Červnová nabídka Kina 70 Jilemnice

22.06.2019 11:21:33 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Červnová nabídka Kina 70 Jilemnice

V Kině 70 Jilemnice v červnu uvidíte nové světové hity X-Men: Dark Phoenix, Muži v černém: Globální hrozba, Tajný život mazlíčků 2, a také českou novinku TvMiniUni: Zloděj otázek.

V případě projekce ve 3D upozorňuje vedení kina na nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně. 

Od 22. června začíná v Jilemnici promítat i letní kino, jeho program zde.

Program v červnu 2019:

ŠPRTKY TO CHTĚJ TAKY

Neděle 2. 6. 17.30
Nejlepší kámošky a zároveň nejlepší studentky ve tříde Amy a Molly jsou velmi moudré, šikovné... a dost neoblíbené. Myslí si, že život je ukryt jen v ucebnicích a na své spolužáky s horšími známkami se dívají s neskrývaným despektem. Jenže den před ukoncením studia si obě najednou uvědomí krutou pravdu - 4 roky šprtání byly v podstatě ztrátou času a ony si mohly užívat přesně jako všichni ostatní. A tak se rozhodnou, že poslední den na střední škole si to všechno vynahradí a roztočí to, jak se patří.
USA - komedie - titulky - 102 minut. Vstupné 130 Kč.

GODZILLA II: KRÁL MONSTER

Neděle 2. 6. 20.00
Po celosvětovém úspěchu filmu Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsveta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury!
USA - akční/dobrodružný/sci-fi - dabing - 120 minut. Vstupné 130 Kč.

TvMiniUni: ZLODĚJ OTÁZEK

Pátek 7. 6. 17.30 a pátek 28. 6. 17.30
Televize TvMiniUni vysílá, a i tentokrát tvrdí, že odpoví i na ty nejvšetečnější dětské otázky. Ovšem popravdě pan Vrána dnes nemá moc dobrou náladu, a tak žádá pana praještera Voráčka, aby vybral jenom lehké otázky a ty složité vyřadil... ale pozor!!! Žádné otázky od dětí tu nejsou, všechny zmizely! A snimi zmizel i lapac otázek. Do TvMiniUni navíc začínají volat znepokojení rodiče. Něco se stalo s jejich dětmi. Najednou už se na nic neptají, nemají žádné otázky! Žádné proč, nač, jak, kde, kolik, a co když? Všem z TvMiniUni začíná být jasné, že se děje neco závažného.Rozjíždí se velké pátrání plné dobrodružství i záhad.
Česko - animovaný/rodinný - 80 minut. Vstupné 120 Kč.

XMEN: DARK PHOENIX 3D

3D: Neděle 9. 6. 17.00
2D: Neděle 9. 6. 20.00 a neděle 16. 6. 20.00

Když skupina X-Menu vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame.
USA - akční/dobrodružný/sci-fi - dabing - 114 minut. Vstupné 150/ 130 Kč.

POSLEDNÍ VEČERY NA ZEMI 3D

Úterý 11. 6. 19.30
Hypnotický romantizující neo noir nejtalentovanejšího ze současných čínských filmařů Gan Bihoje magickou meditací o prostoru a času i enigmatickou básní o ztrátě a bolesti. Film jako sen utkaný z nespolehlivé paměti a ješte nespolehlivější skutečnosti - barevně, světelně i kompozičně uhrančivý přelud narozený z melancholicky rozostřené přítomnosti a minulosti, která dost možná ani nebyla.
Čína - drama/mysteriózní - titulky - 138 minut. Vstupné 140 Kč.

MUŽI V ČERNÉM: GLOBÁLNÍ HROZBA

2D: Čtvrtek 13. 6. 19.30 a neděle 23. 6. 20.00
3D: Pátek 14. 6. 17.30

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi vorganizaci Mužů v černém.
USA - komedie/sci-fi /akční - dabing. Vstupné 130 Kč.

PSÍ POSLÁNÍ 2

Neděle 16. 6. 17.30
Některá přátelství jsou věčná, a to i v pokračování celosvětově úspěšného rodinného filmu Psí poslání. Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společne se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit. Tak začíná Baileyho dobrodružná cesta několika životy naplněnými láskou, přátelstvím, věrností a také několika fakt skvělými drbáními na bříšku.
USA - rodinný - dabing - 108 minut. Vstupné 130 Kč.

ZLO S LIDSKOU TVÁŘÍ

Čtvrtek 20. 6. 19.30
Příběh jednoho z nejznámějších a nejmilovanejších sériových vrahů historie, Teda Bundyho. Překvapivým vypravěčem strhujícího filmu je Bundyho přítelkyně, která s ním v době vražd žila pod jednou střechou a o jeho hrůzyplné činnosti neměla ani potuchy. Až postupně zjišťuje, že muž, s nímž vedla láskyplný rodinný život, je jedním z nejhledanějších a největších monster Ameriky.
USA - drama/krimi/životopisný - titulky - 108 minut. Vstupné 130 Kč.

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2

3D: Pátek 21. 6. 17.30
2D: Neděle 23. 6.17.30 a neděle 30. 6. 17.30

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie zacala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba!
USA - animovaný/rodinný - dabing - 100 minut. Vstupné 150/ 130 Kč.

ANNABELLE 3

Neděle 30. 6. 20.00
Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty zla a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním. Kdo mohl ovšem tušit, že Annabelle probudí zlé duchy v blízkosti a svět zažije další děsivý útok temných sil.
USA - horror - titulky - 110 minut. Vstupné 130 Kč.

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Letní kino v Jilemnici bude letos promítat na celkem šesti místech

Červnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Červnová nabídka kina Sféra a letního v Turnově

Červnový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů

Zoo Liberec má medaili v rodině nezapomenutelných příběhů Kronika dějin českého národa je plná nezapomenutelných příběhů, zrcadlí se v nich pravá česká nátura. Ta se stala předlohou nového cyklu České mincovny nazvaného Příběhy naší historie. Po připomenutí dvojice Hanče a Vrbaty, svatého Václava, České filharmonie, Masarykově univerzitě Brno, Svazu junáků - skautů se šestou medailí stala Liberecká Zoo. V jedné trojské unci ryzího zlata se zrcadlí příběh liberecké Zoo se čtveřicí vzácných zvířat. V příštím roce bude Česká mincovna emitovat téma Rádio Svobodná Evropa, R.U.R a slovo robot a Loutka Spejbla. Více podrobností

Forenzní značení kol v Turnově pro letošní sezonu naposledy

Městská policie Turnov nabízí poslední možnost objednávky forenzního značení jízdních kol, a to v termínu 10. a 11. října 2019 vždy od 13.30 do 17.30. Počet objednávek bude omezený. Další možnost bude nejdříve v létě roku 2020! Zájemci v domluveném termínu přijdou na služebnu MP s vyčištěným kolem, občanským průkazem a doklady o koupi kola (v případě, že je mají). Označení jednoho jízdního kola trvá 20 minut, během kterých je majitel seznámen s principem značení a jsou vyplněny příslušné formuláře. Objednávky přijímají na telefonních číslech: 481 366 600, 723 389 122 i lince 156.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Okresní hasičská soutěž Plamen byla zahájena v Čisté u Horek
Horská služba v Rokytnici opět poučí na téma zdravověda a první pomoc
Liberečtí hasiči oslaví 110 let v objektu Barvířská 29
K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté v Turnově zastavovací pás
Proti České Lípě si hokejisté Lomnice připsali první vítězství

Nejčtenější články

13.10.: Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola
14.10.: I.A třída: Na první místo se díky výhře v Košťálově vrátila Lomnice
15.10.: K dopadení ujíždějícího řidiče použili policisté v Turnově zastavovací pás

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT