Anketa o nejlepšího sportovce okresu Semily 2020 vyhlášena online

24.04.2021 19:06:52 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily,Pojizeří

Anketa o nejlepšího sportovce okresu Semily 2020 vyhlášena online

V úterý 20. dubna proběhlo v KC Golf Semily vyhlášení tradiční ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2020. Vyhlášení se konalo letos poprvé formou online sestřihu. Přinášíme vám video pořadatelů i kompletní výsledky!

V letošní hodně podivné sportovní sezoně, poznamenané protiepidemickými opatřeními, v níž někteří sportovci nemohli trénovat ani soutěžit, byla přesto vyhlášena tradiční sportovní anketa. Stejně jako v posledních letech nebyla naše redakce vůbec na vyhlášení pozvána, takže nemůžeme kromě výsledků přinést další doplnění.

Každopádně v hlavní kategorii obhájil vítězství skokan na lyžích Roman Koudelka, který tak v této anketě kraloval již pojedenácté! Druhý byl biatlonista Vítězslav Hornig, který se loni již zařadil do dospělé reprezentace ve světovém poháru. Třetí skončil běžec na lyžích Tomáš Lukeš, který také již dvakrát startoval za dospělou českou reprezentaci i ve světovém poháru.

V kategorii mládeže zvítězil turnovský atlet Jakub Šafář před biatlonistou jakubem Kudrnáčem a další turnovskou atletkou Eliškou Martínkovou. V družstvech dospělých bylo nejlépe hodnoceni muži AC Turnov a v mládeži skokané LSK Lomnice nad Popelkou.

Jako nejlepší hendikepovaný sportovec byl vyhlášen Matěj Ponocný a trenéry Kateřina Čermáková a Miroslav Reichl. Další ročník snad již nepoznamenají epidemiologická opatření a vše proběhne osobní formou.

 

Nejúspěšnější sportovec okresu Semily za rok 2020:

Dospělí - jednotlivci: 1.  Koudelka Roman (LSK Lomnice n. P., skoky na lyžích), 2. Hornig Vítězslav (KB Jilemnice, biatlon), 3. Lukeš Tomáš (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 4. Portyk Tomáš (LSK Lomnice n. P., severská kombinace), 5. Voborníková Tereza (KB Jilemnice, biatlon).

Dospělí - kolektivy: 1. Muži AC Turnov (atletika), 2. Družstvo dospělých ČKS SKI Jilemnice (běh na lyžích), 3. ŠK Zikuda Turnov (šachy).

Mládež - jednotlivci: 1. Šafář Jakub (AC Turnov, atletika), 2. Kudrnáč Jakub (KB Jilemnice, biatlon), 3. Martínková Eliška (AC Turnov, atletika - chůze), 4. Hák Petr (KB Jilemnice, biatlon), 5. Konvalinka Jiří (Jiskra Harrachov, severská kombinace, skoky), 6. Svobodová Kateřina (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích), 7. Hrdina Jáchym (LSK Lomnice n. P., severská kombinace a skoky), 8. Půbalová Nela (ČKL Harrachov, běh na lyžích), 9. Koldovská Tereza (Jiskra Harrachov, severská kombinace, skoky), 10. Tůmová Kateřina (ČKS SKI Jilemnice, běh na lyžích).

Mládež - družstva: 1. Družstvo LSK Lomnice n. P. (Jáchym Hrdina a Dominik Bláha, skoky na lyžích), 2. Žáci TJ Semily (trio Štěpán Novotný, Daniel Slavík a Šimon Pleštil, kanoistika), 3. Družstvo LSK Lomnice n. P. (Šimon Kabeláč a Štěpán Janata, skoky na lyžích).

Hendikepovaný sportovec: 1. Ponocný Matěj (Ski klub Masters Rokytnice n. J., sjezdové lyžování, fotbal, atletika).

Trenéři - profesionálové: 1. Čermáková Kateřina (AC Turnov, atletika, běhy a chůze), 2. Portyk Tomáš starší (LSK Lomnice n.P., skoky na lyžích). Amatéři: 1. Reichl Miroslav (AC Turnov, atletika), 2. Mareš Jakub (TSC Turnov, judo). 

Masters: 1. Vejnar Josef (Český ski klub Vysoké nad Jizerou, běh na lyžích), 2. Čech Petr (KB Jilemnice, biatlon).

Síň slávy:
Za rok 2020 se neudělovalo.

Předchozí vyhlášení sportovců okresu:

2020: FOTO: Korunu nejlepšího sportovce Pojizeří uhájil Roman Koudelka

2019: FOTO: Na trůn nejlepšího sportovce Pojizeří se vrátil Roman Koudelka

2018: FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2017 vyhlásili v Turnově

2017: FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2016 vyhlásili v Semilech

2016: FOTO: Nejúspěšnější sportovce Pojizeří za rok 2015 vyhlásili v Jilemnici

2015: FOTO: Lomnické divadlo potřetí v řadě hostilo vyhlášení sportovce okresu

2014: FOTO: Nejlepší sportovce okresu Semily ocenili znovu v lomnickém divadle

2013: FOTO: V Lomnici nad Popelkou odhalili vítěze ankety Sportovec okresu

2012: FOTO: V semilském Golfu vyhlásili nejlepší sportovce okresu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Víkend sklářského řemesla oživí Kittelovo muzeum

Rok 2022 je vyhlášen celosvětovým rokem skla. Jako předzvěst roku skla a jako poctě této surovině a sklářskému řemeslu vůbec, připravili Setkání sklářů na Kittelově muzeu, které se uskuteční o víkendu 16. a 17. října. Podrobná pozvánka na Našem Jablonecku

Krajský úřad hostil konferenci o veřejných zakázkách

Další ročník konference k problematice zákona o zadávání veřejných zakázek se 7. a 8. října konal na Krajském úřadu Libereckého kraje. Účastnili se pracovníci krajských úřadů, kteří se zpracováním těchto zakázek zabývají. Nad konferencí převzal záštitu Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. „Předávání zkušeností v tomto oboru mezi takzvanými zakázkářemi napříč kraji je nesmírně cenné a jsem rád, že jej můžeme podpořit. Liberecký kraj mimo jiné zajišťuje v souladu se zákonem o veřejných zakázkách už bezmála deset let pro objekt krajského úřadu, příspěvkové organizace zřizované krajem, jím řízené společnosti a některé obce výběr dodavatele elektřiny a zemního plynu, a to nákupem komodit na burze. Výrazně tím ušetříme," prohlásil náměstek Miklík.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tobruk a Václav Marhoul v krajské knihovně
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola
Závodnice aerobiku úspěšné v Semilech i Praze
Obnovu oltáře v zákupském kostele podpořil kraj statisíci
Kraj a veterina žádají, aby lidé nechodili do lesů a hlásili mrtvé divočáky

Nejčtenější články

13.10.: I.A třída: Ze souboje s prvním Pěnčínem veze Bělá bod za remízu
14.10.: V Krkonošské ulici v Jilemnici přejdete bezpečně
13.10.: Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT