Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Fotbalisté Přepeř budou hrát v příští sezoně třetí nejvyšší ligu

Přepeře vydřenou výhrou ve Slatiňanech získaly v divizi druhé místo

Přepeře ve středeční předehrávce přijely do Slatiňan bez zraněného Jarosze a brankáře Hyky, za kterého v brance zaskočil Kumprecht. K jistotě konečného druhého místa v divizní tabulce potřebovaly přivézt dva body, což se jim nakonec podařilo po výhře 3:4, ale neměly to vůbec jednoduché, když otáčely ze stavu 3:1.

V posledním domácím zápase této divizní sezony hostily Přepeře celek z Horek a na cestu domů jim přibalily pěkný debakl 8:1!

24.06.2019 | SPORT | Přepeře
Příští sezonu budou hrát fotbalisté FK Přepeře třetí nejvyšší ligu v Česku, tedy ČFL, skupinu B. Na svém hřišti by tak měli přivítat mimo jiné béčka Liberce, Jablonce, Mladé Boleslavi, Bohemians, Teplic, Hradce Králové i Dukly. | více

focus

Turnov zakončil nepovedenou sezonu prohrou s Pardubicemi

16.06.2019| SPORT | Turnov
Ani v posledním utkání sezony se turnovským fotbalistům nepodařilo vyhrát, když o jeden gól podlehli rezervě Pardubic. Po sestupu z divize do krajského přeboru, ke kterému dochází po 15 letech, už u týmu nebude pokračovat trenér Džimis Bekakis. | více

Turnov prohrál v Trutnově po sporné penaltě v 84. minutě

09.06.2019| SPORT | Turnov
Turnovští fotbalisté v Trutnově odehráli slušný zápas, vstřelili tři góly, ale rozhodující čtvrtou trefou rozhodli domácí sedm minut před koncem z pokutového kopu o své výhře. | více

Fotbalisté Přepeř srovnali ve Dvoře Králové v předposlední minutě

04.06.2019| SPORT | Přepeře | VIDEO
Díky velké bojovnosti dokázali hráči Přepeř v nedělním duelu ve Dvoře Králové v 89. minutě vyrovnat. V penaltové loterii byl už lepší soupeř, ale i tak získaný bod potvrdil pěkné třetí místo v tabulce divize C. | více

Turnov si proti Vysokému Mýtu připsal šestou výhru sezony

02.06.2019| SPORT | Turnov | VIDEO
Mnohem lépe než před týdnem v Jablonci proti Mšenu zvládli turnovští fotbalisté v sobotu dopoledne utkání s Vysokým Mýtem. Po dobrém prvním poločase pak ve druhém i přes tlak soupeře udrželi výhru, která je jejich šestou v divizní sezoně. | více

Půltucet branek Mšena do turnovské sítě

28.05.2019| SPORT | Turnov | VIDEO
V divizi C se v sobotu hrálo regionální derby, kde na sebe narazily dva rozdílné týmy - Mšeno a Turnov, tedy první s posledním, a dopadlo to podle očekávání. | více

Přepeře v duelu o třetí místo rozdrtily 5:1 Čáslav

27.05.2019| SPORT | Přepeře | VIDEO
K utkání o třetí místo v tabulce přijela v sobotu dopoledne do Přepeř Čáslav. Postavení v tabulce se ovšem v zápase neprojevilo a téměř celý měli převahu domácí, kteří si nakonec připsali přesvědčivou výhru 5:1. | více

V souboji týmů z čela divizní tabulky Benátky o gól lepší nad Přepeřemi

24.05.2019| SPORT | Přepeře | VIDEO
V první půli se hrál v Benátkách nad Jizerou vyrovnaný fotbal bez větších šancí na obou stranách. Ve druhém poločase už tři góly padly, ale o jeden více do branky Přepeř. | více

Přepeře jediným gólem Vaníčka zdolaly Kolín

13.05.2019| SPORT | Přepeře | VIDEO
Do Přepeř přijel v sobotu dopoledne silný Kolín, který by se v případě výhry posunul hned za špičku tabulky divizní skupiny C. Ve vyrovnaném zápase s mnoha šancemi nakonec padl jediný gól, který vstřelil domácí Vaníček a zajistil svému týmu cennou výhru. | více

Turnovští fotbalisté po dlouhé době zažili v Náchodě výhru

12.05.2019| SPORT | Turnov | VIDEO
Po dlouhých sedmi zápasech zažili v sobotu fotbalisté FK Turnov opět výhru. Hosté vedli v Náchodě dokonce 0:4, ale v posledních dvou minutách soupeř snížil na 2:4. | více

Rezerva Pardubic jako první na jaře dobila přepeřskou tvrz

06.05.2019| SPORT | Přepeře | VIDEO
Po Náchodu a Mšenu na Přepeře vyzrály jako třetí jarní soupeř Pardubice, ale tentokrát poprvé na jaře padla i přepeřská domácí tvrz. Příležitostí si přitom domácí vytvořili dost, ale jedinou z nich proměnil až v závěru Nesvadba, zatímco soupeř skóroval dvakrát. | více

starší aktuality

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě