Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

12.10.2017 14:37:03 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Liberecký kraj

Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

V sobotu 14. října přijede do Semil, Tanvaldu a Hodkovic nad Mohelkou a Liberce Andrej Babiš. Andrej Babiš navštěvuje Liberecký kraj už po šesté za poslední tři měsíce a setkává se s lidmi ze všech jeho koutů. Do Semil na Riegrovo náměstí přijede v sobotu 14. října v 8,30, v Tanvaldu se zastaví na parkovišti u Komerční banky v 9,45 a v Hodkovicích nad Mohelkou bude diskutovat s lidmi v místním kulturním domě od 13,15 hodin.

Andreje Babiše na jeho cestách po Libereckém kraji doprovází lídr kandidátky pekař Jiří Bláha, dvojka kandidátky profesor Technické univerzity v Liberci Ivan Jáč, trojka poslankyně a záchranářka Jana Pastuchová, ale také kandidát za Semilsko soukromý zemědělec David Pražák. „Program setkání Andreje Babiše tvoří podepisování jeho knížky O čem sním, když náhodou spím a debata s lidmi. Není otázka, která by byla tabu, takže srdečně zvu všechny, kteří se ho chtějí na cokoliv zeptat nebo ho jenom pozdravit," řekl naší redakci David Pražák.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Návštěvu Libereckého kraje zakončí v sobotu 14. října Andrej Babiš v 19 hodin v Liberci svou talkshow v hotelu Zlatý Lev v Liberci. Mimo Andreje Babiše bude bývalý moderátor kultovní Medúzy Aleš Juchelka zpovídat i olympijského vítěze z Nagana hokejového brankáře Milana Hniličku. Na talkshow, která má za cíl představit její protagonisty i trochu jinak, než je lidé znají z televize, vystoupí i liberecký pekař Jiří Bláha. Vstup na talkshow je samozřejmě stejně jako občerstvení zdarma.

Talkshow trvá zhruba hodinu. Mrknout se na její ukázku můžete TADY. Po jejím skončení bude Andrej Babiš i Milan Hnilička opět podepisovat knížku a odpovídat na všechno, co Liberečáky bude zajímat.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

„S Andrejem Babišem jsme projeli vlastně všechna velká města, ale i řadu malých vesnic Libereckého kraje. Všude jsme se setkávali s pozitivní s reakcí a to je pro mě moc důležité. Na sobotní talkshow, v hotelu Zlatý Lev v Liberci se moc těším a věřím, že bude plno," řekl redakci pekař a lídr kandidátky Hnutí ANO v Libereckém kraji Jiří Bláha.

Andrej Babiš dostal v Harrachově od první pětky kandidátky speciální kšiltovku jako svatební dar<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Zadavatel: ANO 2011
Zpracoval: Production Team s. r.o.; Repropaint s.r.o.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Libor Preisler odstupuje z funkce jednatele TS Turnov

Rada města Turnov v působnosti valné hromady společnosti Technické služby Turnov, s. r. o., vzala na vědomí odstoupení Libora Preislera z funkce jednatele společnosti Technické služby Turnov, s. r.o., a to k 30.06.2026. Rada města v působnosti valné hromady společnosti Technické služby Turnov, s. r. o., schválila vypsání výběrového řízení na funkci jednatele společnosti dle předloženého návrhu zadání.

Kraj školám usnadní dopravu žáků na výukové programy

Výukové programy v iQlandii patří mezi ty, které dokážou žáky nadchnout pro vědu a techniku a nabídnout jim učení jinak než jen v lavicích. Pro některé školy ale může být překážkou samotná doprava. Liberecký kraj proto i ve druhém pololetí tohoto školního roku pokračuje v podpoře dopravy žáků na výukové programy do iQlandie a nabízí školám možnost žádat o dotaci průběžně. „Chceme, aby se kvalitní a inspirativní výukové programy dostaly ke všem dětem bez ohledu na to, odkud pocházejí. Doprava bývá často tou největší překážkou, a proto ji kraj školám pomáhá řešit," upřesnila radní Libereckého kraje pro resort školství a sportu Jitka Skalická.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V lomnickém muzeu připravují videoprojekci knihy Daniela Geremuse
Kraj vyhlašuje soutěž na novou vizuální identitu
Letošní maximum na Mapě republiky je 4,8 metru sněhu
Vlajka pro Tibet opět visí na krajském úřadu
Obrazem: Rallye Jizera přilákala stovky diváků

Nejčtenější články

07.03.: Falešní policisté opět úřadovali v Libereckém kraji
08.03.: Město Turnov připravuje nájem původní budovy knihovny
08.03.: Vlastníci Krajské nemocnice převzali nové akcie sjednoceného subjektu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT