Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

06.01.2019 17:12:29 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Liberecký kraj

Akce S rodinou na Ještěd nabídla lyžování, zábavu i zájezd k moři

Tradiční akce S rodinou na Ještěd proběhla v sobotu 5. ledna v rámci večerního lyžování, které bylo zdarma pro všechny lyžaře i snowboardisty. Přes nepřízeň počasí se přišlo na osvětlenou sjezdovku F10 pobavit kolem dvou set návštěvníků.

Stejný počet zaslal svůj tip do soutěže o zájezd k moři, lyže a celosezónní skipas. Svou účastí ozdobil večer i primátor Jaroslav Zámečník, který slavnostně odstartoval skialpinistický závod a odemknul sjezdovky ještědským klíčem.

„Po sněhové nadílce přišel mokrý sníh, dole ve městě i déšť, přesto jsme uvítali přes dvě stě návštěvníků. Myslím, že nelitovali. Program zahrnoval koncert, IQlandia show, ukázky nejnovějších vozů značky SEAT, testování lyží Sporten nebo lyžařskou show s pochodněmi a na závěr ohňostroj. V rámci soutěží jsme rozdali 40 čepic, čelenek Atomic a Salomon, 100 kilo mouky Pernerky a tři hlavní výhry, což byl zájezd k moři do Egypta, lyže a sezonní permanentka," uvedla Renata Balašová ze Skiareálu Ještěd.

S rodinou na Ještěd 2018 - účastníci<br />Autor: Archiv Skiareál Ještěd Vedle největšího taháku prodlouženého večerního lyžování zdarma lákala na akci soutěžní otázka: Kolik kilových balení mouky Pernerky se vejde do kufru vozu Seat Ateca? Správná odpověď zněla 247. Podmínkou k získání hlavních cen bylo správně tipovat a přítomnost na akci.

Šťastnou držitelkou voucheru na zájezd do Egypta pro dvě osoby v pětihvězdičkovém hotelu od CK Blue Style se stala Jaroslava Havelková, druhou cenu voucher na lyže Sporten v hodnotě 7 000 Kč si odnesla Renata Munzarová a třetí výhru v podobě celosezónního skipasu do areálu Ještěd za 5 999 Kč získal Jiří Bílek.

Event S rodinou na Ještěd navštívil také liberecký primátor Jaroslav Zámečník, který se ujal slavnostního aktu pomyslného odemknutí sjezdovek ještědským klíčem. „Poté, co jsem se stal primátorem města Liberec, mne často i díky mému jménu zvou na slavnostní otevírání, ale odemknout sjezdovku klíčem, to je moje premiéra," uvedl s úsměvem primátor s příznačným jménem Zámečník.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Skiareál Ještěd startuje sezonu večerním lyžováním
Ještěd nabídne nové stezky a lanovku pro děti zdarma
Skiareál Ještěd nabízí jako adrenalinový zážitek jízdu s rolbou
Závod Tvoje lyže mají známou tvář na Ještědu ovládl Borek Zakouřil
Skiareál Ještěd je už pod taktovkou Tatry mountain resorts

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané
Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola
Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného
Méně známé místo kraje: Čedičové Provodínské kameny

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT