Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

12.10.2017 14:37:03 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Liberecký kraj

Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

V sobotu 14. října přijede do Semil, Tanvaldu a Hodkovic nad Mohelkou a Liberce Andrej Babiš. Andrej Babiš navštěvuje Liberecký kraj už po šesté za poslední tři měsíce a setkává se s lidmi ze všech jeho koutů. Do Semil na Riegrovo náměstí přijede v sobotu 14. října v 8,30, v Tanvaldu se zastaví na parkovišti u Komerční banky v 9,45 a v Hodkovicích nad Mohelkou bude diskutovat s lidmi v místním kulturním domě od 13,15 hodin.

Andreje Babiše na jeho cestách po Libereckém kraji doprovází lídr kandidátky pekař Jiří Bláha, dvojka kandidátky profesor Technické univerzity v Liberci Ivan Jáč, trojka poslankyně a záchranářka Jana Pastuchová, ale také kandidát za Semilsko soukromý zemědělec David Pražák. „Program setkání Andreje Babiše tvoří podepisování jeho knížky O čem sním, když náhodou spím a debata s lidmi. Není otázka, která by byla tabu, takže srdečně zvu všechny, kteří se ho chtějí na cokoliv zeptat nebo ho jenom pozdravit," řekl naší redakci David Pražák.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Návštěvu Libereckého kraje zakončí v sobotu 14. října Andrej Babiš v 19 hodin v Liberci svou talkshow v hotelu Zlatý Lev v Liberci. Mimo Andreje Babiše bude bývalý moderátor kultovní Medúzy Aleš Juchelka zpovídat i olympijského vítěze z Nagana hokejového brankáře Milana Hniličku. Na talkshow, která má za cíl představit její protagonisty i trochu jinak, než je lidé znají z televize, vystoupí i liberecký pekař Jiří Bláha. Vstup na talkshow je samozřejmě stejně jako občerstvení zdarma.

Talkshow trvá zhruba hodinu. Mrknout se na její ukázku můžete TADY. Po jejím skončení bude Andrej Babiš i Milan Hnilička opět podepisovat knížku a odpovídat na všechno, co Liberečáky bude zajímat.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

„S Andrejem Babišem jsme projeli vlastně všechna velká města, ale i řadu malých vesnic Libereckého kraje. Všude jsme se setkávali s pozitivní s reakcí a to je pro mě moc důležité. Na sobotní talkshow, v hotelu Zlatý Lev v Liberci se moc těším a věřím, že bude plno," řekl redakci pekař a lídr kandidátky Hnutí ANO v Libereckém kraji Jiří Bláha.

Andrej Babiš dostal v Harrachově od první pětky kandidátky speciální kšiltovku jako svatební dar<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Zadavatel: ANO 2011
Zpracoval: Production Team s. r.o.; Repropaint s.r.o.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Eurion 2018 přivítá na Smržovce Lenku Dusilovou i Janu Uriel

Už 27. ročník Letní slavnosti Eurion začíná tradičně v pátek 17. srpna hudebním festivalem v lesoparku u Parkhotelu, pokračuje v sobotu pestrým hudebně-zábavným programem, který vyvrcholí večerní taneční veselicí a končí nedělní Pivrncovou jízdou veteránů. Více podrobností na Našem Jablonecku

Političtí vězni získají od kraje symbolický šek jako vyjádření úcty

Částku 32 500 korun věnuje Liberecký kraj dosud žijícím politickým vězňům Libereckého kraje. Slavnostní předání finančního příspěvku se bude konat ve čtvrtek 16. srpna od 11 hodin v budově Krajského úřadu Libereckého kraje, 3. patro, sál č. 326. Každý ze členů Českého svazu bojovníků za svobodu dostane z celkové částky 2500 korun jako přilepšení na léky nebo jiné potřeby. Symbolický šek je zejména vyjádřením úcty k jejich někdejšímu utrpení, které zažívali v koncentračních táborech.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Průchodem bránou na Ještěd přispěli handicapovaným sportovcům
Na Letní Grand Prix míří čeští sdruženáři z plné přípravy
Obrazem: V Jizeře je málo vody, v Dolní Sytové naměřeno jen 30 cm
Zemřela spisovatelka a scénáristka Božena Šimková
Obrazem: Krkonošské pivní slavnosti ve Vrchlabí 2018

Nejčtenější články

13.08.: FOTO: Divizní derby v Turnově vyrovnané, bod navíc získaly Přepeře
12.08.: Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola
13.08.: Zemřela spisovatelka a scénáristka Božena Šimková

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT