Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Golfista Václav Schovánek stříbrný v turnaji seniorů na Slovensku

10.07.2018 | SPORT | Semily
Semilský golfista Václav Schovánek se úspěšně účastní seniorských turnajů. Na posledním turnaji - Mezinárodním amatérském mistrovství Slovenska ve středisku Hrubá Borša obsadil ve dnech 4. až 6. července v kategorii seniorů nad 70 let skvělé druhé místo.

Semilský Václav Schovánek úspěšný na turnajích golfových veteránů

14.07.2017 | SPORT | Semily
Semilský golfista Václav Schovánek se úspěšně účastní seniorských turnajů. Na posledním turnaji - Mezinárodním mistrovství Slovenska ve středisku Tále v Nízkých Tatrách obsadil 6. července v kategorii seniorů nad 70 let pěkné páté místo. | více

Team PRO Tournament na liberecké Ypsilonce vyhráli Velenský s Hlasem

06.07.2016 | SPORT | Liberecký kraj
Za občasného drobného deště odstartovaly první flighty turnaje dvojic Team PRO Tournament na liberecké Ypsilonce. Do druhého dnu vstupovala na prvním místě dvojice Vladimír Velenský a amatér Tomáš Hlas výkonem 67 (-5) a svou dominanci potvrdila po dvou dnech celkovým skóre -3. První řádný úspěch na profi scéně zaznamenal Roman Šebrle, který se svým spoluhráčem Alanem Babickým skončil na děleném druhém místě. | více

Vítězem Velké ceny Semil v golfu se letos stal Jan Schovánek junior

31.08.2013 | SPORT | Semily
Na semilské golfovém hřiště proběhl v sobotu 24. srpna turnaj pod názvem Velká cena Semil 2013. Ve startovním poli bylo 47 mužů a žen. Nechyběl ani vítěz z roku 2012 Michael Závěrka, kterého ale tentokrát předčil Jan Schovánek junior. | více

30.06.2013 | SPORT | Semily | foto (15)
Na golfovém hřišti v Semilech se v pátek 21. června konal turnaj Police Day Golf Cup 2013 - Velká cena Unitop ČR, který je pravidelně pořádán ke Dni Policie České republiky. Velkou cenu Unitop vyhrál Lukáš Jelenčiak před Petrem Lemákem a třetí byl Jan Lošťák. | více

29.06.2012 | SPORT | Semily | foto (33)
Na golfovém hřišti v Semilech se v pátek 22. června konal turnaj Police Day Golf Cup 2012 - Velká cena Unitop ČR, který je pravidelně pořádán ke Dni Policie České republiky. V hlavní kategorii zvítězil Petr Lemák před Lukášem Jelenčiakem a Mojmírem Železným. | více

Staňte se fanouškem Našeho Pojizeří

23.11.2011 | ZPRÁVY | Jablonec nad Jizerou
Po osmi měsících jsme se rozhodli znovuobnovit fanouškovskou stránku zpravodajského portálu Naše Pojizeří na facebooku. Fanoušci díky tomu získají nejsnadnější přehled o dění a novinkách na webu a dostávají i možnost psát komentáře či diskutovat o článcích. | více

Vítězem Mistrovství Semil na rány se stal Michael Závěrka

27.09.2011 | SPORT | Semily
Novým golfovým mistrem Semil ve hře na rány je Michael Závěrka. V dvoudenním klání prokázal nejvyrovnanější výkonnost a v početném poli hráčů nenašel konkurenta. Mezi ženami triumfovala Martina Plachá. | více

Golfovou Velkou cenu Semil opět ovládl Jan Schovánek junior

21.09.2011 | SPORT | Semily | foto (3)
V sobotu 17. září se na golfovém hřišti v Semilech konal již pátý ročník Velké ceny Semil. Za příjemného letního počasí se nejvíce dařilo Janu Schovánkovi juniorovi, který tak zopakoval své loňské vítězství v kategorii mužů s handicapem 0-12. | více

29.06.2011 | SPORT | Semily | foto (60)
Sportovní klub policie Semily pořádal na golfovém hřišti za nemocnicí Police day cup - Velkou cenu Unitop ČR. I přes nepřízeň počasí se turnaj povedl. V hlavní kategorii zvítězil Zdeněk Žáček před Františkem Struhárem a Jiřím Chejnem. | více

Nalezeno článků: 13, zobrazeno: 1-10

1 2

V Jablonci ocenili nejlepší orientační běžce za rok 2019

Slavnostní vyhlášení nejlepších orientačních sportovců roku 2019 se uskutečnilo v sobotu 23. listopadu v Jablonci nad Nisou. Vítězové byli vyhlášeni ve čtyřech disciplínách - pěším orientačním běhu, mountain bike orienteering neboli MTBO, v lyžařském orientačním běhu a trail-o čili orientační disciplíně zaměřená na čtení a správnou interpretaci map. V nejsledovanější kategorii, pěším orientačním běhu, zvítězil počtvrté v řadě Vojtěch Král z klubu SK Severka Šumperk, na druhém místě skončila Denisa Kosová z klubu OK 99 Hradec Králové. Více podrobností na Našem Jablonecku

Radkin Honzák bude v Semilech besedovat i zahajovat výstavu

Beseda Pevný bod v tekuté době s osobitým a oblíbeným psychiatrem MUDr. Radkinem Honzákem, který je autorem několika knih a aktivně se vyjadřuje k současnému společenskému dění se bude konat v semilském muzeu 6. prosince 2019 v 15 hodin a po ní proběhne v 17 hodin vernisáž obrazů Kateřiny Sidonové. Místo na sezení je možné rezervovat na adrese muzeum@muzeumsemily.cz. Na besedu je dobrovolné vstupné.