Dalmach srazil na domácím hřišti v Turnově druhé Kladno

04.12.2019 20:25:52 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V devátém kole 2. ligy západ dokázali futsalisté FC Dalmach Turnov na domácím hřišti porazit vedoucí Kladno 7:2! S devíti body jsou Turnováci na osmém místě tabulky.

FC Dalmach Turnov - FK Kladno 7:2 (2:1)

Kladno přijelo do Turnova jako favorit, když po osmi zápasech ani jednou nezaváhalo a dostalo jen 17 gólů! Dalmach se ale rozhodně nezalekl a dostával se do více šancí, první proměnil Randák v 11. a ve 12. minutě zvýšil dokonce Novák na 2:0. Kladno snížilo ve 14. minutě na 2:1. První poločas Kladno bylo lepší na míči, postupně se ale hra vyrovnala a byli to naopak domácí, kdo měl více nebezpečných šancí.

V druhém poločase zvýšil na 3:1 D. Hurt ve 27. minutě. Kladno se sice snažilo kombinovat, ale Dalmach zodpovědně bránil a z dalšího útoku zvýšil na 4:1! Hosté si vzali oddechový čas a následně začali hrát power-play, která jim po půl minutě přinesla snížení na 4:2. Hosté pokračovali ve hře bez brankáře, čehož využil Špína hezkou střelou přes celé hřiště zvýšil na 5:2.

Kladno kombinovalo, ale domácí je do vážnější šance nepustili a když Filla našel Randáka povedeným výhozem, pro kterého už bylo snadné usměrnit míč do prázdné brány na 6:2, bylo necelé tři minuty před koncem hotovo. Na 7:2 ještě vstřelil gól D. Hurt z přímého kopu. Po zodpovědném a bojovném výkonu tak zůstávají všechny body v Turnově!

Branky: 11. Randák (Pařízek), 12. Novák (Špína), 27. D. Hurt (Novák), 32. Pařízek (Tvrdý), 35. Špína, 38. Randák (Filla), 39. D. Hurt - 14. Caizl, 33. Kaválek. Rozhodčí: Vlašič - Lasch. ŽK: 1:0 (22. Tvrdý). Diváků: 135. TJ FC Dalmach Turnov: Filla, Prokopec - Tvrdý, Pařízek, Krejčík, Novák, Randák, Havel, Špína, D. Hurt, Bangha, J. Mencl.

Utkání futsalové 2. ligy západ FC Dalmach Turnov - FK Kladno<br />Autor: FC DalmachV dalším kole hraje Dalmach v 10. kole v pátek 6. prosince od 20 hodin v plzeňské hale proti Interobal Plzeň B.