Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

21.02.2019 21:04:37 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Bude další Czarotek v Krásné Studánce? Oznámení prý byla finta

V minulých dnech se na sociální síti, na facebokovém profilu „Karlose Topolánka", objevila informace o možném konání akce Czarotek free party na Liberecku v roce 2019. Pisatel v ní uvádí jak termín, tak i konkrétní místo konání akce - Krásnou Studánku. Zpráva vyvěšená na sociální síti vyvolala rozsáhlé diskuze, a to jak mezi odpůrci podobných akcí, tak ale zejména i mezi příznivci, kdy již několik desítek tisíc lidí projevilo zájem se této akce zúčastnit.

„Policie ČR na informaci zveřejněnou prostřednictvím sociální sítě, která vzbudila rozruch u veřejnosti, rovněž reagovala a prověřovala její validitu. Sám pisatel, kterého policisté vyzvali k podání vysvětlení, uvedl, že se informace o konání akce Czarotek Mega Free party v roce 2019, nezakládá na pravdě," sdělila tisková mluvčí krajského ředitelství Policie ČR Vlasta Suchánková.

Dle svého vyjádření pisatel zveřejnil tuto informaci z důvodu, aby „zamezil konání takové akce jako vloni, zejména pak na stejném nebo podobném místě." Policistům rovněž uvedl, že neměl v úmyslu takovou akci pořádat a uvědomuje si i nevhodnou formu nesouhlasu s touto akcí. Zveřejnění informace, která se nezakládá na pravdě, chápal jako upozornění a určitou formu protestu s konáním akce a jejího dopadu na veřejnost, jaký měla v minulosti.

„Policie ČR vždy analyzuje a vyhodnocuje veškeré dostupné informace, i ve veřejném prostoru, a zjišťuje jejich reálnost. Klíčové jsou pak pro Policii ČR informace oficiálně oznámené příslušným institucím prostřednictvím konkrétních žádostí, tak jak je stanovena zákonná povinnost při pořádání podobných akcí," doplnila policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

VIDEO: Sedm tisíc lidí duní na Czarotek Free Party u Liberce

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V semilském muzeu připravují přednášku o historiku Mizerovi

Přednáška František Mizera (1861-1924) - život a dílo semilského historika se koná v pátek 25. října v 17 hodin. Semilského historika, kronikáře a pedagoga Františka Mizeru představí Ondřej Vašata z Muzea Podkrkonoší v Trutnově. Program semilského muzea v říjnu

Ztracenou osobu našli v lese poblíž Viničné cesty v Jizerských horách

Skoro po třech dnech bylo úspěšně ukončeno pátrání po pohřešované osobě v jizerskohorských lesích. Společně s Policií ČR a dalšími složkami IZS se postupně do pátrání zapojilo i 11 jednotek hasičů a jeden kynologický tým HZS Libereckého kraje. Osoba byla v pondělí odpoledne nalezena v lese poblíž Viničné cesty a následně předána do péče zdravotníků. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj nesouhlasí s omezením záchranných prací LZS v Liberci
Říjnová nabídka Kina 70 Jilemnice
Lomničtí hokejisté utržili v Jičíně debakl 12:2
Turnovští hokejisté rozstříleli 10:4 Slavoj Liberec
Florbalisté Turnova se v osmifinále poháru utkají s Chodovem

Nejčtenější články

22.10.: Žitavská úzkokolejka dá Čechům dárek ke státnímu svátku
22.10.: I.A třída: Bělá podruhé padla, Lomnice po vysoké výhře zvýšila náskok
22.10.: FOTO: V Jilemnickém krosu zopakoval vítězství Miroslav Vraštil

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT