Cyklistická sezona klepe na dveře

21.04.2011 17:18:18 | Autor: Jiří Kapucián | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Cyklistická sezona klepe na dveře

Cyklistická sezona je již za dveřmi, a tak nezahálí pořadatelé z Cyklo ski J.Žitník a Fitclubu Jičín. Po vzájemné dohodě se od konce dubna až do začátku srpna bude závodit každou středu! Jeden týden si přijdou na své silničáři, další bikeři.

Připravuje se i společné vyhodnocení Jičínské cyklistické ligy o nejuniverzálnějšího cyklistu Jičínska.

Jičínská cykloliga

Za podpory oddílu Cyklo ski J.Žitník a jeho příznivců je připraven pro všechny cyklistické nadšence, již 12. ročník seriálu silničních časovek Jičínská cykloliga. Seriál konaný v okolí Jičína a Lomnice nad Popelkou je určený pro nejširší cyklistickou veřejnost. 

Stejně jako v předchozích letech se bude bojovat nejen o dílčí prvenství, ale také o body do celkového pořadí. Boduje vždy prvních 50 závodníků. Nejhorší výsledek ze sedmi závodů se škrtá. Bude sestaveno absolutní pořadí a navíc o prvenství ve své kategorii bojují ženy, kategorie náboru - tedy žactva do 16 let a veteráni nad 50 let. 

Startuje se vždy ve středu od 17.30, přihlásit se je možné 20 minut před začátkem závodu v místě startu. Jedinou podmínkou stratu je cyklistická přilba. Potřetí je v programu závod do vrchu Tábor s hromadným startem, novinkou je trasa na Klepandu. Celkový vítěz získá pohár a stejně jako další nejlepší, hodnotné věcné ceny. Výsledky a propozice jednotlivých závodů, budou pravidelně zveřejňovány na internetových stránkách www.jicinskacykloliga.ic.cz.

Program seriálu: 27. 4. Lochov, 4. 5. Klepanda - Syřenov, 18. 5. Tábor,  8. 6. Bukvice, 29. 6. Košov, 13. 6. Robousy - Popovice, 27. 7. „Prachovák".

Jičínská MTB tour

Po loňském úvodním ročníku závodů horských kol MERIDA Jičínská MTB Tour jsou také pořadatelé z Fitclubu Jičín připraveni na další ročník. Pohodová atmosféra celého klání si jistě i letos najde mnoho příznivců širokých gum.

Startuje se vždy ve středu od 17.30, přihlásit se je možné 20 minut před začátkem závodu v místě startu.  Hlavním partnerem i pro letošní rok zůstává jičínské Maratoncentrum. Výsledky a propozice jednotlivých závodů, budou pravidelně zveřejňovány na internetových stránkách www.fitclubjicin.cz.

Program seriálu: 11. 5. Okolo Čeřovky, 25. 5. Železnice - Tábor, 1. 6. Tužín - Kumburk, 15. 6. Cidlina - Tábor, 22. 6. Bradlecká Lhota - Tábor, 20. 7. Okolo Bradlece a 3. 8. Okolo Čeřovky.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Koronavirus

Informace k mimořádným opatřením v souvislosti s šířením koronaviru Covid-19.

Základní informace

Desátý ročník fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky byl vyhlášen

Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody vyhlásila jubilejní desátý ročník fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky. Každý může přihlásit maximálně čtyři snímky z Jizerských hor, a to až do uzávěrky, která je 5. června 2020. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Turnově dostali 550 roušek, senioři si mohou nové vyzvednout
Ředitelé krajských organizací vyzývají k pomoci kultuře
Střední školy v kraji vyučují na dálku online i v klasické papírové podobě
Hasiči zasahují při požáru lesa v Horské Kamenici u Železného Brodu
Krajská vědecká knihovna v Liberci je k dispozici online

Nejčtenější články

04.04.: Počet nakažených koronavirem v kraji stoupl na 140, tři lidé se uzdravili
06.04.: Hasiči zasahují při požáru lesa v Horské Kamenici u Železného Brodu
05.04.: Nakažených koronavirem je v Libereckém kraji 147 osob, přibylo sedm

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT