Dalmach si přivezl vysokou výhru 9:1 z Chomutova

14.11.2018 11:19:54 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Dalmach si přivezl vysokou výhru 9:1 z Chomutova

Aktualizováno: Turnovský Dalmach si přivezl z 1. kola Divize A futsalu vysokou a zcela zaslouženou výhru od chomutovského Atletica. Nejvíce se na výhře 9:1 podíleli pětibodoví Matěj Randák a Daniel Hurt.

Po dvou kolech je TJ FC Dalmach Turnov se třemi body a skóre 11:5 na třetí příčce tabulky divize A. V příštím kole v neděli 18. listopadu od 19 hodin přivítá Dalmach v hale TJ Turnov mužstvo Gold Combix Ústí n. L.

1. kolo: 

FC Atletico Chomutov - TJ FC Dalmach Turnov 1:9 (1:4)

Domácím nevycházela střelba, tým poskládaný převážně z hráčů B celku a mladých hráčů na zkušenějšího soupeře nestačil. Utkání se hrálo za stálé převahy hostujícího celku, kterou od začátku potvrzoval i střelecky. Skóre otevřel v 5. minutě Pařízek, o minutu později navýšil vedení Randák. Další pojistky do přestávky poslali D. Hurt a opět Randák. Domácí kontrovali alespoň čestnou brankou těsně před poločasem Králem.

Po změně stran se na další změny skóre čekalo až do závěrečných minut. Branky ale stříleli jen hosté, Randák si připsal další dvě trefy, poté se dvakrát prosadil Tvrdý a gólový účet završil Hurt. Domácí v závěru zkusili hru power-play, ale místo snížení, sami čtyřikrát inkasovali, a nakonec nebyli daleko od nepopulární desítky. Hostující ofenzivu řídilo duo Randák (4+1) a D. Hurt (2+3).

Rozhodčí: Macháček Jiří (8,4), Hanzlík Jiří (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 30. Branky (asistence): 18. Král Jan (Kopečný Patrik) - 5. Pařízek Michal (Krejčík Aleš), 6. Randák Matěj, 9. Hurt Daniel (Tvrdý Vojtěch), 12. Randák Matěj (Hurt Daniel), 36. Randák Matěj (Hurt Daniel), 37. Randák Matěj, 38. Tvrdý Vojtěch (Randák Matěj), 39. Tvrdý Vojtěch (Hurt Daniel), 40. Hurt Daniel (Prokopec Petr). TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Hurt Daniel, Tvrdý Vojtěch, Randák Matěj, Veber Štěpán, Vítek Pavel, Pařízek Michal Nejlepší hráči: Randák M., Hurt D. (oba Turnov), Bachor F. (A. Chomutov).

2. kolo:

FK Kobylisy Praha - TJ FC Dalmach Turnov 4:2 (3:1)

Pražské Kobylisy si poradily v domácím prostředí s turnovským Dalmachem, raketový náskok z úvodních minut vydržel hostitelskému celku po celé utkání. Utkání hrané ve vysokém tempu, od branky k brance, Více střeleckých možností si vytvořili domácí hráči, které také brzy zúročili brankami. Hned v 1 minutě otevřel skóre Doležal. Za dalších 5 minut již svítilo skóre 2:0 po vlastenci hostů, kteří se střelecky trápili. Když dali domácí třetí branku Slaninou, bylo prakticky rozhodnuto. Až těsně před přestávkou smazali hosté nulu na svém kontě Špínou.

Také druhou část hry začali lepé domácí, Faltýnek vrátil domácím tříbrankové vedení. V závěru mohli hosté ještě utkání trochu zdramatizovat, ale výhodu 10mPK neproměnili. Až minutu před koncem snížil Veber, ale to na bodový zisk nestačilo. U domácích byl u všech branek Faltýnek (1+2). Hostům chybělo několik klíčových hráčů a bylo to znát.  

Branky (asistence): 1. Doležal Jan (Faltýnek Tomáš), 6. vlastní, 12. Slanina Richard (Faltýnek Tomáš), 24. Faltýnek Tomáš (Doležal Jan) - 20. Špína Marcel (Fedorko Jan), 39. Veber Štěpán (Hanzl Tomáš); Rozhodčí: Nýdr Miroslav (8.5), Navrátilová Pavla (8.5); Delegát: Polák Ivo; ŽK: 0 - Špína Marcel. TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Fedorko Jan, Hanzl Tomáš, Špína Marcel, Veber Štěpán. Nejlepší hráči: Doležal J., Faltýnek T. (oba Praha), Špína M. (Turnov).

Divize A:

1. FC Slatina                   2 2 0 0  21:9    6
2. HRASL Slaný                2 2 0 0  16:7    3
3. TJ FC Dalmach Turnov  2 1 0 1  11:5    3
4. FK Kobylisy Praha         2 1 0 1    7:9    3
5. FC Atletico Chomutov  2 1 0 1    5:12  3
6. Gold Combix Ústí n.L.  2 0 0 2  10:15  0
7. SKP Kolín                     1 0 0 1    4:9    0
8. FC Baník Chomutov B   1 0 0 1    2:10  0

Více sálového fotbalu a futsalu v rubrice SPORT - Futsal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj schválil strategický dokument pro podporu podnikání a výzkumu

Krajský dokument staví na odborných kapacitách místní výzkumné základny a firem v oblasti strojírenství, sklářství, optiky, nanotechnologií, robotiky či umělé inteligence. Své priority opírá o nejpokročilejší znalosti a technologické trendy a formuluje opatření pro jejich maximální využití v regionu. Je úzce propojen s nastavením finančních zdrojů v oblasti výzkumu, vývoje a inovací v období 2021+ na evropské, národní i regionální úrovni. „Jsme si vědomi, že síla nápadů a inovací, na kterých můžeme stavět ekonomickou prosperitu našeho regionu, není závislá ani na počtu obyvatel ani na velikosti území," uvedl Michal Kříž, člen rady kraje pro resort regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

TU Liberec přišla s projektem mapujícím historické zdroje vody

Návrh projektu, jehož cílem je vyhledávání zaniklých vodních prvků v krajině a nalézání metod jejich případné obnovy, představila letos v červnu Libereckému kraji Technická univerzita v Liberci. Celkové odhadované náklady jsou zhruba 6 milionů korun. Výstupy by měly být známy nejpozději v prosinci 2022. „Pokud by projekt uspěl ve vyhlášené výzvě, měl by se do něj zapojit i Krajský úřad Libereckého kraje. Výstupy můžeme v budoucnu použít i pro možné hodnocení žádostí o dotaci z dotačního programu Podpora zadržování vody v krajině, ale také pro plánování toho, jak pečovat o maloplošná chráněná území ve správě úřadu," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Hlavními výstupy projektu budou zejména určení polohy zaniklých vodotečí, rybníků, tůní a mokřadů, stopování meliorací a využití těchto dat při posuzování efektivity zamýšlených úprav krajiny. Projekt je v přípravné fázi a čeká na souhlasné stanovisko.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči vyprošťovali tatrovku v Mašově
Bozkovská pouť nabízí opět bohatý program
V Přepeřské ulici v Turnově se pracuje na propojení mostek - viadukt
Na zákupském zámku se vedení ujímá nový kastelán
Dětské a noční prohlídky na Valdštejně zahájí prázdninovou sezonu!

Nejčtenější články

01.07.: V Košťálově někdo střílí na domácí kočky. Dvě jsou zraněné
01.07.: V Libereckém kraji je aktuálně 60 lidí nakažených nemocí Covid-19
03.07.: Lidí s koronavirem je v kraji už 81, nejvíc zahraničních dělníků v Liberci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT