Červnová nabídka KC Kino Železný Brod

06.06.2018 15:56:09 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Železný Brod

Červnová nabídka KC Kino Železný Brod

V železnobrodském kině v červnu uvádějí snímky Manifesto, Červená želva, Escobar, Pat a Mat znovu v akci, Ghost Stories, Pepa, Teheránská tabu, Máš ji!, Příšerky z vesmíru, Já, Simon, Bistro Ramen, Jsem božská a Jurský svět: Zánik říše.

Hned na začátku měsíce vám nabídnou v květnu z technických důvodů nepromítanou novou českou komedii Dvě nevěsty a jedna svatba (1. 6.) s Annou Polívkovou, Evou Holubovou a Bobem Kleplem v hlavních rolích.

Velmi příjemný odpočinek s úsměvem na tváři slibují ale taky další snímky jako třeba komedie Jsem božská (29. 6.), která vás přesvědčí o tom, že sexy můžete být i s kolísavou nadváhou a snímek Já, Simon (23. 6.), který vás znovu ubezpečí o tom, že každý z nás touží po velké lásce. Nicméně když jste šestnáctiletý kluk a nikdo neví, že jste gay, je to o něco těžší...

Až vám bude z červnového počasí příliš horko, přijďte se k nám zchladit! Mráz po zádech vám spolehlivě bude běhat při sledování čistokrevného hororu Ghost Stories (16. 6.), ale ani velkolepý epický příběh o jednom z největších narkobaronů světa Escobar (15. 6.) vás příliš nezahřeje na duši. Což neznamená, že byste ho neměli vidět, naopak! Oscaroví herci (a životní partneři) Javier Bardem a Penélope Cruz se o to už postarají...

Děti si jistě užijí další příhody Pata a Mata (16. 6.) a co se úterního Dobrého kina týče, nevím, co vypíchnout dřív. Velkou filmovou lahůdku slibuje například snímek Manifesto (12. 6.).

KC Kino v Železném Brodě uvádí v červnu 2018:

pátek 1. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

DVĚ NEVĚSTY A JEDNA SVATBA (Česko 2018)
Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. A tak Marie přijíždí za rodinou na návštěvu do rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku Jiřího a během pár okamžiků je jasné, že jejich stará láska časem nevyprchala. Ale celá věc má jeden háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry.
Hrají: Anna Polívková, Jan Dolanský, Ester Geislerová a další, režie: Tomáš Svoboda, pro děti do 12 let nevhodné, 89 minut, 100 Kč.

sobota 2. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

TAXI 5 (Francie 2018)
Do kin vjíždí pokračování akční francouzské série s legendárním bílým taxi v hlavní roli! Pařížský superpolda Sylvain Marot je proti své vůli převelen na městskou policii do Marseille. Zde dostane za úkol dopadnout gang italských lupičů, kteří v nadupaných Ferrari vykrádají jedno klenotnictví za druhým. Jenže s chabě vybaveným vozovým parkem francouzské policie to půjde splnit velmi těžko...
Hrají: Franck Gastambide, Malik Bentalha, Bernard Farcy režie: Franck Gastambide, pro děti do 12 let nevhodné, 103 minut, 100 Kč.

úterý 5. 6. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

POD JEDNÍM STROMEM (Island 2017)
Na zahradě klidného předměstí stojí strom. Strom vrhá velký a studený stín na druhou zahradu. U každé zahrady je dům a v nich bydlí lidé. Sousedé, kteří bydlí ve stínu stromu, se ale nechtějí smířit s tím, že se nemohou slunit na vzácném letním slunci. Rádi by, aby se strom alespoň prořezal. „Na ten strom nikdo ani nesáhne", zní ale pevné a jasné stanovisko z druhé strany plotu. Komedie chladná a tvrdá jako nehostinné islandské pláně...
Hrají: Steinbór Hróar Steinbórsson, Edda Björgvinsdóttir, Sigurdud Sigurjónsson a další, režie: Hafstein Gunnar Sigurddsson, pro děti do 12 let nevhodné, 89 minut, 110 Kč.

úterý 12. 6. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

MANIFESTO (Austrálie, Německo 2016)
Snímek skládá hold proměnlivé tradici a literární kráse uměleckých manifestů a zároveň kriticky zkoumá roli umělce v dnešní společnosti. Čerpá z textů psaných futuristy, dadaisty, členy hnutí Fluxus, suprematisty, situacionisty, vyznavači hnutí Dogma 95 a příslušníky dalších uměleckých skupin. Třináct koláží, které pojednávají o různých uměleckých manifestech, se pak prostřednictvím držitelky Oscara Cate Blanchett proměňují v moderní výzvu k akci.
Hraje: Cate Blanchett, režie: Julian Rosefeldt, pro děti do 12 let nevhodné, 95 minut, 100 Kč.

čtvrtek 14. 6. - 19.30 hodin STUDENTSKÉ KINO

ČERVENÁ ŽELVA (Francie 2016)
Příběh trosečníka na tropickém ostrově obydleném želvami, kraby a ptáky je zároveň univerzálním příběhem všech zásadních okamžiků v životě člověka. O sebepoznání, lásce, rodičovství i střídání generací vypráví oscarový režisér beze slov, jen s pomocí řemeslně dokonalé animace. Magický snímek, srozumitelný napříč generacemi i kontinenty, získal v Cannes Zvláštní cenu v sekci Un Certain Regard.
Režie: Michaël Dudok de Wit, 80 minut, 50 Kč.

pátek 15. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

ESCOBAR (Španělsko, Bulharsko 2016)
Escobar, brutální zločinec, bezohledný vrah, narkobaron a vládce kokainového impéria, ve své době jeden z nejbohatších lidí planety. A jeden z nejnebezpečnějších. Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec. Jednoho musíte nenávidět, druhého můžete milovat. Dohromady Pablo Escobar, který chce stále víc a jedno mu pořád chybí - respekt. Rozhodne se, že si ho vyslouží zabíjením. Vytoužený respekt mu má přinést krev a co nejvyšší částka na mezinárodním zatykači.
Hrají: Javier Bardem, Penélope Cruz, Peter Sarsgaard a další, režie: Fernando León de Aranoa, mládeži do 15 let nepřístupné, 123 minut, 120 Kč.

sobota 16. 6. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

PAT A MAT ZNOVU V AKCI (Česko 2018)
Pat a Mat se přestěhovali do nových domů, kde na ně čekají nové kutilské výzvy a nové příhody. Pro Pata a Mata není nic problém, ať už se jedná o boj s rojem včel, opravu elektrické sekačky, ucpaný odpad, boj s krtkem nebo stavbu nové skalky. Naši kutilové si dokážou poradit s každým problémem, dokonce jim nejsou cizí ani moderní řešení a tak se stanou odborníky i v užití solární energie nebo instalaci bezpečnostních kamer. Ale doma to raději nezkoušejte!
Režie: Marek Beneš, 75 minut, 110 Kč.

sobota 16. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

GHOST STORIES (Velká Británie 2017)
Skeptický profesor Phillip Goodman se zabývá vyvracením zdánlivě nadpřirozených událostí. Do rukou se mu ale dostanou tři nevysvětlitelné případy a ve chvíli, kdy je začne řešit, je vtažen do odhalování dlouho pohřbeného tajemství, které převrátí jeho dosavadní život a změní všechno, co si dosud myslel. Protože to, že někdo nevěří na duchy, ještě neznamená, že duchové nevěří na něj. Či snad dokonce, že neexistují...
Hrají: Andy Nyman, Martin Freeman, Alex Lawther a další, režie: Andy Nyman, Jeremy Dyson, mládeži do 15 let nepřístupné, 98 minut, 110 Kč.

úterý 19. 6. - 10.30 hodin SENIORSKÉ KINO

PEPA (Česko 2018)
Pepa je asi padesátiletý úředník žijící se svou rodinou v obyčejném okresním městě. Pepa je tak trochu podpantoflák, respektu se mu nedostává ani od jeho ženy, natož od dcery. Pepa ví, že se musí něco změnit, a dokonce velmi dobře ví, co to „něco" je. Jenže cesta k cíli bývá někdy hodně trnitá...
Hrají: Michal Suchánek, Petra Špalková, Filip Blažek a další, režie: Ján Novák,  pro děti do 12 let nevhodné, 90 minut, 60 Kč.

úterý 19. 6. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

TEHERÁNSKÁ TABU (Německo, Rakousko 2017)
Tři mladé ženy a jeden muž mají podobné touhy jako jejich vrstevníci jinde na světě. Žijí ale v Teheránu, kde platí úplně jiná pravidla. Rockové koncerty v klubech, nemanželský sex, alkohol i drogy místní zákony zakazují a vytlačují do podzemí. Kdo má peníze a moc, pravidlům se snadno vzepře. Ostatním, kteří chtějí žít mimo úzce vymezené mantinely, hrozí tvrdé tresty. Při cestě za štěstím a svobodou tak hrdinové filmu musí bořit tabu a riskovat.
Hrají: Arash Marandi, Alireza Bayram, Siir Eloglu a další, režie: Ali Soozandeh, mládeži do 18 let nepřístupné, 90 minut, 90 Kč.

pátek 22. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

MÁŠ JI! (USA 2018)
Každý rok se pět velmi soupeřivých přátel zostra pustí do měsíc trvající hry na babu, kterou hrají již od první třídy. Ve hře, ve které neplatí žádná omezení, riskují krk, práci i jejich vzájemný vztah, jen aby jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!" Letos se hra koná ve stejném termínu, jako svatba jediného dosud neporaženého hráče, což by z něj konečně mělo udělat snadný terč. Ale on dobře ví, že se blíží... a je připraven.
Hrají: Jeremy Renner, Ed Helms, Hannibal Buress a další, režie: Jeff Tomsic, mládeži do 15 let nepřístupné, 100 minut, 120 Kč.

sobota 23. 6. - 15.00 hodin DĚTSKÉ KINO

PŘÍŠERKY Z VESMÍRU (Německo, Lucembursko, Dánsko 2018)
Pokud jste si mysleli, že ve vesmíru je život, měli jste samozřejmě pravdu. Na dohled od naší planety krouží obrovský mezihvězdný křižník plný mimozemšťanů všemožných tvarů, velikostí a se zcela nahodilým počtem očí, uší nebo rukou. Tři ufonští kamarádi si na něm naladí vysílání teleshoppingu a okamžitě se zamilují do masážní matrace za tu nejlepší cenu. Rozhodnou se, že si ji pořídí a potají se k nám vydají v létajícím talíři...
Režie: Christoph Lauensteun, Wolfgang Lauenstein, film v českém znění, 90 minut, 120 Kč.

sobota 23. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

JÁ, SIMON (USA 2018)
Každý si zaslouží velkou lásku. Ale pro Simona je to trochu složitější: nikdo totiž neví, že je gay, a on zase neví, kdo je ten neznámý spolužák, s kterým si tak skvěle rozumí po e-mailech. Film je adaptací stejnojmenného bestselleru Becky Albertalliové a je zábavným a otevřeným příběhem o dospívání, vzrušující cestě k nalezení sebe sama a hlavně o hledání lásky.
Hrají: Nick Robinson, Katherine Langford, Alexandra Shipp režie: Greg Berlanti, pro děti do 12 let nevhodné, 110 minut, 120 Kč.

úterý 26. 6. - 19.30 hodin DOBRÉ KINO

BISTRO RAMEN (Singapur, Japonsko, Francie 2018)
Mladý šéfkuchař Masato je odborník na tradiční japonský pokrm ramen, který se v jeho rodině vaří už po generace. Když mu život přichystá nečekanou zkoušku, vydá se Masato na dalekou cestu do Singapuru. Ve městě plném chutí a vůní pozná víc než jen lahodné recepty a rodinná tajemství. Ukáže se, že jídlo má zvláštní moc sbližovat lidi a napravovat dávné křivdy. A že láska prochází ramenem.
Hrají: Takumi Saito, Seiko Matsuda, Tsuyoshi Ihara a další, režie: Eric Khoo, 89 minut, 90 Kč.

pátek 29. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

JSEM BOŽSKÁ (USA 2018)
Renee je běžná žena s lehce kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší... Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Když se pak probere, zjistí, že se z ní stala neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako supermodelka. Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček - ve skutečnosti se nic nezměnilo a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí.
Hrají: Amy Schumer, Michelle Williams, Rory Scovel a další, režie: Abby Kohn, Marc Silverstein, pro děti do 12 let nevhodné, 110 minut, 120 Kč.

sobota 30. 6. - 19.30 hodin PREMIÉROVÉ KINO

JURSKÝ SVĚT: ZÁNIK ŘÍŠE (USA 2018)
Před čtyřmi lety nás dinosauři porazili. Alespoň na Isla Nubar, exotickém ostrově, kde prosperoval unikátní zábavní park Jurský svět, než se jeho exponátům podařilo utéct z klecí. Ve finále jednoho z nejúspěšnějších filmů všech dob opustili ostrov poslední lidé a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorům. Jenže teď se za nimi musí vrátit, protože na ostrově se probudila tamní sopka a dinosaurům už podruhé v dějinách hrozí vyhynutí.
Hrají: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum a další, režie: Juan Antonio Bayona, pro děti do 12 let nevhodné, film v českém znění, 130 minut, 130 Kč.

Přehled kulturních akcí v Železném Brodě v červnu

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Červnová nabídka turnovských kin

Červnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Červnová nabídka Kino 70 Jilemnice

Červnová mimořádná promítání v Lomnici

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V turnovské Tázlerově ulici od 19. do 21. září neprojedete

Odbor dopravy MěÚ Turnov informuje, že od čtvrtka 19. září do soboty 21. září 2019, vždy v době od 8 do 14 hodin, bude krátkodobě omezen vjezd do Tázlerovy ulice. „Z důvodu vyjíždění nákladních vozů ze stavby bude na nezbytně nutnou domu omezen vjezd do Tázlerovy ulice z ulice Hluboká. Na křižovatce bude stát poučená osoba, která bude zajišťovat vyjetí jednotlivého nákladního vozu z Tázlerovy ulice do ulice Hluboká. Omezení bude krátkodobé v řádu minut. Prosíme řidiče, aby respektovali zákaz zastavení v označeném úseku ulice. Děkujeme za pochopení," uvedl vedoucí odboru dopravy MěÚ Turnov Pavel Vaňátko.

Zastupitelé Jablonce odvolali primátora Kroupu a zvolili novým Čeřovského

Zastupitelé statutárního města Jablonec nad Nisou v tajné volbě odvolali ve středu 18. září Milana Kroupu z funkce primátora města. Vydáno a odevzdáno bylo 29 hlasovacích lístků, z toho 28 bylo platných. Po sečtení zhruba ve 13.50 bylo celkem 18 zastupitelů hlasovalo pro odvolání, 6 bylo proti a 4 se zdrželi. Po 16. hodině byl zvolen novým primátorem Jiří Čeřovský. Další informace na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Další díl seriálu KTM ECC se koná v Jilemnici a Mříčné
Semilské turistické slavnosti připomenou 110 let Riegrovy stezky
Po tragické nehodě u Jítravy zemřeli dva lidé
Fotbalisté Přepeř si proti Velvarům připsali druhou výhru v ČFL
U požáru uskladněného odpadu zasahují liberečtí hasiči

Nejčtenější články

18.09.: Hasiči zasahovali u požáru rodinného domu v Lomnici nad Popelkou
16.09.: Obrazem: 16. ročník Semilského pecnu
17.09.: FOTO: V I.A třídě vládnou týmy z Pojizeří, první Lomnice opět nadílela

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT