Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Okresní přebor: Druhý Libštát se dotahuje na Studenec

Okresní přebor: Třetí Libštát potvrdil pozici výhrou ve Vysokém

V 17. kole okresního přeboru potvrdila druhou příčku Jilemnice, která 5:3 přestřílela Novou Ves. Třetí Libštát vyhrál 3:1 ve Vysokém, Stružinec před krásnou návštěvou 220 diváků podlehl 2:4 doma Mříčné a Martinice vyhrály 4:2 v Horní Branné.

SK Studenec oslavil 100 let Československa fotbalem

Zajímavý nápad, jak důstojně oslavit sto let od vzniku samostatné Československé republiky dostali ve Studenci. Sice již s týdenním předstihem, neboť okresní přebor dohrával svá utkání právě 20. a 21. října. Fotbalisté místního A-týmu zvolili pro poslední zápas podzimu netradiční dresy, a to rovnou národního týmu České republiky. V úterý byly na Ukrajině a v neděli ve Studenci...

03.05.2019 | SPORT | Pojizeří | VIDEO | foto (11)
Po volném losu v minulém kole a nyní prohře v Nové Vsi se náskok prvního Studence umenšil na jediný bod před Libštátem, jenž doma jasně přehrál Horní Brannou B. Ztratila i Jilemnice prohrou v derby v Mříčné. Po delší době naopak zabral Stružinec a vyhrál v Martinicích. | více

cimrman2019

Okresní soutěž: Víchová rozstřílela 5:1 Sokol Horka

17.05.2019| SPORT | Pojizeří
V duelu předních mužstev ve 20. kole okresní soutěže Víchová porazila jasně 5:1 Sokol Horka a dostala se před něj na třetí místo i v tabulce. Tu stále vede Košťálov/ Libštát C, který si poradil se Zálesní Lhotou a druhé jsou Přepeře C, jenž remizovaly v Kruhu. | více

Okresní přebor: Díky výhře nad Jilemnicí postoupil do čela Libštát

Ve 20. kole okresního fotbalového přeboru Libštát porazil doma 5:3 Jilemnici, díky čemuž se dostal na první místo tabulky před Studenec. V dalších zápasech Poniklá zdolala Vysoké, Mírová přestřílela s pomocí hattricku Marka Jíry Stružinec a Mříčná těsně porazila Novou Ves. | více

Okresní soutěž: První Košťálov/ Libštát C vyhrál v Benecku

10.05.2019| SPORT | Pojizeří
Tentokrát se po 19. kole pořadí na čele tabulky okresní soutěže nemění. Fotbalisté Košťálov/ Libštát C totiž dokázali vyhrát v Benecku a udrželi si první místo, nezaváhal ani druhý Sokol Horka, který doma přestřílel SK Studenec B. Třetí jsou Přepeře c, jenž porazily Bozkov a v předehrávce vysoko rozstřílely Sport Future Studenec. | více

Okresní přebor: Trojice na čele tabulky nezaváhala

V 19. kole okresního fotbalového přeboru první Studenec před krásnou návštěvou 200 diváků porazil v derby Mříčnou, druhý Libštát vyhrál ve Stružinci a třetí Jilemnice v dalším derby porazila doma Martinice. | více

Okresní soutěž: V duelu o první místo zvítězil Košťálov/ Libštát C

03.05.2019| SPORT | Pojizeří
V přímém souboji o první místo okresní soutěže se střetly mužstva Košťálov/ Libštát C a Sokol Horka. Protože domácí zvítězili 3:1, tak se opět vrátili na čelo tabulky.  Nejvyšší výhru kola si připsaly Přepeře C, které rozstřílely 10:0 Tatobity. | více

Okresní soutěž: Sokol Horka porazil Rovensko a vrátil se do čela tabulky

26.04.2019| SPORT | Pojizeří
Protože první Košťálov/ Libštát C pouze remizoval se Sport Future Studenec, tak se na první místo tabulky vrací mužstvo Sokolu Horka. Třetí je Víchová, která doma vysoko porazila SK Studenec B. | více

Okresní soutěž: Na první místo se vrátil Košťálov/ Libštát C

19.04.2019| SPORT | Pojizeří
Výhra Kruhu nad druhým Sokolem Horka zapříčinila návrat na čelo tabulky okresní fotbalové soutěže mužstva Košťálov/ Libštát C. To sice jen remizovalo doma s Víchovou, ale protože třetí Přepeře C také jen remizovaly doma s Beneckem, tak mu to stačilo. | více

Okresní přebor: Derby Studence s Jilemnicí skončilo remízou

Hitem druhého kola okresního přeboru bylo derby Studenec - Jilemnice, které bylo zároveň soubojem o první místo, a které skončilo nakonec 1:1. Volno měl druhý Libštát, ale dokázala vyhrát čtvrtá Mírová v Poniklé. Pátá je Mříčná, jenž doma zdolala rezervu Horní Branné. | více

Okresní soutěž: Přestřelku Horka – Přepeře C vyhráli 5:4 domácí

12.04.2019| SPORT | Pojizeří
Do jara vstoupili i fotbalisté v okresní soutěži. Nejčilejší byl v tomto kole košťálovský Tomáš Tulach, jenž sám nastřílel ve Studenci 4 góly. Tabulku ovšem vede Sokol Horka, který dokázal doma přestřílet 5:4 třetí Přepeře C. | více

Okresní přebor: Druhý Libštát vyhrál díky hattricku Havlíčka v Mírové

12.04.2019| SPORT | Pojizeří | VIDEO | foto (22)
Prvním kolem vstoupili do jarní části fotbalisté okresního přeboru Semilska. Studenec udržel jasné vedení v tabulce výhrou ve Stružinci. V utkání předních mužstev druhý Košťálov/ Libštát B vyhrál v Mírové a třetí je Jilemnice, která doma jasně porazila Poniklou. | více