre Lučany, které vyhrály 3:0 na Smržovce. | více