Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

06.01.2019 17:12:29 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Liberecký kraj

Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

Tradiční akce S rodinou na Ještěd proběhla v sobotu 5. ledna v rámci večerního lyžování, které bylo zdarma pro všechny lyžaře i snowboardisty. Přes nepřízeň počasí se přišlo na osvětlenou sjezdovku F10 pobavit kolem dvou set návštěvníků.

Stejný počet zaslal svůj tip do soutěže o zájezd k moři, lyže a celosezónní skipas. Svou účastí ozdobil večer i primátor Jaroslav Zámečník, který slavnostně odstartoval skialpinistický závod a odemknul sjezdovky ještědským klíčem.

„Po sněhové nadílce přišel mokrý sníh, dole ve městě i déšť, přesto jsme uvítali přes dvě stě návštěvníků. Myslím, že nelitovali. Program zahrnoval koncert, IQlandia show, ukázky nejnovějších vozů značky SEAT, testování lyží Sporten nebo lyžařskou show s pochodněmi a na závěr ohňostroj. V rámci soutěží jsme rozdali 40 čepic, čelenek Atomic a Salomon, 100 kilo mouky Pernerky a tři hlavní výhry, což byl zájezd k moři do Egypta, lyže a sezonní permanentka," uvedla Renata Balašová ze Skiareálu Ještěd.

S rodinou na Ještěd 2018 - účastníci<br />Autor: Archiv Skiareál Ještěd Vedle největšího taháku prodlouženého večerního lyžování zdarma lákala na akci soutěžní otázka: Kolik kilových balení mouky Pernerky se vejde do kufru vozu Seat Ateca? Správná odpověď zněla 247. Podmínkou k získání hlavních cen bylo správně tipovat a přítomnost na akci.

Šťastnou držitelkou voucheru na zájezd do Egypta pro dvě osoby v pětihvězdičkovém hotelu od CK Blue Style se stala Jaroslava Havelková, druhou cenu voucher na lyže Sporten v hodnotě 7 000 Kč si odnesla Renata Munzarová a třetí výhru v podobě celosezónního skipasu do areálu Ještěd za 5 999 Kč získal Jiří Bílek.

Event S rodinou na Ještěd navštívil také liberecký primátor Jaroslav Zámečník, který se ujal slavnostního aktu pomyslného odemknutí sjezdovek ještědským klíčem. „Poté, co jsem se stal primátorem města Liberec, mne často i díky mému jménu zvou na slavnostní otevírání, ale odemknout sjezdovku klíčem, to je moje premiéra," uvedl s úsměvem primátor s příznačným jménem Zámečník.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Skiareál Ještěd startuje sezonu večerním lyžováním
Ještěd nabídne nové stezky a lanovku pro děti zdarma
Skiareál Ještěd nabízí jako adrenalinový zážitek jízdu s rolbou
Závod Tvoje lyže mají známou tvář na Ještědu ovládl Borek Zakouřil
Skiareál Ještěd je už pod taktovkou Tatry mountain resorts

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
29.05.: Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT