Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

12.10.2017 14:37:03 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily,Liberecký kraj

Andrej Babiš navštíví v sobotu Semily, Tanvald i Hodkovice

V sobotu 14. října přijede do Semil, Tanvaldu a Hodkovic nad Mohelkou a Liberce Andrej Babiš. Andrej Babiš navštěvuje Liberecký kraj už po šesté za poslední tři měsíce a setkává se s lidmi ze všech jeho koutů. Do Semil na Riegrovo náměstí přijede v sobotu 14. října v 8,30, v Tanvaldu se zastaví na parkovišti u Komerční banky v 9,45 a v Hodkovicích nad Mohelkou bude diskutovat s lidmi v místním kulturním domě od 13,15 hodin.

Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.

Andreje Babiše na jeho cestách po Libereckém kraji doprovází lídr kandidátky pekař Jiří Bláha, dvojka kandidátky profesor Technické univerzity v Liberci Ivan Jáč, trojka poslankyně a záchranářka Jana Pastuchová, ale také kandidát za Semilsko soukromý zemědělec David Pražák. „Program setkání Andreje Babiše tvoří podepisování jeho knížky O čem sním, když náhodou spím a debata s lidmi. Není otázka, která by byla tabu, takže srdečně zvu všechny, kteří se ho chtějí na cokoliv zeptat nebo ho jenom pozdravit," řekl naší redakci David Pražák.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Návštěvu Libereckého kraje zakončí v sobotu 14. října Andrej Babiš v 19 hodin v Liberci svou talkshow v hotelu Zlatý Lev v Liberci. Mimo Andreje Babiše bude bývalý moderátor kultovní Medúzy Aleš Juchelka zpovídat i olympijského vítěze z Nagana hokejového brankáře Milana Hniličku. Na talkshow, která má za cíl představit její protagonisty i trochu jinak, než je lidé znají z televize, vystoupí i liberecký pekař Jiří Bláha. Vstup na talkshow je samozřejmě stejně jako občerstvení zdarma.

Talkshow trvá zhruba hodinu. Mrknout se na její ukázku můžete TADY. Po jejím skončení bude Andrej Babiš i Milan Hnilička opět podepisovat knížku a odpovídat na všechno, co Liberečáky bude zajímat.

Andrej Babiš podepisuje svou knížku před obchodním centrem LBC v Liberci<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

„S Andrejem Babišem jsme projeli vlastně všechna velká města, ale i řadu malých vesnic Libereckého kraje. Všude jsme se setkávali s pozitivní s reakcí a to je pro mě moc důležité. Na sobotní talkshow, v hotelu Zlatý Lev v Liberci se moc těším a věřím, že bude plno," řekl redakci pekař a lídr kandidátky Hnutí ANO v Libereckém kraji Jiří Bláha.

Andrej Babiš dostal v Harrachově od první pětky kandidátky speciální kšiltovku jako svatební dar<br />Autor: Archiv Navimedia s.r.o.

Zadavatel: ANO 2011
Zpracoval: Production Team s. r.o.; Repropaint s.r.o.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Turnově dojde k ukončení poradenské a informační činnosti ČOI

Vedení České obchodní inspekce, inspektorátu Ústeckého a Libereckého kraje oznámilo, že 1. listopadu 2017 končí v Turnově činnost poradenské a informační činnosti z důvodu jejího malého využívání ze strany spotřebitelů. Nejbližší poradnou tak bude ta liberecká sídlící na adrese: Náměstí Dr. E. Beneše 585/26, 460 01 Liberec 1 - Staré Město. Má otevřeno pondělí až čtvrtek do 8 do 12 a od 13 do 15 hodin, v pátek od 8 do 12 a od 13 do 14 hodin. Telefon 475 209 493 je určen pro poradenskou službu spotřebitelům; e-mail je ul_coi@coi.cz, na adrese www.coi.cznajdete veškeré informace a rady týkající se problémů spotřebitelů.

Pramen Boží voda v Turnově není pitný, pramen Valdštejn vyhovuje

Odbor životního prostředí informuje o pravidelné kontrole pramenů vody na území města Turnova. Prameny vody byly dne 9. října 2017 podrobeny pravidelnému laboratornímu přezkoumání kvality vody. Rozbor vody kontroluje všechny hygienické limity požadované vyhláškou Ministerstva zdravotnictví. Pramen Boží voda nesplnil všechny hodnocené ukazatele, a proto není až do odvolání pitný. Pramen pod Valdštejnem i nadále vyhovuje všem limitům a je pitný.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
Dny Pavla Tigrida zahájí výstava a odhalení busty
Za dvacet minut bylo pro Turnováky v Čáslavi hotovo!
FOTO: Jubilejní třicátý Benešovský maraton vyhrál Tomáš Šťastný
Z vysocké přehlídky doporučuje porota jeden soubor do Hronova

Nejčtenější články

21.10.: Jak jste hlasovali v parlamentních volbách?
22.10.: Přehled fotbalových výsledků 11. podzimního kola
21.10.: Jakých hesel jsme se ve volební kampani nedočkali?

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT