Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Krajská knihovna získala ocenění za projekty pro handicapované

14.02.2018 | KULTURA | Liberecký kraj
Již podruhé udělovali zástupci města Liberce ceny za Kulturní počin roku a stejně jako rok minulý, i letos získala Krajská vědecká knihovna 3. místo. | více

Běžci na lyžích Vejnar a Nesvadba úspěšní v rakouském Koasalaufu

14.02.2018 | SPORT | Vysoké nad Jizerou
Výborná umístění zaznamenali běžci na lyžích z Krkonoš ve 46. ročníku dálkového běhu Koasalauf v rakouském St. Johannu. V součtu kombinaci závodů 50 km klasicky a 50 km skate Josef Vejnar skončil za loňským vítězem Martinem Furrerem o 1:18 minuty na druhém místě a Petr Nesvadba byl pátý! | více

Ondra Berndt se zlomeným palcem bojoval skvěle

14.02.2018 | SPORT | Liberecký kraj
Velkým úspěchem je 16. místo sjezdaře TJ Bižuterie Ondřeje Berndta v olympijské kombinaci. Není to sice medaile jako dalších sportovců z Libereckého kraje Veroniky Vítkové a Michala Krčmáře, i tak ale skvělý individuální výkon. | více

Městem pro byznys v kraji je Jablonec, třetí Brod a čtvrtý Turnov

14.02.2018 | ZPRÁVY | Železný Brod
Jasným vítězem letošního ročníku výzkumu Město pro byznys se v Libereckém kraji stal Jablonec nad Nisou. Město obsadilo první místo v obou hlavních oblastech hodnocení, jak v podnikatelském prostředí, tak v přístupu veřejné správy. Druhý skončil Železný Brod, bronz bere statutární město Liberec. | více

V Železném Brodě chtějí o Velikonocích vyzdobit náměstí kraslicemi

14.02.2018 | KULTURA | Železný Brod
S neotřelým nápadem přišli pracovníci Turistického informačního centra v Železném Brodě. Jejich záměrem je o svátcích jara - Velikonocích vyzdobit náměstí v Železném Brodě kraslicemi. | více

Přepeře si poradily i s Lomnicí, Jičín proti Sedmihorkám také nezaváhal

13.02.2018 | SPORT | Lomnice nad Popelkou
Na umělé trávě v Lomnici nad Popelkou pokračovaly oba zimní turnaje. V kvalitnější skupině si Přepeře poradily i s Lomnicí a jasně vedou, v příštím kole bude klíčový duel s Jičínem. V turnaji B jsou dohrány základní skupiny, které vyhrály Přepeře B a Miletína v příštím kole se hrají semifinále. | více

Poruchové čety ČEZ mají za sebou za loňský rok 76 tisíc výjezdů

13.02.2018 | ZPRÁVY | Liberecký kraj | foto (5)
Poruchové čety Skupiny ČEZ v loňském roce za sebou mají 76 tisíc výjezdů. Ve středočeském regionu mají za sebou poruchové čety na 17 tisíc výjezdů za loňský rok, na severu Čech pak přes 15 tisíc výjezdů, stejně tak na východě Čech. | více

Ve Sport Parku Liberec se opět bruslí pod širým nebem

13.02.2018 | SPORT | Liberecký kraj
Mrazivé počasí umožnilo v těchto dnech konečně vytvoření tradičního venkovního kluziště ve Sport Parku Liberec. V prostoru antukových kurtů připravili pracovníci areálu ledovou plochu o velikosti přibližně 40x20 metrů, která je od víkendu plně v provozu. | více

Výhra Lomnice nad Turnovem jí zajistila druhé místo po základní části

Vítězství 8:3 v derby s Turnovem zajistilo lomnickým hokejistům postup do semifinále z výhodnějšího druhého místa. Soupeřem jim bude Slavoj Liberec. Turnov bude hrát o finále s Českou Lípou. | více

Volejbalisté odvrátili vyřazení, rozhodne se v pátém utkání v Turnově

13.02.2018 | SPORT | Turnov
Ke třetímu čtvrtfinálovému utkání play-off zajížděli turnovští volejbalisté v pátek na nymburskou palubovku, ovšem dobrý začátek nevyužili a domácí se dostali do vedení v sérii 2:1. Do čtvrtého utkání vstupovali Turnovští s vědomím, že si již žádnou prohru nemohou dovolit, zvládli to a vyrovnali na 2:2. Rozhodne se tak v pátém utkání v Turnově. | více

Nalezeno článků: 15901, zobrazeno: 61-70

1 ... 5 6 7 8 9 10 ... 1591

Hořela garáž v Liberci, škoda je přes půl milionu

V pondělí před půl devátou hodinou ranní byl na linku 150 ohlášen požár trojgaráže, ve které se nacházely osobní automobily. Hasiči byli operačním střediskem vysláni do ulice Doubská v Liberci - Rochlicích. Na místo události se okamžitě sjely dvě jednotky hasičů - profesionálové z Liberce, pomáhali dobrovolní hasiči z Liberce - Vratislavic nad Nisou. Další informace

Příběh Hanče a Vrbaty ožívá na zlaté a stříbrné medaili

Česká mincovna letos přichází s novou tříletou sběratelskou sérií nazvanou Příběhy naší historie. Zaměřuje se na řadu pozoruhodných osobností, událostí a činů z naší pestré historie, ve kterých se zrcadlí pravá česká nátura, jako je odhodlání, odvaha, pracovitost, kreativita, cílevědomost a smysl pro humor. V únoru představí medaile věnované dvojici Hanč a Vrbata. Další budou následovat. Více podrobností na Našem Jablonecku