Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Hokejové derby rozhodl pro Lomnici až gól Lemfelda v 57. minutě

V pátém kole Liberecké ligy v hokeji bylo v sobotu 26. října na programu derby Turnov - Lomnice. Po vyrovnaném průběhu přinesl rozhodnutí až gól Lemfelda v 57. minutě, který přinesl vítězstvím hostům.

Potřetí v řadě je vítězem LHL Black Rooks Syřenov!

Black Rooks Syřenov obhájil už podruhé titul LHL, a dosáhl tak na zlatý hattrick! Dosud se to podařilo pouze dvěma týmům Střelči a Dyremě. Syřenov ve druhém finále odehrál také 500. zápas v LHL, když na to potřeboval 22 let. Jejich soupeř Gasservis Liberec si oproti loňsku o jednu příčku polepšil a vybojoval stříbro.

12.12.2019 | SPORT | Turnov | foto (75)
Ve 12. kole krajské hokejové ligy v sobotu 7. prosince bylo na programu derby v Turnově, které bylo zároveň přímým soubojem o průběžné třetí místo. O výhře Lomnice rozhodl až gól Rudiše v prodloužení. Z utkání přinášíme fotogalerii Zdeňka Matury! | více

sp_01_2019

Lomničtí stříleli v Jičíně góly jen ve druhé třetině

05.12.2019| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Bohužel jen jedna třetina zápasu v Jičíně byla pro hokejisty Lomnice nad Popelkou gólová. V první i ve třetí třetině se naopak trefovali pouze domácí, kteří díky tomu zvítězili celkově 6:4. | více

Turnovští hokejisté v závěru otočili zápas se Slavojem Liberec

05.12.2019| SPORT | Turnov
Hokejisté HC Turnov 1931 dokázali v závěru otočit výsledek nedělního zápasu v Liberci proti Slavoji. V dalším kole je na programu v sobotu 7. prosince od 17 hodin derby s Lomnicí, které bude zároveň přímým soubojem o průběžné třetí místo. | více

Lomničtí hokejisté se po výhře v České Lípě posunuli na čtvrté místo

27.11.2019| SPORT | Lomnice nad Popelkou
V dalším utkání v letošním nekončícím venkovním tripu hokejisté Lomnice v České Lípě podruhé v řadě vyhráli a posunuli se dokonce na čtvrté místo v tabulce Liberecké ligy. | více

Hokejisté Lomnice urvali smrští ve třetí části vítězství ve Varnsdorfu

20.11.2019| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Těžkou situaci v sezoně, kdy nemohou hrát na domácím ledě, snášejí lomničtí hokejisté statečně. Naposledy dokázali v sobotu porazit Varnsdorf na jeho ledě 6:3. V tabulce jsou pátí, ale mají stejně bodů jako čtvrtý Slavoj Liberec. | více

Turnov doma vysoko podlehl hokejistům Jičína

20.11.2019| SPORT | Turnov
Po dvou výhrách turnovští hokejisté doma v sobotu 16. listopadu vysoko podlehli Jičínu 2:9. V tabulce Liberecké ligy si ale udrželi třetí místo. | více

V Semilech pořádají nábor do hokejové přípravky

14.11.2019| SPORT | Semily
Ještě před otevřením ledového kluziště u Státního okresního archivu pořádají v Semilech nábor do hokejové přípravky. Je totiž nutné zjistit reálný zájem dětí, aby šlo stanovit, jak často a kdy se tréninky budou konat. | více

Lomničtí hokejisté prohráli vysoko 8:3 ve Frýdlantě

12.11.2019| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Po pauze hráli lomničtí hokejisté v sobotu v rámci krajské ligy ve Frýdlantě. Bohužel nenavázali na výhru v Turnově a domácím podlehli vysoko 8:3. V tabulce je Lomnice pátá, ale stále naplno ve hře na postup do čtyřky pro play off. | více

Po výhře v České Lípě drží turnovští hokejisté třetí místo

12.11.2019| SPORT | Turnov
Turnovští hokejisté v České Lípě v sobotu navázali na předchozí kolo krajské ligy ve Varnsdorfu a dokázali vyhrát 7:4, zejména díky povedené třetí třetině. | více

Po prohře s Frýdlantem si Turnov spravil chuť výhrou ve Varnsdorfu

06.11.2019| SPORT | Turnov
Dvě utkání v jednom týdnu čekala na hokejisty Turnova. Nejprve v pondělí 28. října doma podlehli 1:7 Frýdlantu, ale chuť si spravili v sobotu 2. listopadu výhrou 4:3 ve Varnsdorfu. V tabulce krajské ligy jsou aktuálně na třetím místě. | více

Juniorské hokejové šelmy se utkají v Turnově

27.10.2019| SPORT | Turnov
V utkání o pohár DHL juniorů přivítá Liberec v úterý 29. října na ledě turnovského Zimního stadionu Ludvíka Koška své vrstevníky z Mladé Boleslavi. Úvodní bully bude vhozeno v 18:00. | více