Březnové plesy zakončí taneční sezonu

04.03.2011 16:06:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Březnové plesy zakončí taneční sezonu

V březnu bude zakončena sezona plesů a maškarních bálů. Přesto v našem přehledu najdete stále širokou nabídku, ze které si určitě vyberete.

V sobotu 5. března se například koná Městský ples v Turnově, o den dříve si zatancují všichni turnovští sportovci. Jednou z posledních akcí taneční sezony pak bude Sedmá divadelní tancovačka 26. března ve Slané.

Pátek 4. března

Maturitní ples ISŠ Semily

Kulturní centrum Golf v Semilech od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Futrál. V restauraci bude připravena diskotéka. Vstupné 100 korun.

Ples Tělovýchovné jednoty Turnov

Kulturní centrum Střelnice Turnov od 20 hodin. V předprogramu bude vyhlášena anketa Sportovec Turnova.

Sobota 5. března

Ples Města Turnov

Kulturní centrum Střelnice Turnov od 20 hodin.

Maturitní ples SUPŠ Železný Brod

Kulturní centrum Golf v Semilech od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Revival 60´s. V restauraci připravena diskotéka. Vstupné 100 - 150 korun.

Jeskyňářský ples

Bozkovská sokolovna od 20 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Allegro z Jičína. Určitě zaujme příjemné speleo prostředí. Doprava ze Semil zajištěna, odjezd ze semilského náměstí v 19.30. Vstupné s místenkou 80 korun.

Hasičský maškarní ples

Kulturní dům Nová Ves nad Popelkou od 20 hodin.

Pátek 11. března

Maturitní ples SUPŠ Turnov

Kulturní centrum Střelnice Turnov od 20 hodin.

Sobota 12. března

Sousedský bál

Hostinec u Kordů od 20 hodin. Pořádá OS Žlábek - Vrcha. Letos ve stylu sedmdesátých let a proto: Vyberte kmetům šatníky - letos tančí puntíky! Živá hudba, živé výhry s hlavní cenou: vršácké selátko. Výtěžek tomboly bude věnován na dobročinné účely - sociálně terapeutickou dílnu FOKUS Semily.

Pátek 18. března

Maturitní ples Střední zdravotnické školy

Kulturní centrum Střelnice Turnov od 20 hodin.

Úterý 22. března

Společenský podvečer s dechovou hudbou Broďankou

Lomnický zámek od 17 hodin. Pořádá kulturní a informační středisko Města Lomnice nad Popelkou. Občerstvení zajištěno, hrát bude DH Broďanka, vystoupí i lomnické mažoretky.

Sobota 26. března

Sedmá divadelní tancovačka

Kulturní dům ve Slané od 20 hodin. Připravena je i bohatá tombola a stylový retro bar. O hudební doprovod se postará skupina MK Faktor ze Semil. Více v článku zde.

Únorové plesy a bály

Lednové plesy a bály

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravotní potvrzení od lékaře musí uchazeč o studium doložit i nyní

Žáci devátých tříd, kteří se rozhodli pokračovat ve studiu na střední škole, kde je požadována talentová zkouška, mají termín odevzdání přihlášek do 30. listopadu 2020. Jedná se o všechny umělecké školy a sportovní gymnázia. Podmínkou přijetí ke vzdělání na tyto školy zpravidla bývá také potvrzení dětského lékaře, že je uchazeč ke studiu na vybrané škole zdravotně způsobilý. Tento postup je třeba dodržet i v době, kdy je vyhlášen nouzový stav. Ačkoliv je teprve listopad, děti v posledním ročníku základních škol a jejich rodiče již nyní stojí před nelehkou volbou, jakému studijnímu oboru se bude žák nadále věnovat. Pokud se rozhodli pro střední uměleckou školu nebo sportovní gymnázium, je třeba si pospíšit a přihlášku podat již do 30. listopadu 2020.

Hejtmani pověřili dočasným vedením Rady Asociace krajů Martina Půtu

Stávající místopředseda Rady Asociace krajů ČR Martin Půta povede Radu Asociace krajů do jejího ustavujícího zasedání, na kterém bude zvoleno nové vedení tohoto orgánu. Během dnešní hejtmanské videokonference to odsouhlasilo všech 11 online zúčastněných hejtmanů. Ustavující zasedání Rady Asociace krajů se uskuteční až poté, kdy bude zvolen hejtman v Karlovarském kraji, kde zatím stále probíhá povolební vyjednávání. Představitelé českých a moravských krajů se také shodli na ustavení čtyřčlenné skupiny, která bude jednat s ministerstvem financí, případně s premiérem o kompenzaci propadu příjmů krajů v souvislosti s možným zrušením superhrubé mzdy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hrad Roimund u Jítravy získal jméno po králi Karlu IV.
Kraje pro bezpečný internet: projekt varuje studenty před nebezpečím
Kvůli ledovce a předpovědi počasí uzavřeli silnici kolem přehrady Souš
Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
Nepřipoutaného řidiče bez řidičáku zastavili policisté v Turnově

Nejčtenější články

21.11.: Řídil nákladní auto v Turnově opilý a narazil do kruhového objezdu
22.11.: Klára Kůželová: Je potřeba pečovat o duši, to nás waldorf učil
22.11.: Kopicův statek doplňují osobité plastiky ve skalách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT