Dalmach veze z Kadaně jeden bod za remízu

01.02.2011 07:11:48 | Autor: Karel Palounek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V pátečním 15. kole druhé futsalové ligy jel Dalmach Turnov na palubovku Betisu Kadaň. Už ve 4. minutě vedli domácí 2:0 a bylo jasné, že to se záchranou v soutěži myslí vážně. Turnovští ale v dalším průběhu zápasu zlepšili hru a po zásluze si odvážejí bod za remízu.

FC Betis Kadaň - TJ FC Dalmach Turnov 7:7 (4:4)

Do utkání vstoupili lépe domácí a dvěma brankami v rychlém sledu šli do vedení. Na palubovce v barvách Dalmachu však začal čarovat Josef Petřík. Domácí hráči si s ním evidentně nevěděli rady. Třemi góly a jednou asistencí přispěl k remízovému stavu prvního poločasu.

I ve druhé půli bylo utkání vyrovnané. Až pět minut před koncem se dostali hráči Betisu do dvoubrankového vedení a tak musel začít úřadovat opět Petřík a dvěma góly v samotném závěru zachránil pro Dalmach bod.

Branky Dalmachu: Petřík 5, V. Hurt 2. Rozhodčí: Gryc, Hanzlík. Diváků: 50 Sestava FC Dalmach: Horáček - Bakeš, J. Mencl, Škréta, Kratochvíl, Petřík, V. Hurt, D. Hurt.

Ostatní výsledky: Slaný - Litoměřice 3:3, Mělník - Alfa Liberec 7:6, Kladno - Andy  Liberec 7:4, Hradec Králové - Příbram 13:3, Benešov měl volno.

6

Další důležité utkání odehrají futsalisté FC Dalmach Turnov 6. února od 19 00 hodin na domácí palubovce se stále se lepšící Čechii Slaný.

Liberecký krajský přebor

Démoni Česká Lípa B - TJ FC Dalmach B 3:3 (2:1)

B tým získal v České Lípě rovněž jeden bod za remízu a je v tabulce s 24 body na 5. místě.

Branky FC Dalmach: Pecka 2, Hanzl. Sestava Dalmachu: Bursa - R. Mencl, Čepelík, Kučírek, Mráz, Palounek, Pecka, Horáček, Hanzl.