Českodubský Absolut jasně přehrál turnovský Dalmach

13.10.2021 20:29:14 | Autor: mš, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Českodubský Absolut jasně přehrál turnovský Dalmach

Po utkání v Boleslavi, které bylo předčasně ukončeno kvůli napadení rozhodčího turnovským hráčem, čekal futsalisty Dalmachu domácí zápas proti Absolut Černý Dub.

FC Dalmach Turnov - Absolut Černý Dub 0:7 (0:4)

Už od začátku bylo zřejmé, že Dalmach nečeká vůbec jednoduché utkání. Hostující hráči byli po taktické i technické stránce velice dobře připraveni a trestali každou chybu domácích. Dalmach, kterému chybělo pár důležitých hráčů, nastřelil dvakrát brankovou konstrukci a chybělo mu i trochu štěstíčka, alespoň na jeden čestný úspěch.

„Hráči Absolutu nás přehráli ve všech herních činnostech. Nikdo nás na domácí palubovce už dlouho takto nepřehrál jako právě hráči Černého Dubu," uvedl za Dalmach Aleš Krejčík.

Branky: 3. Hrachovec, 14. Pasecký, 15. Tůma, 18. Tůma, 23. Kuna, 39. Švec, 40. Pasecký. Rozhodčí: Nešněra, Mollinger. Karty: 1:0 (23. Krejčík). Diváci: 72. FC Dalmach Turnov: Filla - Krejčík, Fedorko, Šimek, Bangha, Perger, Šteffan, Hurt, Novák, Mencl, Špína, Semenský.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Dalmach Turnov na úvod 2. ligy remizoval s Kladnem

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Petr Beitl rezignoval na svoji funkci krajského zastupitele

Petr Beitl na úterním zasedání krajského zastupitelstva podal rezignaci na mandát zastupitele Libereckého kraje a předsedy výboru pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Důvodem je jeho zvolení do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v letošních volbách. Podle svých slov je připraven se jako poslanec dál podílet na projektech Libereckého kraje. V pětačtyřicetičlenném krajském zastupitelstvu by jeho náhradník měl složit slib na příštím zasedání. Výsledky parlamentních voleb

Materiály do rady kraje a zastupitelstva od listopadu už pouze elektronicky

Stohy papíru a doslova stovky podpisů. To ještě donedávna bylo nutné pro odsouhlasení materiálů pro jednání krajské rady a zastupitelstva. Od poloviny letošního listopadu se to změní - Liberecký kraj zavádí schvalování dokumentů elektronicky. „Krajský úřad Libereckého kraje se snaží využívat možností moderních technologií dlouhodobě a průběžně. V současné době máme snahu fungování úřadu zlepšit a zejména snížit množství fyzického papíru, který používáme. Budeme postupně přecházet na plně elektronickou verzi oběhu dokladů, elektronizace smluv a celé řady dalších dokladů a papírů, které v úřadě dnes a denně vznikají a obíhají. Od listopadu letošního roku tedy již budeme například schvalovat materiály předkládané do rady kraje a zastupitelstva pouze elektronicky," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově rozdělovali dotace z druhé výzvy kulturního fondu
Vzácnou Měsíčnici hledejte na přírodní památce Líska
Hasiči-lezci plnili v Semilech a okolí náročné úkoly
Programy na Krkonošské železnici zvedly zájem o Pojizerský Pacifik
Dalmach byl proti Chotěboři blízko první výhře, nakonec má jen bod

Nejčtenější články

24.10.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola
24.10.: Turnovští basketbalisté se v nové sezoně vezou na vítězné vlně
24.10.: Na 27. ročníku Jilemnického krosu byl nejrychlejší Ondřej Pilař

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT