Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Přepeře v prvním domácím utkání v ČFL dokázaly porazit Brozany

Krajský přebor: Turnov podruhé nadílel sedmičku a vede tabulku

Po dvou kolech má Turnov v krajském přeboru skóre 14:3 a vede tabulku. V neděli si vyšlápl na Nový Bor, který je také favorizován za přední celek soutěže, ale tentokrát to nepotvrdil. V dalších zápasech nebodovaly Rovensko doma proti Frýdlantu ani Sedmihorky ve Višňové.

Okresní přebor: Libštát rozstřílel v úvodním kole doma Poniklou

Úvodním kolem vstoupili do podzimní sezony i fotbalisté v okresním přeboru. Z krajské soutěže sestoupivší Roztoky těsně zvítězily ve Stružinci, Nová Ves porazila jasně Vysoké, Jilemnice doma prohrála s Mírovou a Libštát rozstřílel Poniklou.

20.08.2019 | SPORT | Přepeře | VIDEO
Ve druhém utkání v ČFL, a prvním domácím v této soutěži, se už fotbalisté Přepeř dočkali výhry. Museli se k ní ale proti SK Sokol Brozany protrápit, protože skóre otevřel až v 75. minutě Volf a výhru pak potvrdil až střídající Ježek v 82. minutě. | více

a-detoa-muzeum hraček

I.A třída: Bez ztráty zatím Lomnice, Jenišovice, Bělá i Ruprechtice

20.08.2019| SPORT | Bělá
Čtyři týmy jsou v I.A třídě po dvou kolech bez ztráty bodů, protože dvakrát vyhrály - FC Lomnice nad Popelkou, TJ Sokol Jenišovice, SK Jívan Bělá a Sokol Ruprechtice. V tomto pořadí jsou v tabulce srovnané podle skóre. | více

Přehled fotbalových výsledků druhého podzimního kola

18.08.2019| SPORT | Pojizeří | VIDEO
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 17. do neděle 18. srpna 2019. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

Do sezony vstoupili i fotbalisté v okresní soutěži

15.08.2019| SPORT | Pojizeří
Do podzimní sezony vstoupili i fotbalisté v okresní soutěži. Nejvyšší výhru kola zaznamenal Kruh v poměru 5:1 nad Zálesní Lhotou. Hattrick ve svých zápasech nastříleli horecký Dalibor Borůvka a kružský Jan Kužel. | více

Díky zlepšení ve druhé půli Přepeře zdolaly Dvůr a v Mol cupu jdou dál

15.08.2019| SPORT | Přepeře | VIDEO
V prvním kole Mol Cupu přivítaly Přepeře soupeře z loňské divizní sezony - Dvůr Králové. Po rozpačité první půli, která skončila 2:2, ve druhé části už domácí dominovali, díky hattricku Martina Ježka vyhráli 6:2 a postupují do druhého kola. | více

I.B třída: Nováček Studenec dokázal porazit Lučany

13.08.2019| SPORT | Jablonec nad Jizerou
Z pojizerských mužstev v úvodním kole I.B třídy východ dokázali vyhrát jen fotbalisté Studence, kteří porazili Lučany, a Harrachov, který zdolal Držkov. Naopak prohrály Semily, Bozkov i Jabloneček. | více

I.A třída: Střelci Lomnice i Košťálova nasázeli soupeřům šest gólů!

13.08.2019| SPORT | Bělá
V úvodním podzimním kole se dobře uvedli fotbalisté Lomnice i Košťálova/ Libštátu, kteří svým soupeřům nasázeli šest gólů! Vyhrála i Bělá, jenž vstřelila gólů pět, ale Bílý Kostel porazila šťastně o jedinou branku. Prohrála tak pouze Horní Branná, která doma podlehla Jenišovicím. | více

Přepeře zahájily ČFL v Pardubicích, kde víc branek vstřelili domácí

12.08.2019| SPORT | Přepeře | VIDEO
Po zajímavé přípravě, jejímž vrcholem bylo utkání se starou gardou Slavie Praha, vstoupili fotbalisté FK Přepeře v neděli do premiérové sezony v ČFL. Rezerva FK Pardubice vedla po poločase 2:0, hosté dokázali snížit na 3:2, ale domácí v závěru potvrdili výhru čtvrtou brankou. | více

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

11.08.2019| SPORT | Pojizeří | VIDEO

Krajský přebor: Turnov nastřílel ve Frýdlantě domácím sedm gólů

11.08.2019| SPORT | Rovensko pod Troskami
V úvodním kole krajského přeboru potvrdil ambice z divize sestoupivší Turnov, který vyhrál 7:3 ve Frýdlantu. Naopak Rovensko doma podlehlo 0:4 Višňové a Sedmihorky prohrály 3:1 v Doksech. | více

10.08.2019| SPORT | Semily | foto (24)
SK Semily pořádal v sobotu 3. srpna 1. ročník Memoriálu Vladimíra Křapky. Účastnila se celkem čtyři družstva. Vítězem se stal Železný Brod, který ovšem v posledním utkání podlehl nakonec třetí Desné. Druhá byla TJ Pátek a čtvrté domácí Semily. | více