Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

12.10.2017 14:37:03 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Liberecký kraj

Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

V sobotu 14. října přijede do Semil, Tanvaldu a Hodkovic nad Mohelkou a Liberce Andrej Babiš. Andrej Babiš navštěvuje Liberecký kraj už po šesté za poslední tři měsíce a setkává se s lidmi ze všech jeho koutů. Do Semil na Riegrovo náměstí přijede v sobotu 14. října v 8,30, v Tanvaldu se zastaví na parkovišti u Komerční banky v 9,45 a v Hodkovicích nad Mohelkou bude diskutovat s lidmi v místním kulturním domě od 13,15 hodin.

Andreje Babiše na jeho cestách po Libereckém kraji doprovází lídr kandidátky pekař Jiří Bláha, dvojka kandidátky profesor Technické univerzity v Liberci Ivan Jáč, trojka poslankyně a záchranářka Jana Pastuchová, ale také kandidát za Semilsko soukromý zemědělec David Pražák. „Program setkání Andreje Babiše tvoří podepisování jeho knížky O čem sním, když náhodou spím a debata s lidmi. Není otázka, která by byla tabu, takže srdečně zvu všechny, kteří se ho chtějí na cokoliv zeptat nebo ho jenom pozdravit," řekl naší redakci David Pražák.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Návštěvu Libereckého kraje zakončí v sobotu 14. října Andrej Babiš v 19 hodin v Liberci svou talkshow v hotelu Zlatý Lev v Liberci. Mimo Andreje Babiše bude bývalý moderátor kultovní Medúzy Aleš Juchelka zpovídat i olympijského vítěze z Nagana hokejového brankáře Milana Hniličku. Na talkshow, která má za cíl představit její protagonisty i trochu jinak, než je lidé znají z televize, vystoupí i liberecký pekař Jiří Bláha. Vstup na talkshow je samozřejmě stejně jako občerstvení zdarma.

Talkshow trvá zhruba hodinu. Mrknout se na její ukázku můžete TADY. Po jejím skončení bude Andrej Babiš i Milan Hnilička opět podepisovat knížku a odpovídat na všechno, co Liberečáky bude zajímat.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

„S Andrejem Babišem jsme projeli vlastně všechna velká města, ale i řadu malých vesnic Libereckého kraje. Všude jsme se setkávali s pozitivní s reakcí a to je pro mě moc důležité. Na sobotní talkshow, v hotelu Zlatý Lev v Liberci se moc těším a věřím, že bude plno," řekl redakci pekař a lídr kandidátky Hnutí ANO v Libereckém kraji Jiří Bláha.

Andrej Babiš dostal v Harrachově od první pětky kandidátky speciální kšiltovku jako svatební dar<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Zadavatel: ANO 2011
Zpracoval: Production Team s. r.o.; Repropaint s.r.o.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Turnově proběhla výměna varovných sirén

V souvislosti s technickým vývojem a množstvím různorodých mimořádných událostí došlo na území města Turnova k výměně starých rotačních sirén. Rotační sirény byly postupně nahrazovány novými elektronickými sirénami, které mimo jiné mohou vydávat různé druhy akustických varovných signálů. Mohou poskytnout mluvenou informaci o druhu mimořádné události, které zajistí včasnou a správnou reakci obyvatelstva na varovný signál.

Krajská knihovna využije dotaci z EU na zkvalitnění prostředí

Krajská vědecká knihovna v Liberci využije finanční dotaci z EU ve výši 33 milionů korun pro zkvalitnění prostředí knihovny a ochrany fondu. Vedení knihovny prostory pravidelně udržuje a opravuje, avšak vzhledem k tomu, že budovu v průběhu roku navštíví cca 350 000 lidí (1500 denně) a ročně se zde koná více než 1000 akcí (pravidelné koncerty, přednášky, výstavy a další aktivity pro veřejnost), je zařízení knihovny mnohde velmi opotřebované. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků pátého jarního kola
Třetí Kolín byl nad síly Turnova
Cenu ředitele Správy KRNAP za rok 2017 získalo šest osobností
V Turnově zakázali hazard v památkové zóně
Den IZS v Liberci obohatili také hasiči

Nejčtenější články

22.04.: Přehled fotbalových výsledků pátého jarního kola
21.04.: Ženy TJ Turnov jsou vítězkami 2. ligy!
20.04.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 20. až 22. dubna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT