Čerstvý vzduch v turnovské kabině přinesl první výhru za tři body

15.01.2020 18:45:09 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Čerstvý vzduch v turnovské kabině přinesl první výhru za tři body

Turnovští volejbalisté se v sobotu 11. ledna postavili k prvnímu domácímu utkání druhé části soutěže. Před sebou měli nelehký úkol. Nyní se tým z Turnova nachází na posledním místě v tabulce a potřebuje konečně začít bodovat, tak aby ještě dohnal bodovou ztrátu soupeřů na 8. a 9. místě.

TJ Zikuda Turnov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:3 (-14, -18, -22)

Začátek prvního utkání bohužel nevyšel dle představ týmu. Od začátku tahali domácí hráči za kratší konec lana. Vůbec se nemohli dostat do herní pohody a stíhacího tempa. Dalo by se říct, že vůbec nic neklapalo. Domácí hráči si nedokázali pomoct na útoku ani na servisu. Soupeř jejich vlažného tempa využil a získal ve svůj prospěch všechny tři sety.

Sestava Turnova: Folprecht, Peníška, Musílek, Kovář, Vacík, Žalský (libero - Zelfel). Střídali Kuncíř, Morávek, Chum.

TJ Zikuda Turnov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:1 (21, 21, -18, 20)

„Po prvním zápase nevládla v kabině moc dobrá nálada. Bylo třeba si vše pořádně vyříkat. Domnívám se, že nám to všem pořádně otevřelo oči a promluvili jsme si otevřeně o tom, co nás čeká a co musíme pro nápravu udělat," uvedl Michal Folprecht.

S klidnou a vyrovnanou náladou poté vstoupili domácí hráči do druhého zápasu. Dobrá nálada a bojovnost byly vidět od začátku. Hned v prvním setu si hráči Turnova vytvořili čtyřbodový náskok, který si udrželi až do konce setu. V tomto duchu se nesl i set druhý, který skončil totožným výsledkem v poměru 25:21 pro domácí. V třetím setu se domácí hráči snažily proměnit matchball, a ukončit tak zápas. Tato taktika moc nevyšla a koncentrace na straně domácích trochu polevila, což znamenalo prohru v poměru 18:25. Ve čtvrtém setu se hráči Turnova zase vrátili do herní pohody a soupeře od začátku drtili kvalitním servisem a jistým výkonem na síti. V tomto duchu hráči bojovali až do posledního míče a set získali ve svůj prospěch 25:20 a tím i celý zápas v poměru 3:1.

„Jsem rád, že jsme se dokázali semknout k bojovnému výkonu a předvedená hra zase odpovídala kvalitě druhé ligy," dodal Michal Folprecht.

Sestava Turnova: Kuncíř, Chum, Musílek, Kovář, Vacík, Žalský (libero - Zelfel). Střídali Folprecht, Morávek, Peníška.

Na domácím hřišti se hráči Turnova představí v sobotu 18. ledna od 10 a 13 hodin. Přijďte podpořit domácí hráče k lepším výkonům a dalším vítězstvím.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Před Vánocemi konečně přišla výhra pro volejbalisty Turnova
Série proher Turnova neprolomena ani proti Mnichovu Hradišti
Dlouhá cesta volejbalistů Turnova bez bodové příchuti
Série proher turnovských volejbalistů stále neprolomena
Na domácím hřišti turnovští volejbalisté bez bodů a výhry
Cesta na hřiště loňského vítěze volejbalistům Turnova body nepřinesla
Hořkosladká příchuť prvního kola pro turnovské volejbalisty
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání starosty města Turnov s obyvateli ulice Mírová

V pondělí 3. února 2020 se od 16 hodin uskuteční setkání starosty města Turnova Tomáše Hockeho s obyvateli ulice Mírová na Daliměřicích. Ti poslali ke konci roku 2019 dopis, ve kterém radnici vyzývají k rekonstrukci ulice a chodníku.„ Požadavek na opravu Mírové ulice zazněl v lednu minulého roku na setkání s občany," sdělil starosta Tomáš Hocke. A doplnil, že je to i priorita zastupitelů města, kteří pro rekonstrukci této ulice hlasovali na únorovém zasedání zastupitelstva roku 2019 v rámci investičních priorit. Rekonstrukce této ulice se umístila na 22. místě z 29. v projektech do 10 milionů korun. Veřejné projednání problematiky proběhne v zasedací místnosti č. 215 v budově radnice, Antonína Dvořáka 335.

Grafická výzva pro nadějné grafiky

O letních prázdninách se v Městské galerii Vlastimila Rady Železný Brod uskuteční výstava s názvem Skleněný poklad. Výstava představí sortiment sklářských firem ze Železnobrodska. Prostory galerie se tedy zaplní nepřeberným množstvím šperků, figurek a dalších skleněných artefaktů. Jelikož půjde o neobyčejnou výstavu s tajemným názvem, rozhodli jsme se touto cestou vyzvat všechny grafiky, aby zapojili svoji fantazii a pro potřeby výstavy vytvořili plakát. Ten použijeme pro propagaci výstavy. Autor nejenže získá finanční odměnu, ale i možnost prezentovat svoji grafickou nápaditost. Plakát v grafických křivkách a tiskových datech nejlépe ve velikosti A2 můžete posílat na e-mail: kultura@zelbrod.cz nejpozději do 30. 4. 2020.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kadetky Turnova doma neporazily Hronov, začne jim nadstavba
Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
Turnovské volejbalistky po boji podlehly Jablonci
Olympic Permanentní tour zavítá i do Semil
1. krkonošské mistrovství v sáňkování a bobování se koná na Benecku

Nejčtenější články

25.01.: Obrazem: Závod žactva v biatlonu pořádali ve Vrchlabí
26.01.: Kateřina Janatová: Sedí mi jet si vlastní tempo
24.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT