Červnová nabídka Kina 70 Jilemnice

22.06.2019 11:21:33 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Červnová nabídka Kina 70 Jilemnice

V Kině 70 Jilemnice v červnu uvidíte nové světové hity X-Men: Dark Phoenix, Muži v černém: Globální hrozba, Tajný život mazlíčků 2, a také českou novinku TvMiniUni: Zloděj otázek.

V případě projekce ve 3D upozorňuje vedení kina na nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně. 

Od 22. června začíná v Jilemnici promítat i letní kino, jeho program zde.

Program v červnu 2019:

ŠPRTKY TO CHTĚJ TAKY

Neděle 2. 6. 17.30
Nejlepší kámošky a zároveň nejlepší studentky ve tříde Amy a Molly jsou velmi moudré, šikovné... a dost neoblíbené. Myslí si, že život je ukryt jen v ucebnicích a na své spolužáky s horšími známkami se dívají s neskrývaným despektem. Jenže den před ukoncením studia si obě najednou uvědomí krutou pravdu - 4 roky šprtání byly v podstatě ztrátou času a ony si mohly užívat přesně jako všichni ostatní. A tak se rozhodnou, že poslední den na střední škole si to všechno vynahradí a roztočí to, jak se patří.
USA - komedie - titulky - 102 minut. Vstupné 130 Kč.

GODZILLA II: KRÁL MONSTER

Neděle 2. 6. 20.00
Po celosvětovém úspěchu filmu Godzilla a Kong: Ostrov lebek uvidíme v kinech další kapitolu z filmového monstrsveta: Godzilla II Král monster. Ve výpravném akčním dobrodružství se Godzilla střetne s jedněmi z nejznámějších monster v historii popkultury!
USA - akční/dobrodružný/sci-fi - dabing - 120 minut. Vstupné 130 Kč.

TvMiniUni: ZLODĚJ OTÁZEK

Pátek 7. 6. 17.30 a pátek 28. 6. 17.30
Televize TvMiniUni vysílá, a i tentokrát tvrdí, že odpoví i na ty nejvšetečnější dětské otázky. Ovšem popravdě pan Vrána dnes nemá moc dobrou náladu, a tak žádá pana praještera Voráčka, aby vybral jenom lehké otázky a ty složité vyřadil... ale pozor!!! Žádné otázky od dětí tu nejsou, všechny zmizely! A snimi zmizel i lapac otázek. Do TvMiniUni navíc začínají volat znepokojení rodiče. Něco se stalo s jejich dětmi. Najednou už se na nic neptají, nemají žádné otázky! Žádné proč, nač, jak, kde, kolik, a co když? Všem z TvMiniUni začíná být jasné, že se děje neco závažného.Rozjíždí se velké pátrání plné dobrodružství i záhad.
Česko - animovaný/rodinný - 80 minut. Vstupné 120 Kč.

XMEN: DARK PHOENIX 3D

3D: Neděle 9. 6. 17.00
2D: Neděle 9. 6. 20.00 a neděle 16. 6. 20.00

Když skupina X-Menu vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame.
USA - akční/dobrodružný/sci-fi - dabing - 114 minut. Vstupné 150/ 130 Kč.

POSLEDNÍ VEČERY NA ZEMI 3D

Úterý 11. 6. 19.30
Hypnotický romantizující neo noir nejtalentovanejšího ze současných čínských filmařů Gan Bihoje magickou meditací o prostoru a času i enigmatickou básní o ztrátě a bolesti. Film jako sen utkaný z nespolehlivé paměti a ješte nespolehlivější skutečnosti - barevně, světelně i kompozičně uhrančivý přelud narozený z melancholicky rozostřené přítomnosti a minulosti, která dost možná ani nebyla.
Čína - drama/mysteriózní - titulky - 138 minut. Vstupné 140 Kč.

MUŽI V ČERNÉM: GLOBÁLNÍ HROZBA

2D: Čtvrtek 13. 6. 19.30 a neděle 23. 6. 20.00
3D: Pátek 14. 6. 17.30

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi vorganizaci Mužů v černém.
USA - komedie/sci-fi /akční - dabing. Vstupné 130 Kč.

PSÍ POSLÁNÍ 2

Neděle 16. 6. 17.30
Některá přátelství jsou věčná, a to i v pokračování celosvětově úspěšného rodinného filmu Psí poslání. Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společne se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit. Tak začíná Baileyho dobrodružná cesta několika životy naplněnými láskou, přátelstvím, věrností a také několika fakt skvělými drbáními na bříšku.
USA - rodinný - dabing - 108 minut. Vstupné 130 Kč.

ZLO S LIDSKOU TVÁŘÍ

Čtvrtek 20. 6. 19.30
Příběh jednoho z nejznámějších a nejmilovanejších sériových vrahů historie, Teda Bundyho. Překvapivým vypravěčem strhujícího filmu je Bundyho přítelkyně, která s ním v době vražd žila pod jednou střechou a o jeho hrůzyplné činnosti neměla ani potuchy. Až postupně zjišťuje, že muž, s nímž vedla láskyplný rodinný život, je jedním z nejhledanějších a největších monster Ameriky.
USA - drama/krimi/životopisný - titulky - 108 minut. Vstupné 130 Kč.

TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ 2

3D: Pátek 21. 6. 17.30
2D: Neděle 23. 6.17.30 a neděle 30. 6. 17.30

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie zacala tloustnout, na nějaký čas odjela, a když se vrátila, přivezla s sebou miminko. Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově. Veliká chyba!
USA - animovaný/rodinný - dabing - 100 minut. Vstupné 150/ 130 Kč.

ANNABELLE 3

Neděle 30. 6. 20.00
Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty zla a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním. Kdo mohl ovšem tušit, že Annabelle probudí zlé duchy v blízkosti a svět zažije další děsivý útok temných sil.
USA - horror - titulky - 110 minut. Vstupné 130 Kč.

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Letní kino v Jilemnici bude letos promítat na celkem šesti místech

Červnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Červnová nabídka kina Sféra a letního v Turnově

Červnový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Slavnostně otevřeli novou rozhlednu Schovanka v Plavech

Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech V Plavech v místní sokolovně v sobotu 1. srpna 2020 slavnostně otevřeli rozhlednu Schovanka a současně nově opravené Posezení pod Schovankou. Na rozhlednu vystoupáme po zdolání 35 točitých schodů, na které vstupujeme hned od barového pultu nově opraveného „posezení“. Všichni návštěvníci byli velice mile překvapeni, přičemž obdivovali realizaci a preciznost zpracování tak trochu cimrmanovského nápadu, jedná se o skutečný unikát. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Klasickej postup band zahraje na muzejní zahrádce v Semilech

Již třetí hudební večer tohoto léta se koná 7. srpna od 18 hodin na muzejní zahrádce v Semilech. Tentokrát zahraje kytarové duo z kapely Klasickej postup band. V jejich repertoáru jsou popové, rockové a big beatové písně, při kterých si můžete i zatančit. V případě špatného počasí se koncert přesune do Pojizerské galerie. Celý program letních večerů na muzejní zahrádce


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hudební a divadelní Sedmihorské léto jde do své druhé poloviny
Akce Na kole jen s přilbou probíhala v Dolánkách u Turnova
Zákupy opět hlídá Medoušek, instalují i skleněný vodotrysk do kašny
Vrchlabí bylo opět v obležení amerických vozů a motocyklů
Hasič z Košťálova Josef Riegr oslavil 100 let

Nejčtenější články

05.08.: Dva kluci zachránili v Semilech sebevraha před vykrvácením
05.08.: Obrazem: Legiovlak dorazil na martinické nádraží
04.08.: V Libereckém kraji je aktuálně situace s koronavirem stabilní

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT