Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

21.02.2019 21:04:37 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

V minulých dnech se na sociální síti, na facebokovém profilu „Karlose Topolánka", objevila informace o možném konání akce Czarotek free party na Liberecku v roce 2019. Pisatel v ní uvádí jak termín, tak i konkrétní místo konání akce - Krásnou Studánku. Zpráva vyvěšená na sociální síti vyvolala rozsáhlé diskuze, a to jak mezi odpůrci podobných akcí, tak ale zejména i mezi příznivci, kdy již několik desítek tisíc lidí projevilo zájem se této akce zúčastnit.

„Policie ČR na informaci zveřejněnou prostřednictvím sociální sítě, která vzbudila rozruch u veřejnosti, rovněž reagovala a prověřovala její validitu. Sám pisatel, kterého policisté vyzvali k podání vysvětlení, uvedl, že se informace o konání akce Czarotek Mega Free party v roce 2019, nezakládá na pravdě," sdělila tisková mluvčí krajského ředitelství Policie ČR Vlasta Suchánková.

Dle svého vyjádření pisatel zveřejnil tuto informaci z důvodu, aby „zamezil konání takové akce jako vloni, zejména pak na stejném nebo podobném místě." Policistům rovněž uvedl, že neměl v úmyslu takovou akci pořádat a uvědomuje si i nevhodnou formu nesouhlasu s touto akcí. Zveřejnění informace, která se nezakládá na pravdě, chápal jako upozornění a určitou formu protestu s konáním akce a jejího dopadu na veřejnost, jaký měla v minulosti.

„Policie ČR vždy analyzuje a vyhodnocuje veškeré dostupné informace, i ve veřejném prostoru, a zjišťuje jejich reálnost. Klíčové jsou pak pro Policii ČR informace oficiálně oznámené příslušným institucím prostřednictvím konkrétních žádostí, tak jak je stanovena zákonná povinnost při pořádání podobných akcí," doplnila policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

VIDEO: Sedm tisíc lidí duní na Czarotek Free Party u Liberce

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Mimořádná linka 123 bude v Jablonci jezdit do listopadu

V Jablonci nad Nisou bude dočasně jezdit nová linka MHD č. 123. Ta vyplní chybějící dopravní spojení, které zmizelo kvůli stavbě na křižovatce ulic Poštovní a Budovatelů. Jezdit bude jen do ukončení stavby, tedy nejdéle do listopadu letošního roku. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Program asistenčních voucherů podpoří podnikatele částkou 1,5 milionu korun

Vyhlášení programu s názvem Asistenční vouchery Libereckého kraje schválili krajští zastupitelé. Úspěšným žadatelům dotace pomohou připravit jejich vlastní projektové žádosti, které následně podají do vhodných výzev operačních programů. K rozdělení je 1,5 milionu, přičemž maximální výše dotace je 300 tisíc korun. „Jsem rád, že můžeme podpořit podnikatele v regionu a pomoci jim při uskutečňování jejich plánů, vizí a nápadů," prohlásil Michal Kříž, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a územního plánování. Program mohou využít veřejnoprávní subjekty i soukromoprávní právnické osoby, které mají sídlo či pracoviště na území Libereckého kraje. Žádosti se přijímají od 27. června tohoto roku do 31. ledna 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Ze zdí hradu Jestřebí si lidé v okolí stavěli domky
Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
Obrazy a ilustrace Ze života hmyzu a rostlin uvidíte v jilemnickém muzeu
Obrazem: Jak pokračuje stavba pumptracku v Turnově
Červen přináší na hrady a zámky kulturní akce

Nejčtenější články

06.06.: Policie žádá o pomoc při pátrání po dvojčatech ze Železného Brodu
03.06.: FOTO: Město Turnov chce zabezpečit zchátralý areál uhelných skladů
03.06.: Uzavřeli lávku v Bítouchově, začali stavět novou

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT