Akce Kulturního centra Golf Semily v únoru

02.02.2017 22:30:10 | Autor: KC Golf Semily | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily v únoru

Kulturní centrum Golf v Semilech v únoru pořádá koncerty, divadelní představení, besedy s cestovateli, ale především mnoho plesů - ISŠ Semily, Města Semily, Waldorfského lycea a Absolventský gymnázia Ivana Olbrachta.

JARNÍ KURZY TANEČNÍCH

Od března začnou kurzy tanečních pro manželské a přátelské páry! Tentokrát bude možno vybírat z kurzů pro začátečníky, mírně až středně pokročilé, tak i pro pokročilé a více pokročilé tanečníky. Prosíme, nahlaste se včas! Kurzy budou otevřeny, jen pokud bude dostatek přihlášených párů na průkazku.

Kulturní nabídka v KC Golf v Semilech v únoru 2017:

čtvrtek 2. února

MASOPUSTNÍ ČAJE
Tradiční odpolední čaje s Podkrkonošskou společností přátel dětí zdravotně postižených se sídlem v Semilech pro členy, přátele společnosti a veřejnost, diskotéka s DJ Jirkou Tůmou, masky vítány.
V sále KC Golf Semily od 16.00 hod. Vstupné: 20 Kč, masky 10 Kč.

pátek 3. února

Obrazem: Maturitní ples ISŠ Semily 2017MATURITNÍ PLES ISŠ SEMILY
19. maturitní ples Integrované střední školy Semily, třídy NS2 a ND3. K tanci a poslechu hraje skupina Futrál, večerem provází Karel Bárta, dále se v programu můžete těšit na bohatý program, šerpování, tombolu a hodně zábavy. Předprodej vstupenek ISŠ Semily.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 120 Kč. Fotogalerie z plesu

FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2016 vyhlásili v Semilech

středa 8. února

VYHLÁŠENÍ SPORTOVCE OKRESU
V KC Golf v Semilech se koná ve středu 8. února od 18 hodin vyhlášení tradiční ankety nejúspěšnější sportovec okresu Semily. Článek a fotogalerie z vyhlášení

sobota 11. února

Na plese města Semily zazpívá Marek ZtracenýPLES MĚSTA SEMILY
Devátý reprezentační městský ples. Proběhne předání ocenění „Cena města Semily za rok 2016", k tanci a poslechu hraje k tanci a poslechu hraje Big´O´Band Liberec, hostem večera bude zpěvák a skladatel Marek Ztracený. V průběhu večera ukázka moderní taneční disciplíny s akrobatickými prvky Pole Dance - Duo Bonitas Liberec. Vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 100 Kč, předprodej v TIC Semily. Samostatná pozvánka

neděle 12. února

NEVĚSTA BÍLÉHO MEDVĚDA
Víkendová pohádka pro děti a rodiče. Loutková představení, malým pro radost a velkým k poučení. Pohádka na motivy severských příběhů o vytrvalé a upřímné lásce, která hřeje i v zimě a hory přenáší. Hraje Divadelní společnost Kordula Liberec.
V bývalé restauraci KC Golf Semily od 15.00 hod. Vstupné: 40 Kč.

pondělí 13. února

DIALOG VIOLY A HARFY
Na pátém koncertu 60. abonentní sezóny KPH se představí Kristina Fialová - viola a Dominika Ťuková - harfa. Kristina Fialová je violistka s ohnivým temperamentem, přirozenou virtuositou a vřelým tónem. Je jednou z nejtalentovanějších violistek mladé generace.
V sále KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: 100 Kč.

úterKaždý rok ve stejnou dobu s divadlem Bez zábradlíý 14. února

Bernard Slade: KAŽDÝ ROK VE STEJNOU DOBU
Prvním jarním divadelním setkáním je vtipná, chytrá a dojemná divadelní hra Divadla Bez zábradlí o osudovém setkání dvou lidí skvěle ztvárnila Veronika Freimanová po boku se Zdeňkem Žákem. Milostná komedie s mnoha půvabnými momenty nepostrádá jemný humor. Neřeší ani žádné hluboké společenské problémy, přesto se v jednom hotelovém pokoji odehraje kus dějin.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč. Podrobná pozvánka

středa 15. února

KUBA NA ROZCESTÍ
Cestovatelská beseda Zdeňka Skořepy, která rozhodně stojí za vidění. Stará Havana a americká auta ze čtyřicátých a padesátých let, to je evergreen. Ale k vidění je toho daleko více: stará krásná koloniální města a domy, poklidný venkov, výstup na nejvyšší vrchol, katastrofální silnice s propadajícími se mosty, cukrová třtina, tabák, toulaví psi a supi, všudypřítomné komunistické symboly, hodně kypré ženy napasované do legín, úžasné tropické pláže a mnoho a mnoho dalšího...
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 60 Kč. Samostatná pozvánka

sobota 18. února

PLES WALDORFSKÉHO LYCEA SEMILY
Poleťte s námi na Měsíc! Srdečně Vás zveme na 8. maturitní ples Waldorfského lycea v Semilech. K tanci a poslechu ve velkém sále zahraje kapela "Alejmelí" a v horním patře rozjedou nezapomenutelnou show Djs Bukakke Brothers. Můžete se těšit na maturitní předtančení, bohatou tombolu a dražbu našich uměleckých děl.
3, 2, 1... Start! Předprodej lístků je možný v kanceláři Waldorfského lycea.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 19.30 hod. Vstupné: v předprodeji 110 Kč, na místě 130 Kč.

sobota 25. února

ABSOLVENTSKÝ PLES GIO SEMILY
Ředitelství školy a SRPG z Gymnázia Ivana Olbrachta, Vás co nejsrdečněji zvou na 22. Absolventský ples. K tanci a poslechu bude hrát skupina Allegro z Jičína. A když vás polka omrzí, můžete předvést své taneční kreace v 1. patře, kde bude za mixážním pultem řádit DJ. Těšit se můžete také na bohatou tombolu. Ples je pořádán studenty septimy a 3. ročníku ve spolupráci se SRPG.
Ve všech prostorách KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 100 Kč (předprodej v GIO Semily a TIC Semily).

Připravují na březen:

Cestovatelské besedy vás v Semilech zavedou na Kubu a do Číny

středa 1. března

ČÍNA S BATOHEM NEJEN PO SEČUÁNSKU
Cestovatelé Petr Kvarda a Pavel Chlum Vás provedou celkem dvanácti provinciemi nejlidnatější země světa. Na své cestě ušli 160 km pěšky, 500 km se plavili lodí, 2500 km jeli autobusy a 3000 km strávili ve vlaku.
V předsálí KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 60 Kč. Samostatná pozvánka

Tlustý prase - divadelní hra o životě s kily navícčtvrtek 2. března

Neil LaBute: TLUSTÝ PRASE
Druhým abonentním představením je hra o životě s kily navíc. Divadelní společnost Indigo Company uvede současný příběh velké lásky, která musí přemoct několik kil nadváhy. Jejím hlavním nehrdinským hrdinou je mladý muž, který se zamiluje do tlusté holky, ale jen velmi obtížně je schopen odolávat tlaku okolí, které se mu snaží vysvětlit, že to není nic pro něho. V obyčejném příběhu, který aktérům převrátí život v základech hrají Jana Trojanová, Ondřej Rychlý nebo Michael Vykus, Lilian Fischerová a Martin Kraus nebo Tomáš Novotný.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 230 Kč. Podrobná pozvánka

úterý 7. března

PETR KOLÁŘ - tour 2017 „Jednou nebe zavolá"
Několikanásobný stříbrný Slavík Petr Kolář zavítá spolu s doprovodnou skupinou do Semil v rámci turné „Jednou nebe zavolá". Můžete se těšit na komorní akustický koncert, kde kromě osvědčených hitů Jednou nebe zavolá, Den, kdy se vrátí láska či snad nejznámější Ještě, že Tě lásko mám... zazní i písničky jeho kolegů i písně méně známé, průřezově z celé jeho tvorby.
V sále KC Golf Semily od 19.00 hod. Vstupné: 300 Kč.

pátek 10. března

ŠKWOR
Stálice české rockové scény se po tříleté pauze opět vrací do Semil. Kapela Škwor si za dobu své existence našla styl, jejich hlavní parketou jsou dobré texty, hudba, která je až metalová, a výrazný zpěv. Jejich koncert je jedinečná show plná ohně a hitů.
Předkapela Ultima.
V sále KC Golf Semily od 20.00 hod. Vstupné: 340 Kč / na místě 400 Kč.

Únorová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Samostatné pozvánky a související články:

Cestovatelské besedy vás v Semilech zavedou na Kubu a do Číny

Na plese města Semily zazpívá Marek Ztracený

FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2016 vyhlásili v Semilech

Obrazem: Maturitní ples ISŠ Semily 2017

Tlustý prase - divadelní hra o životě s kily navíc

Každý rok ve stejnou dobu s divadlem Bez zábradlí

Obrazem: Slavnostní vyhlášení seriálu KTM ECC 2016

Vyhlášení motoseriálu KTM ECC 2016 v KC Golf v Semilech<br />Autor: Petr Ježek

Co jste v KC Golf zmeškali v lednu?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Přehled únorových plesů a bálů v Pojizeří

Únorový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v únoru

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kromě bodů by měl Jablonec na jaře slavit i jubilea

Pokud sněhové podmínky dovolí a teplické vytápění na Stínadlech bude mít odpovídající výkonnost, čeká na jablonecké fotbalisty ligový výkop 2021. Samozřejmě ve fotbale jde hlavně o získané body, od nich se odvíjí mnohé. Před jabloneckým týmem však stojí v průběhu jara některé zajímavé výzvy v podobě možného překonání 1100. gólu jablonecké ligové historie, 90 zápasů na lavičce nebo 100. ligové penalty. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Na přihlášení staveb do Soutěže Karla Hubáčka zbývá už jen měsíc

Uzávěrka se blíží. Poslední měsíc mají lidé na to, aby přihlásili novostavby, rekonstrukce a projekty do dalšího, již sedmnáctého ročníku architektonické Soutěže Karla Hubáčka. Všechny potřebné informace se nalézají na webu https://stavbaroku.lk. Závěrečný den pro podávání přihlášek je 14. února. „Rád bych vyzval všechny projektanty, stavitele i investory, aby se přihlásili. Letos se navíc podařilo zkoordinovat regionální soutěž s celostátní Stavbou roku, do které bude mít vítěz Soutěže Karla Hubáčka rovněž možnost se přihlásit," uvedl Jiří Ulvr, krajský radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova. Předchozí podrobný článek o soutěži


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj vypisuje soutěž o památku roku 2020
Růst aktuálně nakažených pomalejší, očkovacích vakcín stále málo
Policie žádá o pomoc při pátrání po patnáctileté Elišce z Liberce
Policisté se připravují na víkendový příliv turistů do horských oblastí
Přijímací zkoušky na střední školy čekají změny kvůli koronaviru

Nejčtenější články

14.01.: Po sněhové nadílce zasahují hasiči u nehod i spadlých stromů
13.01.: Youth Cup v Harrachově opět přivítá budoucí sdruženářské hvězdy
13.01.: Nedaleko polských hranic v Jakuszycích roste multifunkční sportoviště

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT