Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Nejvyšší pojizerská liga pokračovala 12. a 13. kolem

Hokejové derby rozhodl v poslední vteřině prodloužení turnovský Jágr

V hokejovém derby hraném v Turnově se Lomnice v první třetině dostala do vedení, ale po zbytek zápasu již dotahovala náskok domácích. V prodloužení byli šťastnější domácí, když derby rozhodl vteřinu před koncem prodloužení turnovský Petr Jágr.

Hokejisté vstoupili do sezony derby, které lépe zvládla Lomnice

Po přátelských zápasech a úvodních utkáních Poháru Českého ráje vstoupili pojizerští hokejisté naplno do sezony. Prvním ostrým zápasem pro Turnov bylo hned derby s Lomnicí, které bylo i opakováním finále loňské krajské ligy. Lépe si nakonec vedli rozehranější hráči Lomnice, Turnov pak napravil dojem před domácími diváky až následnou vysokou výhrou nad Českou Lípou.

19.01.2019 | SPORT | Turnov | foto (17)
Po vánoční přestávce se v Nejvyšší pojizerské lize odehrála už dvě kompletní kola, jejichž výsledky vám nyní přinášíme. Stále neporažený zůstává suverénně na čele tabulky Sokol Turnov, druhé jsou Hnanice a třetí Všeň. Jako bonus za zdržení přinášíme fotogalerii ze zápasu 11. kola Performers - Troskovice. | více

reality

Třetí kolo nadstavby NPL ještě o medailistech nerozhodlo

14.02.2019| SPORT | Turnov
Ve třetím kole nadstavby Nejvyšší pojizerské ligy v hokeji na turnovském zimním stadionu Sokol Turnov přesvědčivě zdolal 9:3 druhou Všeň, Hnanice porazily 8:1 Performers, kterým se letos daří méně a v nadstavbě jsou až na čtvrtém místě. | více

Hokejisté Lomnice dokázali v derby porazit vedoucí Jičín

14.02.2019| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Lomnickým hokejistům se podařilo oplatit Jičínu v derby porážku za nedávné utkání na ledě soupeře, které tehdy vyhrál Jičín v prodloužení. Nyní vyhrála Lomnice 3:1, mužem zápasu byl Vojtěch Mizera, který vstřelil dva góly a na třetí nahrál. | více

Hokejisté Turnova zdolali Českou Lípu i doma

13.02.2019| SPORT | Turnov
Po 14 dnech hrané další utkání s českolipským soupeřem skončilo znovu vítězstvím Turnova, tentokrát poměrem 5:2. V příštím kole hrají turnovští hokejisté v neděli 17. února v Liberci se Slavojem, který je v tabulce druhý, ale jen o tři body před Turnovem. | více

V nadstavbě NPL drží první příčku Sokol Turnov, druhá je Všeň

08.02.2019| SPORT | Turnov
Ve druhém kole nadstavby Nejvyšší pojizerské ligy v hokeji na turnovském zimním stadionu Sokol Turnov jasně 12:1 rozstřílel Hnanice, a udržel tak první příčku ve skupině o 1. - 4. místo. Druhá je Všeň, která zdolala 5:3 Performers Turnov. | více

Lomničtí hokejisté slaví těsnou výhru v derby s Turnovem

06.02.2019| SPORT | Turnov
Hokejové okresní derby Lomnice - Turnov se hrálo v sobotu na lomnickém zimním stadionu. Vyrovnané utkání překlopili domácí na svoji stranu až ve třetí třetině. Duel byl zároveň utkáním o třetí místo v Poháru Českého ráje, kde tak Lomničtí slaví bronz. | více

V prvním kole nadstavby NPL remizoval Sokol Turnov s Performers

01.02.2019| SPORT | Turnov
Po 14. odehraných kolech základní části pokračovala Nejvyšší pojizerská liga v hokeji na turnovském zimním stadionu prvním kolem nadstavby. Nečekaně ztratil body dosud suverénní Sokol Turnov remízou s Performers. I tak mu to zatím stačí na první místo nové tabulky. | více

Náborová akce Týden hokeje se konala i v lomnické aréně

01.02.2019| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Na lomnickém zimním stadionu se v pátek 25. ledna konala již pátá celorepublikové akce Týden hokeje. V podobném počtu jako v září, přesněji 16 dětí, si odneslo domů nejen nový dres národního týmu a drobné dárečky, ale i spoustu zážitků. | více

Lomničtí hokejisté prohráli v Jičíně 6:5 po prodloužení

31.01.2019| SPORT | Lomnice nad Popelkou
Hokejisté Lomnice nad Popelkou hráli v neděli 27. ledna na ledě v Jičíně. Po dramatickém průběhu vyhrál domácí Jičín zápas Liberecké ligy 6:5 v prodloužení. | více

Turnovští hokejisté vyhráli 10:5 v České Lípě

31.01.2019| SPORT | Turnov
Hokejisté HC Turnov 1931 dokázali vyhrát 10:5 na ledě České Lípy a jsou po 18 odehraných kolech na třetím místě tabulky krajské ligy. V dalším kole v sobotu 2. února zajíždějí k okresnímu derby do Lomnice nad Popelkou. Utkání začíná v 18 hodin. | více

NPL zakončila základní část, začíná nadstavba

25.01.2019| SPORT | Turnov
Odehrané 14. kolo Nejvyšší pojizerské ligy zakončilo základní část. Nyní budou následovat boje o konečné umístění. Týmy na 1. - 4. místě sehrají vzájemně každý s každým šest utkání, a to samé čeká na týmy na 5. - 8. místě. Bude se hrát tedy ještě šest kol NPL. | více