Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

12.10.2017 14:37:03 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Liberecký kraj

Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

V sobotu 14. října přijede do Semil, Tanvaldu a Hodkovic nad Mohelkou a Liberce Andrej Babiš. Andrej Babiš navštěvuje Liberecký kraj už po šesté za poslední tři měsíce a setkává se s lidmi ze všech jeho koutů. Do Semil na Riegrovo náměstí přijede v sobotu 14. října v 8,30, v Tanvaldu se zastaví na parkovišti u Komerční banky v 9,45 a v Hodkovicích nad Mohelkou bude diskutovat s lidmi v místním kulturním domě od 13,15 hodin.

Andreje Babiše na jeho cestách po Libereckém kraji doprovází lídr kandidátky pekař Jiří Bláha, dvojka kandidátky profesor Technické univerzity v Liberci Ivan Jáč, trojka poslankyně a záchranářka Jana Pastuchová, ale také kandidát za Semilsko soukromý zemědělec David Pražák. „Program setkání Andreje Babiše tvoří podepisování jeho knížky O čem sním, když náhodou spím a debata s lidmi. Není otázka, která by byla tabu, takže srdečně zvu všechny, kteří se ho chtějí na cokoliv zeptat nebo ho jenom pozdravit," řekl naší redakci David Pražák.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Návštěvu Libereckého kraje zakončí v sobotu 14. října Andrej Babiš v 19 hodin v Liberci svou talkshow v hotelu Zlatý Lev v Liberci. Mimo Andreje Babiše bude bývalý moderátor kultovní Medúzy Aleš Juchelka zpovídat i olympijského vítěze z Nagana hokejového brankáře Milana Hniličku. Na talkshow, která má za cíl představit její protagonisty i trochu jinak, než je lidé znají z televize, vystoupí i liberecký pekař Jiří Bláha. Vstup na talkshow je samozřejmě stejně jako občerstvení zdarma.

Talkshow trvá zhruba hodinu. Mrknout se na její ukázku můžete TADY. Po jejím skončení bude Andrej Babiš i Milan Hnilička opět podepisovat knížku a odpovídat na všechno, co Liberečáky bude zajímat.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

„S Andrejem Babišem jsme projeli vlastně všechna velká města, ale i řadu malých vesnic Libereckého kraje. Všude jsme se setkávali s pozitivní s reakcí a to je pro mě moc důležité. Na sobotní talkshow, v hotelu Zlatý Lev v Liberci se moc těším a věřím, že bude plno," řekl redakci pekař a lídr kandidátky Hnutí ANO v Libereckém kraji Jiří Bláha.

Andrej Babiš dostal v Harrachově od první pětky kandidátky speciální kšiltovku jako svatební dar<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Zadavatel: ANO 2011
Zpracoval: Production Team s. r.o.; Repropaint s.r.o.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Turnovské prameny jsou pitné

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje o výsledcích kontroly kvality pramenů vody v turnovských studánkách. Prameny vody byly dne 16. ledna 2018 podrobeny pravidelné kontrole s hodnocením všech hygienických limitů požadovaných vyhláškou Ministerstva zdravotnictví. Pramen pod Valdštejnem dlouhodobě vyhovuje všem stanoveným limitům a je i nadále pitný. Výsledky pramene Boží voda jsou druhý měsíc dle všech hygienických limitů a je i nadále pitný.

Pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch vyhlásí čtyři dotace

Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém zasedání koncem minulého roku schválilo vyhlášení čtyř dotačních programů v oblasti kultury, památkové péče a cestovního ruchu. Konkrétně Kulturní aktivity v Libereckém kraji, program Záchrana a obnova památek, dále Stavebně historický průzkum a Podpora rozvoje cestovního ruchu v Libereckém kraji. Celkem je ve všech čtyřech programech k rozdělení připraveno přes 17 milionů korun. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na turnovskou radnici dorazila výstava obrázků města
Turnovská Náruč je již plnoletá
Po střetu s vlakem v Tanvaldě zemřela žena, další nehoda i na Smržovce
Ke smrtelnému úrazu došlo při těžbě dřeva u Poniklé
Do hor se vrátila zima, skvělé podmínky k lyžování nabízí i Rokytnice

Nejčtenější články

19.01.: Ke smrtelnému úrazu došlo při těžbě dřeva u Poniklé
18.01.: První občánek Jilemnice roku 2018 se jmenuje Jiří Podlipný
18.01.: Sníh komplikuje nadále dopravu v Libereckém kraji

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT