Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Větřní udolalo Jilemnici díky bleskovému vstupu do utkání

05.11.2013 | SPORT | Jilemnice
Po výborném vstupu do letošní Celostátní ligy čekal na jilemnické sálové fotbalisty na druhém turnaji jediný zápas proti Větřní. Ten díky skvělému nástupu do utkání nakonec vyhrál soupeř 4:2 a Jilemničtí tak klesli v tabulce ze skvělého druhého na čtvrté místo. | více

Listopadová nabídka Kina Sféra v Turnově

05.11.2013 | KULTURA | Turnov
V listopadu vás čekají v turnovském Kině Sféra snímky Enderova hra, Thor 2, Turbo, Ptačí úlet nebo pokračování Hunger games. Z českých novinek můžete vidět animovaný film Pavla Koutského Husiti, dále Křídla Vánoc s Richardem Krajčem nebo opakování letních hitů Kameňák 4 a Revival. | více

Hráčky FKP Turnov si proti Třebestovicím připsaly první výhru v sezoně

05.11.2013 | SPORT | Pěnčín u Turnova
Turnovské fotbalistky se v sezoně konečně dočkaly vítězství. Proti nováčkovi soutěže Třebestovicím, jenž nezískal ani bod, šlo téměř o vítězství povinné. Problémem je letos střílení branek a možná, že už turnovské družstvo jednu střelkyni našlo - Machová totiž v utkání nastřílela hattrick. | více

Lomničtí divadelníci v Libštátě představí hru Stromy umírají vstoje

05.11.2013 | KULTURA | Libštát
Divadelní spolek J. K. Tyl Lomnice nad Popelkou uvede v sobotu 9. listopadu v kulturním domě Lišbtát hru Alejandro Casona Stromy umírají vstoje. Začátek představení je 17 hodin a vstupné činí 50 korun. | více

I.B třída: Rovensko málem za poločas stáhlo ztrátu čtyř gólů

04.11.2013 | SPORT | Rovensko pod Troskami
Fotbalisté Rokytnice nad Jizerou dokázali vyhrát 1:3 v Plavech. Tentokrát se k nim ale málem přidali i hráči Rovenska, kteří doma prohrávali s Krásnou Studánkou 1:5 po poločase a 1:6 v 60. minutě, přesto se jim podařilo stáhnout náskok hostů na 5:6. Vyrovnávací gól už ale vstřelit nestihli. | více

Volejbalisté Turnova po dalších výhrách vystoupali do čela tabulky

04.11.2013 | SPORT | Turnov
V dalším utkání 2. ligy přivítali turnovští volejbalisté na domácí palubovce tým Ervěnic, který sestoupil z 1. ligy. Ervěničtí se však neprezentovali dobrým výkonem, a tak si domácí celkem hladce připsali další dvě vítězství, i když opět nebyli v kompletní sestavě. | více

Požár v Rovensku poškodil celkem tři zaparkovaná auta

04.11.2013 | KRIMI | Rovensko pod Troskami | foto (3)
Na dvorku domu v Rovensku pod Troskami začalo v pondělí 4. listopadu dopoledne hořet auto značky Toyota. Přivolaní hasiči do několika minut od příjezdu požár uhasili, přesto sálavé teplo poškodilo i dva blízko stojící vozy a vozík, a celková škoda je tak odhadnuta na 250 tisíc. | více

I.A třída: Jilemnice vybojovala alespoň bod proti Cvikovu

04.11.2013 | SPORT | Košťálov
Neúspěšný víkend bez bodu zažily až na Jilemnici mužstva v I.A třídě. Košťálov doma nestačil na Velké Hamry, Lomnice stejným poměrem 1:3 podlehla Mšenu B, a tak pouze Jilemnice získala bod po remíze 2:2 s Cvikovem, přesto zůstává v tabulce poslední. | více

Novým čestným občanem Turnova se stal Josef Kunetka

04.11.2013 | ZPRÁVY | Turnov
V průběhu slavnostního večera u příležitosti 95. výročí vzniku samostatného Československa, který se uskutečnil v turnovském divadle 28. října 2013, bylo uděleno čestné občanství Josefu Kunetkovi za jeho občanskou angažovanost a aktivitu především v novodobé historii města. | více

Fotbalisté Jablonečku přišli ve Dvoře o bod v posledních vteřinách zápasu

04.11.2013 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Nedělní divizní zápas ve Dvoře Králové se hrál na těžkém terénu, ve druhém poločase navíc za hustého deště. Fotbalisté Jablonce nad Jizerou vyhráli díky brankám Rudolfa a Helma první půli, ale ve druhé domácí nejprve vyrovnali a v úplně posledních vteřinách nastavení trefa Kilevníka zajistila domácím všechny body. | více

Nalezeno článků: 28825, zobrazeno: 23361-23370