Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
29.09.2021 13:58:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří
Doplněny výsledky vložených kol i nové tabulky! Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 25. do neděle 26. září 2021. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.
V krajském přeboru je v sobotu na programu derby Sedmihorky - Rovensko. Oba týmy se v posledních kolech zlepšily, ale jakékoliv body by samozřejmě přivítaly, favoritem jsou domácí. V I.A třídě v sobotu Košťálov/ Libštát na hřišti v Košťálově přivítá Mimoň a Semily tým Lokomotiva Česká Lípa.
Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu
Fortuna ČFL B
FK Chlumec n. C. - FK Přepeře 2:3 (2:1) Podrobnosti
Videosestřih Ivo Zahradnika:
Dohrávané 15. kolo (28. 9.):
FK Mladá Boleslav B - FK Přepeře 1:3 (0:2) Podrobnosti a videosestřih
Tabulka:
1. | FK Přepeře | 10 | 5 | 2 | 3 | 28:21 | 17 | ||
2. | SK Sokol Brozany | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:15 | 17 | ||
3. | TJ Sokol Živanice | 10 | 5 | 2 | 3 | 17:14 | 17 | ||
4. | SK Zápy | 10 | 4 | 5 | 1 | 14:11 | 17 | ||
5. | FK Jablonec B | 10 | 5 | 2 | 3 | 14:11 | 17 | ||
6. | FC Hradec Králové B | 10 | 5 | 0 | 5 | 20:14 | 15 | ||
7. | FK Dukla Praha B | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:16 | 15 | ||
8. | FK Pardubice B | 10 | 5 | 0 | 5 | 21:21 | 15 | ||
9. | FK Teplice B | 10 | 4 | 3 | 3 | 17:22 | 15 | ||
10. | TJ Slovan Velvary | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:14 | 13 | ||
11. | FK Chlumec n. C. | 10 | 3 | 3 | 4 | 18:15 | 12 | ||
12. | FK Mladá Boleslav B | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | 12 | ||
13. | FK Zbuzany 1953 | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:17 | 12 | ||
14. | Bohemians Praha 1905 B | 10 | 2 | 3 | 5 | 14:15 | 9 | ||
15. | TJ Jiskra Ústí n. O. | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:19 | 9 | ||
16. | FC Slovan LIiberec B | 10 | 1 | 4 | 5 | 7:10 | 7 |
MOL Cup
Středa 22. 9.: FK Přepeře - FK Jablonec 0:1 (0:0) Podrobnosti, videosestřih a fotogalerie!
Krajský přebor
9. kolo:
Nový Bor - Turnov 2:0 (1:0) Podrobnosti
Sedmihorky - Rovensko 3:0 (2:0) Podrobnosti
Desná - Lomnice 3:3 (0:2) Podrobnosti a videosestřih
Skalice - Železný Brod 1:0 (1:0)
Tabulka:
1. | Turnov | 8 | 7 | 0 | 1 | 32:3 | 21 | ||
2. | Velké Hamry B | 8 | 6 | 1 | 1 | 27:10 | 19 | ||
3. | Hrádek n. N. | 8 | 5 | 3 | 0 | 18:6 | 18 | ||
4. | Frýdlant | 8 | 5 | 0 | 3 | 24:17 | 15 | ||
5. | Skalice | 8 | 4 | 3 | 1 | 16:11 | 15 | ||
6. | Lomnice n. P. | 8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 13 | ||
7. | Višňová | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:10 | 11 | ||
8. | Sedmihorky | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:13 | 11 | ||
9. | Stráž p. R. | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:15 | 10 | ||
10. | Nový Bor | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:17 | 9 | ||
11. | Rovensko p. T. | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:19 | 7 | ||
12. | Železný Brod | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:23 | 5 | ||
13. | Desná | 8 | 1 | 2 | 5 | 9:31 | 5 | ||
14. | Hejnice | 8 | 0 | 0 | 8 | 6:29 | 0 |
Vložené 1. kolo (vše 28. 9.):
Železný Brod - Hrádek 3:2 (1:2)
Rovensko - Stráž p. R. 1:3 (1:0) Podrobnosti
Sedmihorky - Desná 1:0 (0:0) Podrobnosti
Lomnice - Turnov 1:7 (1:3) Podrobnosti a videosestřih
Tabulka:
1. | Turnov | 9 | 8 | 0 | 1 | 39:4 | 24 | ||
2. | Velké Hamry B | 9 | 6 | 2 | 1 | 27:10 | 20 | ||
3. | Skalice | 9 | 5 | 3 | 1 | 22:11 | 18 | ||
4. | Hrádek n. N. | 9 | 5 | 3 | 1 | 20:9 | 18 | ||
5. | Frýdlant | 9 | 5 | 1 | 3 | 24:17 | 16 | ||
6. | Sedmihorky | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:13 | 14 | ||
7. | Stráž p. R. | 9 | 4 | 1 | 4 | 14:16 | 13 | ||
8. | Lomnice n. P. | 9 | 4 | 1 | 4 | 21:24 | 13 | ||
9. | Nový Bor | 9 | 4 | 0 | 5 | 18:18 | 12 | ||
10. | Višňová | 9 | 3 | 2 | 4 | 15:14 | 11 | ||
11. | Železný Brod | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:25 | 8 | ||
12. | Rovensko p. T. | 9 | 2 | 1 | 6 | 10:22 | 7 | ||
13. | Desná | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:32 | 5 | ||
14. | Hejnice | 9 | 0 | 0 | 9 | 6:35 | 0 |
I.A třída
9. kolo:
Košťálov/ Libštát - Mimoň 5:1 (0:0) Podrobnosti
Semily - Loko Česká Lípa 2:1 (0:1) Podrobnosti
Rychnov - Bělá 2:4 (2:3) Podrobnosti
Tabulka:
1. | FC Pěnčín | 7 | 7 | 0 | 0 | 37:4 | 21 | ||
2. | Krásná Studánka | 8 | 5 | 1 | 2 | 20:16 | 16 | ||
3. | Bělá | 8 | 5 | 1 | 2 | 21:19 | 16 | ||
4. | Košťálov/ Libštát | 8 | 5 | 0 | 3 | 20:15 | 15 | ||
5. | Rynoltice | 8 | 4 | 2 | 2 | 24:12 | 14 | ||
6. | Rychnov | 8 | 4 | 1 | 3 | 17:23 | 13 | ||
7. | Sokol Pěnčín | 8 | 4 | 0 | 4 | 32:21 | 12 | ||
8. | Chrastava | 8 | 4 | 0 | 4 | 21:12 | 12 | ||
9. | Mimoň | 8 | 4 | 0 | 4 | 13:21 | 12 | ||
10. | Semily | 8 | 3 | 0 | 5 | 15:20 | 9 | ||
11. | Ruprechtice | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:25 | 8 | ||
12. | Bílý Kostel | 7 | 2 | 0 | 5 | 10:16 | 6 | ||
13. | Doubí | 8 | 1 | 1 | 6 | 15:35 | 4 | ||
14. | Loko Česká Lípa | 8 | 1 | 0 | 7 | 14:33 | 3 |
Vložené 1. kolo (vše 28. 9.):
Sokol Pěnčín - Doubí 4:0 (1:0)
Bělá - Ruprechtice 5:2 (2:1) Podrobnosti
Košťálov/ Libštát - Bílý Kostel 3:1 (1:0) Podrobnosti
Semily - Rychnov 1:2 (0:0) Podrobnosti
Tabulka:
1. | FC Pěnčín | 8 | 8 | 0 | 0 | 40:5 | 24 | ||
2. | Krásná Studánka | 9 | 6 | 1 | 2 | 25:16 | 19 | ||
3. | Bělá | 9 | 6 | 1 | 2 | 26:21 | 19 | ||
4. | Košťálov/ Libštát | 9 | 6 | 0 | 3 | 23:16 | 18 | ||
5. | Rychnov | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:24 | 16 | ||
6. | Sokol Pěnčín | 9 | 5 | 0 | 4 | 36:21 | 15 | ||
7. | Rynoltice | 9 | 4 | 2 | 3 | 25:15 | 14 | ||
8. | Chrastava | 9 | 4 | 1 | 4 | 22:13 | 13 | ||
9. | Mimoň | 9 | 4 | 1 | 4 | 14:22 | 13 | ||
10. | Semily | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:22 | 9 | ||
11. | Ruprechtice | 9 | 2 | 2 | 5 | 15:30 | 8 | ||
12. | Bílý Kostel n. N. | 8 | 2 | 0 | 6 | 11:19 | 6 | ||
13. | Doubí | 9 | 1 | 1 | 7 | 15:39 | 4 | ||
14. | Loko Česká Lípa | 9 | 1 | 0 | 8 | 14:38 | 3 |
I.B třída východ
9. kolo:
Jenišovice - Harrachov 4:2 (3:0)
Plavy - Albrechtice/ Jiřetín 6:1 (3:1)
Mírová - Lučany 3:2 (3:2)
Smržovka - Bozkov 1:0 (0:0)
Horní Branná - Přepeře B 5:0 (2:0)
Studenec - Mšeno 0:2 (0:1)
Držkov - Jablonec n. J. 11:1 (6:1)
Podrobnosti k I.B třídě východ
Tabulka:
1. | Držkov | 8 | 7 | 1 | 0 | 42:11 | 22 | ||
2. | Plavy | 8 | 5 | 3 | 0 | 25:12 | 18 | ||
3. | Mšeno | 8 | 5 | 1 | 2 | 33:14 | 16 | ||
4. | Lučany n. N. | 8 | 5 | 0 | 3 | 23:15 | 15 | ||
5. | Smržovka | 8 | 4 | 2 | 2 | 22:15 | 14 | ||
6. | Přepeře B | 8 | 4 | 0 | 4 | 25:27 | 12 | ||
7. | Albrechtice/ Jiřetín | 7 | 3 | 1 | 3 | 18:20 | 10 | ||
8. | Studenec | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:21 | 10 | ||
9. | Mírová p. K. | 8 | 3 | 0 | 5 | 20:36 | 9 | ||
10. | Harrachov | 8 | 2 | 1 | 5 | 20:26 | 7 | ||
11. | Jenišovice | 7 | 2 | 1 | 4 | 12:19 | 7 | ||
12. | Horní Branná | 8 | 2 | 1 | 5 | 17:30 | 7 | ||
13. | Bozkov | 8 | 2 | 0 | 6 | 15:20 | 6 | ||
14. | Jablonec n. J. | 8 | 1 | 2 | 5 | 14:33 | 5 |
Vložené 1. kolo (vše 28. 9.):
Přepeře B - Mírová 2:2 (1:0)
Albrechtice/ Jiřetín - Harrachov 3:2 (0:1)
Jablonec n. J. - Bozkov 2:2 (2:1)
Mšeno - Lučany 1:5 (0:1)
Jenišovice - Smržovka 3:0 (1:0)
Horní Branná - Plavy 5:4 (2:4)
Studenec - Držkov 1:5 (1:1)
Podrobnosti k I.B třídě východ
Tabulka:
1. | Držkov | 9 | 8 | 1 | 0 | 47:12 | 25 | ||
2. | Plavy | 9 | 5 | 3 | 1 | 29:17 | 18 | ||
3. | Lučany n. N. | 9 | 6 | 0 | 3 | 28:16 | 18 | ||
4. | Mšeno | 9 | 5 | 1 | 3 | 34:19 | 16 | ||
5. | Smržovka | 9 | 4 | 2 | 3 | 22:18 | 14 | ||
6. | Albrechtice/ Jiřetín | 8 | 4 | 1 | 3 | 21:22 | 13 | ||
7. | Přepeře B | 9 | 4 | 1 | 4 | 27:29 | 13 | ||
8. | Jenišovice | 8 | 3 | 1 | 4 | 15:19 | 10 | ||
9. | Horní Branná | 9 | 3 | 1 | 5 | 22:34 | 10 | ||
10. | Studenec | 9 | 3 | 1 | 5 | 14:26 | 10 | ||
11. | Mírová p. K. | 9 | 3 | 1 | 5 | 22:38 | 10 | ||
12. | Bozkov | 9 | 2 | 1 | 6 | 17:22 | 7 | ||
13. | Harrachov | 9 | 2 | 1 | 6 | 22:29 | 7 | ||
14. | Jablonec n. J. | 9 | 1 | 3 | 5 | 16:35 | 6 |
Okresní přebor
Poniklá - Libštát 1:2 (0:1)
Mříčná - Jilemnice 1:4 (0:2)
Nová Ves - Benecko 2:0 (1:0)
Stružinec/ Lomnice B - Martinice 3:0 (0:0)
Turnov B - Roztoky 0:1 (0:1)
Podrobnosti k okresnímu přeboru
Tabulka:
1. | Roztoky | 6 | 5 | 1 | 0 | 25:3 | 16 | ||
2. | Libštát | 6 | 5 | 1 | 0 | 27:12 | 16 | ||
3. | Stružinec/ Lomnice B | 6 | 4 | 1 | 1 | 27:12 | 13 | ||
4. | Jilemnice | 6 | 4 | 0 | 2 | 30:12 | 12 | ||
5. | Turnov B | 6 | 3 | 1 | 2 | 23:12 | 10 | ||
6. | Nová Ves | 6 | 2 | 0 | 4 | 16:37 | 6 | ||
7. | Martinice | 6 | 1 | 2 | 3 | 11:21 | 5 | ||
8. | Mříčná | 6 | 1 | 0 | 5 | 12:24 | 3 | ||
9. | Benecko | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:23 | 3 | ||
10. | Poniklá | 6 | 1 | 0 | 5 | 6:32 | 3 |
Okresní soutěž
Bozkov B - Vysoké 3:1 (0:0)
Sport Future Studenec - Zálesní Lhota 3:6 (1:1)
Tatobity - SK Studenec B 2:0 (1:0)
Horka - Víchová 4:2 (2:2)
Semily B - Kruh 0:8 (0:1)
Tabulka:
1. | Zálesní Lhota | 6 | 6 | 0 | 0 | 33:7 | 18 | ||
2. | Tatobity | 6 | 5 | 0 | 1 | 23:5 | 15 | ||
3. | Horka | 6 | 5 | 0 | 1 | 22:9 | 15 | ||
4. | Kruh | 6 | 3 | 0 | 3 | 20:10 | 9 | ||
5. | Vysoké | 6 | 3 | 0 | 3 | 10:16 | 9 | ||
6. | Víchová | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:12 | 4 | ||
7. | Semily B | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:34 | 4 | ||
8. | SK Studenec B | 6 | 1 | 0 | 5 | 9:18 | 3 | ||
9. | SF Studenec | 5 | 1 | 0 | 4 | 12:23 | 3 | ||
10. | Bozkov B | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:20 | 3 |
Dohrávka 5. kola (28. 9.):
Bozkov B - Víchová 1:2 (1:2)
Související články:
Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola
Odstartovaly krajské fotbalové soutěže, přinášíme výsledky!
Přehled příprav a změn v mužstvu FK Přepeře
Ve Studenci oslavili nové kabiny mnoha zápasy, výkop měly biatlonistky
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Na podporu obchodů na venkově rozdělí kraj téměř čtyři a půl milionu
Malé prodejny na venkově i letos podpořil Liberecký kraj, a to prostřednictvím dotačního programu nazvaného Obchůdek 2021+. Peníze zamíří do obcí do tisíce obyvatel, případně do obcí do tří tisíc obyvatel, v jejichž místních částech žije méně než tisícovka lidí a na jejichž území se nachází nejvýše jedna maloobchodní prodejna s převahou prodeje potravin a nápojů. „V programu bylo stejně jako v předchozím roce k dispozici 4,4 milionu korun. 3,8 milionu poskytlo ze svého rozpočtu ministerstvo průmyslu a obchodu a šesti sty tisíci korunami přispěl Liberecký kraj," uvedl Jiří Ulvr, člen rady kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.
Skleníky v liberecké botanické zahradě se dočkají obnovy
Více než 20 let staré opláštění skleníků v liberecké botanické zahradě se dočká obnovy. Liberecký kraj poskytne na tento projekt celkem 2 160 000 korun mimo běžný rozpočet organizace. Nové skleníky bude mít botanická zahrada ještě letos, s nejvyšší pravděpodobností už na konci října letošního roku. „Opláštění skleníků v botanické zahradě je v nevyhovujícím stavu. Je poškozené UV zářením, má mnoho prasklin v plexiskle, které navíc zarůstá mechem. Netěsní tam také střechy i okna. Rozhodli jsme se proto vyhovět žádosti pana ředitele Václava Lenka o účelový příspěvek mimo rozpočet organizace a poskytneme botanické zahradě na obnovu skleníků 2 160 000 korun," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu.
Nejnovější články
Pašijové hry zahájí novou sezonu na Valdštejně
Podzemí vydá poklady na Velký pátek. 14 jeskyní začne sezonu dřív
Na Zákupech zpřístupní nové interiéry, vzdají poctu Habsburkům
Paňmaminko, utonuli jsme zimu. Dlaskův statek slaví Velikonoce
Šestá výstava v Original Gallery je ve stylu kubismu
Nejčtenější články
26.03.: Silnice kolem Souše bude od čtvrtka 28. března opět průjezdná
25.03.: Sváteční prohlídky připravili na Rotštejně
27.03.: 8 metrů – letošní maximum na Mapě republiky
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks |
RSSJakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.