Anna K. akusticky uzavře letošní Sedmihorské léto

26.08.2019 20:56:39 | Autor: jm, pjs | Rubrika: KULTURA | Obce: Karlovice - Sedmihorky

Anna K. akusticky uzavře letošní Sedmihorské léto

Známe již výherce vstupenek v soutěži! Poslední akcí, která uzavře nejen desátý ročník Sedmihorského léta, ale také celé letošní prázdniny, bude 29. srpna akustický koncert oblíbené zpěvačky Anny K. S námi můžete soutěžit o čtyři vstupenky na koncert!

V Sedmihorkách zazní největší hity zpěvačky, její energie a pozitivní náhled na život dodají všem divákům pořádnou dávku života do nového školního roku! Hity jako Nebe, Nelítám nízko, Večernice, Ty jsi jako já a mnoho dalších dostanou v rámci sedmihorského večera trochu jiný kabát. Anna K., oblíbená a pozitivní energií nabitá zpěvačka, totiž tyto hudební pecky představí v akustické podobě.

Na co se těšit? Odpovídá Anna K. v rozhovoru pro Sedmihorské léto: „Přestože bude vystoupení pro sedící publikum, nemusejí se posluchači obávat, že se budou nudit. Vždycky mě lákalo hrát pro sedící publikum, stejně jako zkusit zakomponovat do mojí muziky více akustických nástrojů a aranže očesat až na dřeň. Na druhou stranu přiznávám, že miluju i zvuk elektrické kytary, které jsem se nedokázala úplně zříct. Mám tak v plánu nakonec zvednout lidi v Sedmihorkách ze židlí, jako zatím na každém akustickém koncertě, který jsme v životě odehráli."

Velkou část jejích hitů přearanžoval americký producent Steve Walsh. S podobnou prací má velké zkušenosti. Například v minulosti už podobným způsobem upravil největší hity anglické kapely Erasure pro jejich akustické album Union Street a následné turné. K tomu Anna K. dodává: „Druhou polovinu repertoáru jsme předělali na zkouškách společně s kapelou. Do skladeb jsme přidali i nástroje, které kapela běžně nepoužívá."

 Pořadatelé s portálem Naše Pojizeří připravili pro čtenáře soutěž o čtyři vstupenky na koncert Anny K. v rámci Sedmihorského léta 2019. Stačí správně odpovědět na tři otázky a poté mít štěstí při losování. Soutěž bude ukončena v neděli 25. srpna 20.00. Soutěž již byla ukončena! Jména výherců: Zuzana Lupková, Pavel Stuchlík, Martin Zembol a Markéta Schöffelová.

Od června do konce srpna se v rámci tohoto oblíbeného hudebního a divadelního festivalu v samém centru Českého ráje každoročně vystřídají desítky známých osobností. Letos tomu nebylo jinak. Diváci mohli zažít Divokýho Billa, Lucii Bílou, Arakain, Karla Plíhala, Dashu s Filharmonií Hradec Králové a dirigentem Martinem Kumžákem, nebo hereckou plejádu, kdy publikum pobavili Martin Zounar, Miroslav Etzler, Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Daniela Šinkorová a mnoho dalších. Poslední akcí, kdy můžete zažít krásnou atmosféru, a zakončit tak dokonale své léto, bude právě koncert Anny K. ve čtvrtek 29. srpna. 

Prázdninové hudební léto v Pojizeří pokračuje i v srpnu

Související články: 

Sedmihorské léto v polovině: Publikum nadchl Arakain s Lucií Bílou

Hudební a divadelní Sedmihorské léto odstartovalo Plnou parou

Desátý ročník Sedmihorského léta startuje už 30. června

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V semilském muzeu pořádají besedu s profesorem Janem Roytem

Po úspěšném setkání s doktorem Radkinem Honzákem čeká příznivce semilského muzea přednáška s další významnou osobností, a to s profesorem Univerzity Karlovy PhDr. Ing. Janem Roytem, PhD., DSc., který se zabývá starším uměním od raně křesťanské epochy až po konec baroka. Specializuje se na malířství středověku a křesťanskou ikonografii. Je také spoluautorem řady mezinárodních i domácích výstavních projektů. Jeho přednáška pod názvem Milostné a zázračné obrazy a sochy v barokních Čechách se uskuteční v pátek 21. února v 17 hodin v Muzeu a Pojizerské galerii Semily.

Beseda Afrika pohledem ochranáře se koná na turnovském gymnáziu

Spolek rodáků a přátel Turnova pořádá besedu s ředitelem Agentury ochrany přírody a krajiny ČR RNDr. Františkem Pelcem na téma Afrika pohledem ochranáře. Koná se ve středu 19. února na Gymnáziu Turnov, Jana Palacha 804, v přízemí od 15 hodin.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Patnáctý benefiční ples hejtmana bude v krajské knihovně
Lomnice vyhrála skupinu A, do čela skupiny B jde Železný Brod
Kulturní centrum Turnov ve víru tance 11. městského plesu
Občané Jilemnice se budou moci zeptat přímo hejtmana
Oslabené turnovské kadetky podlehly Novému Veselí

Nejčtenější články

16.02.: Kluci v akci vařili další díl v Domově důchodců v Rokytnici
16.02.: FOTO: Jakub Oma podesáté zvítězil v anketě Nejlepší sportovec Turnova
18.02.: Kulturní centrum Turnov ve víru tance 11. městského plesu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT