Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Vítězem premiérového Poháru Českého ráje se stali hokejisté Nové Paky

V dalším hokejovém derby Turnov porazil Lomnici 9:5

Shodně dva zápasy sehráli o víkendu hokejisté Turnova i Lomnice. V Liberecké lize oba týmy v sobotu slavily výhru, i když Turnov proti České Lípě až v prodloužení, a v neděli se vzájemně střetly v dalším letošním derby. Díky lepším vstupům do prvních dvou třetin byl nakonec lepší Turnov v poměru 9:5.

Dvouzápasový víkend zvládla lépe Lomnice a poprvé zdolala Turnov

Nejprve Lomnice porazila v pátek Frýdlant na jeho hřišti. Ve stejném čase Turnov doma porazil Slavoj Liberec. V neděli se pak hrálo vzájemné derby pojizerských celků a na domácím ledě tentokrát Lomnice poprvé v sezoně Turnov porazila.

30.12.2017 | SPORT | Český ráj
V pátek 29. prosince byly na programu zápasy o umístění v premiérovém ročníku hokejového Poháru Českého ráje. V obou duelech o první i třetí místo byli nakonec lepší hokejisté z jičínského okresu. V turnovském finále domácí po prodloužení podlehli Nové Pace a v souboji o bronz rovněž v prodloužení domácí Lomnice podlehla Jičínu. | více

cr-01-2018

Přehled hokejových výsledků od 12. do 14. ledna

15.01.2018| SPORT | Turnov
Přinášíme vám přehled výsledků hokejových zápasů a tabulek týkajících se mužstev z Pojizeří od pátku 12. až do neděle 14. ledna. Postupně budeme do přehledu doplňovat i podrobnosti k jednotlivým zápasům. | více

Po vánoční přestávce začaly znovu boje v hokejové NPL

10.01.2018| SPORT | Všeň
Nejvyšší pojizerská liga v hokeji vstoupila do své druhé poloviny po vánoční přestávce. Ve třech odehraných utkáních jasně dominovaly týmy Hnanic, Performers a Modřišic. Bohužel se nepodařilo kolo odehrát celé. Důvodem byla porucha na rolbě před sobotním utkáním TJ Sokol Turnov - Black Hawks. Náhradní termín utkání je naplánován na pátek 23. března 2018 ve 21.45. | více

Přehled hokejových výsledků od 5. do 7. ledna

09.01.2018| SPORT | Turnov

Lomničtí zdolali v Poháru Českého ráje Jičín a znovu ho vyzvou o bronz

25.12.2017| SPORT | Lomnice nad Popelkou
V posledním zápase základní části Poháru Českého ráje se střetla mužstva na třetím a čtvrtém místě. Hrálo se tím pádem o pořadatelství posledního pohárového utkání. Díky výhře Lomnice se o konečné bronzové umístění bude hrát v pátek 29. prosince právě v Lomnici nad Popelkou. | více

V souboji o druhou příčku NPL Sokol jasně přehrál Performers

22.12.2017| SPORT | Turnov
Desáté kolo Nejvyšší pojizerské ligy bylo zároveň posledním v roce 2017, po vánoční pouze se soutěž rozjede až o víkendu 5. až 7. ledna 2018. Kanonádou proti Raptorům si hráči Hnanic udrželi první místo v tabulce, v souboji o druhou příčku pak jasně předčili hokejisté Sokola Turnov rivala Performers. V dalších duelech Modřišice zdolaly Troskovice a Všeň Black Hawks. | více

Frýdlant si z Lomnice odvezl desítku

19.12.2017| SPORT | Lomnice nad Popelkou
V posledním letošním mistrovském zápase Liberecké ligy si hokejisté od Popelky připsali proti Frýdlantu nejen poslední tři body, ale vylepšili i celkovou brankovou bilanci. | více

Oslabený Turnov udolal Novou Paku, ale pak podlehl Slavoji

19.12.2017| SPORT | Turnov
Turnovští hokejisté v posledním utkání základní části Poháru Českého ráje v pátek porazili Novou Paku. Finále poháru tak bude hrát Turnov na domácím stadionu 29. prosince. V posledním utkání tohoto roku v Liberecké lize poté Turnov v neděli nestačil na liberecký Slavoj. | více

Přehled hokejových výsledků od 15. do 17. prosince

18.12.2017| SPORT | Turnov
Přinášíme vám přehled výsledků hokejových zápasů a tabulek týkajících se mužstev z Pojizeří od pátku 15. až do neděle 17. prosince. Postupně budeme do přehledu doplňovat i podrobnosti k jednotlivým zápasům. | více

V Lomnické lize skončila základní část a začíná nadstavba

16.12.2017| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Hokejisté v Lomnické lize odehráli v týdnu poslední utkání 9. kola první fáze a nyní začíná druhá fáze - neboli nadstavba, ve které se soutěž rozdělí na dvě skupiny. První skupina je určená pro prvních šest celků po základní části a zbylé celky si ještě navíc s přidaným týmem Staré gardy Lomnice zahrají o konečné umístění ve druhé skupině. | více

Hnanice uštědřily první porážku Sokolu Turnov a střídají jej na čele NPL

14.12.2017| SPORT | Turnov
Na zimním stadionu Ludvíka Koška v Turnově pokračovala od pátku do neděle devátým kolem Nejvyšší pojizerská liga. Ve vzájemném duelu Hnanice uštědřily první porážku Sokolu Turnov a střídají jej na čele tabulky. | více

starší aktuality

Liberec hostil žijící legendy stolního tenisu

V pátek při utkání 14. kola extraligy mužů ve stolním tenise hostili domácí tenisté SKST Borová - Liberec tým KT Praha. Za ten nastupují žijící legendy československého stolního tenisu Milan Orlowski, Jindřich Panský a Petr Javůrek. Kompletní článek s fotogalerií