FOTO: Další díl seriálu KTM ECC se konal v Jilemnici a Mříčné

25.09.2019 19:12:52 | Autor: KTM ECC a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Mříčná,Jilemnice

FOTO: Další díl seriálu KTM ECC se konal v Jilemnici a Mříčné

Prosluněný předposlední zářijový víkend strávili fanoušci místního motorsportu, jak jinak než na závodech KTM ECC, tentokrát v Mříčné, pod vedením AK Krakonoš Jilemnice.

Sobotní chladné ráno zahájily jako obvykle dětské kategorie 50ccm a 65ccm. Účast byla velmi hojná, závodu se zúčastnilo 21 malých borců.

Závod pro starší kategorie odstartovali v 10.30 Licence A/B, Veterán Hobby/Licence 85 a 125ccm. Zde se zúčastnilo 80 jezdců. Odpolední závod byl připraven pro Hobby jezdce. Na startu stálo 83 jezdců v kategoriích E1, E2, E3.

Nejobsazenější kategorií tradičně byla Hobby E2, kde startovalo 47 závodníků. Nejlepší byl domácí Eduard Vyšanský, který vyhrál i soutěž o nejrychlejšího „Hobíka", a tak se stalo i v neděli.

Závod KTM ECC v Mříčné 2019<br />Autor: David Bouchal„Během odpoledního závody bylo oproti dopolednímu závodu minimum úrazů. Bohužel, ale i to k tomuto sportu patří. Pokračovali jsme nedělním závodem opět na zářícím slunci. Závod byl odstartován v 10 hodin. Zde stálo 90 závodníků, dnes byla nejobsazenější kategorie veterán Hobby, kde se závodu zúčastnilo 17 závodníků," upřesnila za pořadatele Markéta Josífková.

Po ukončení závodu proběhlo vyhlášení všech kategorií a předání cen. Neloučíme se na dlouho, tudíž hned v sobotu 28. září se uvidíme ve Vysokém nad Jizerou, pod vedením Motoklubu Vysoké nad Jizerou.

Kompletní výsledky závodu v Mříčné najdete v přílohách pod článkem.

Související články:

FOTO: Seriál KTM ECC pokračoval v Bystré nad Jizerou

FOTO: Enduro jezdci závodili v Loukově ve dvojicích i jednotlivě

FOTO: První závod v Bozkově odstartoval seriál KTM ECC 2019

Seriál KTM ECC 2019 zahájí prvním závodem v Bozkově

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Výsledky Mříčná 21. 9. 2019 | Výsledky Mříčná 22. 9. 2019 | Průběžné pořadí | Soutěž týmů

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 44 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Město Turnov přijímá žádosti o dotace na podporu sociální oblasti

Žádosti o podporu v sociální oblasti je možné podávat na Městském úřadě Turnov od 14. února do 28. února 2020 do 12.00.  Dotace se poskytuje k financování provozních nákladů (včetně osobních nákladů) souvisejících s poskytováním základních činností sociálních služeb v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, a zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů.

Na zavřených sjezdovkách hrozí nebezpečí

Horská služba varuje lyžaře a snowboardisty, aby se nepohyboval na sjezdových tratích po večerním uzavření, může dojít k vážným úrazům. Jakmile se skiareály uzavřou, na sjezdovky vyjede obslužná technika a upravuje tratě pro další den. „Pokud se tedy lyžaři vydají na sjezdovku v takovou chvíli, hrozí střet například s rolbami. Mnohem větším nebezpečím však jsou lana, kterými jsou rolby na sjezdovkách často upoutány. Ta nejsou dobře viditelná a lyžař či snowboardista se může velice vážně při nárazu do takového poutacího lana zranit," důrazně varoval návštěvníky hor René Mašín, náčelník Horské služby Jizerské hory. Připomněl, že k takové nehodě vyjeli členové HS i ve středu 26. února večer na Tanvaldském Špičáku. Vzhledem k nedisciplinovanosti lyžařů k takovým nehodám v uzavřených skiareálech už několikrát došlo. „Nebezpečí těžkých úrazů se pak samozřejmě zvýší, když lyžaři vyrazí po sjezdovce posíleni alkoholem. I takové případy nejsou výjimkou a často končí tragicky. Upozorňuji tedy všechny na bezpodmínečné dodržování všech pravidel bezpečného pohybu na sjezdových tratích, zejména Desatera FIS, které najdou na www.hscr.cz," doplnil náčelník Mašín.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Od roku 2020 je očkování psa platné pouze s označením mikročipem
FOTO: V Levínské Olešnici vzpomínali na spisovatelku Boženu Šimkovou
Bytový dům v Granátové ulici v Turnově bude zateplen
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 28. února až 1. března
Jarní prázdniny v Křišťálovém údolí zvou do skláren i restaurací

Nejčtenější články

26.02.: V souvislosti s koronavirem přijaly hygiena i kraj preventivní opatření
26.02.: Ve finále zimního turnaje se utkají domácí Lomnice a Železný Brod
26.02.: Oprava mostu v Turnově pokračuje, hotovo bude na konci prázdnin

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT