Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--

18.09.2018 | KULTURA | Český ráj
Vinobraní - první Železnické slavností vína oslaví v Café Terasy v sobotu 22. září od 16 hodin. Návštěvníci si užijí společné podzimní chvíle u vína, dobrého jídla a hudby. Hrát pro Vás bude skupina First line: Matěj Kinčl - kytara a zpěv, Jara Grof - cajon. | více

Městské divadlo Železný Brod uvede Shoes Jana Krause

17.09.2018 | KULTURA | Železný Brod
Ve středu 26. září uvede Městské divadlo Železný Brod divadelní parodii na známou televizní show „Shoes Jana Krause". Dodržuje tak známý scénář, kdy se střídají pozvaní hosté v debatách s panem Krausem. V každé polovině můžete spatřit čtyři pozvané více, či méně, významné osobnosti. | více

Jilemničtí hasiči převzali nové výjezdové vozidlo

17.09.2018 | ZPRÁVY | Jilemnice | foto (33)
Aktualizováno: Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Jilemnice převzala v sobotu 15. září do užívání nové výjezdové vozidlo. Hasičům cisternu předali zástupci města Jilemnice, profesionálních hasičů a Libereckého kraje v čele s hejtmanem Martinem Půtou. | více

Krajský přebor: Cenné výhry uhájily Rovensko i Sedmihorky

17.09.2018 | SPORT | Rovensko pod Troskami
Oba naši zástupci v krajském přeboru se dočkali tří bodů, když Rovensko díky lepšímu druhému poločasu udolalo 3:1 Hrádek a Sedmihorky jednou brankou Čermáka porazily Českou Lípu. | více

Ve Slatiňanech Turnovu pšenka nekvetla

17.09.2018 | SPORT | Turnov
Druhé hodně nepovedené utkání v řadě mají na svém kontě fotbalisté FK Turnov, kteří by už potřebovali konečně znovu bodovat. Ve Slatiňanech byl stav po poločase 2:0, a v úvodu druhého rozhodli domácí třetí brankou o své výhře. | více

Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

16.09.2018 | SPORT | Pojizeří | VIDEO
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 15. do neděle 16. září 2018. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

Hrající trenér Petřík zajistil Přepeřím tři body

16.09.2018 | SPORT | Přepeře | VIDEO
V sobotním dopoledni se přišlo do Přepeř na favorizované Mšeno podívat 500 diváků a vidělo zajímavý fotbal. Hosté se dostali do vedení, ale domácí stihli zápas otočit ještě do přestávky a v závěru ubojovali těsnou výhru 3:2 proti náporu hostů. Hned dvě branky domácích vstřelil hrající trenér Josef Petřík. | více

Turnov navštívila velvyslankyně Srbska

16.09.2018 | ZPRÁVY | Turnov
Tento týden zavítala na turnovskou radnici velvyslankyně Srbska Vera Mavrić, která přijela v doprovodu konzula Stefana Tomaševiće. | více

Turnovská volbiéra aneb veřejná předvolební debata

V souvislosti s komunálními volbami čeká Turnov veřejná předvolební debata nazvaná Turnovská volbiéra. Akce se uskuteční v úterý 18. září od 17 hodin v sále KC Střelnice. | více

Soutěžit v přesné mušce budou na Hraběnce

16.09.2018 | SPORT | Jilemnice
Chcete si vyzkoušet, jak máte přesnou mušku? Příležitost k tomu budete mít ve středu 19. září od 15 hodin na střelnici ve Všesportovním areálu Hraběnka na akci nazvané Přesná muška je pořádná fuška. Bude se zde soutěžit ve střelbě ze špičkových závodních biatlonových vzduchových pušek Steyer. | více

Nalezeno článků: 22496, zobrazeno: 5231-5240