Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

01.07.2016 14:50:53 | Autor: Josef Vokál, Václav Novotný | Rubrika: KULTURA | Obce: Liberecký kraj

Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

Soutěž o vstupenky: Čtrnáct kapel vystoupí na letošním druhém ročníku vícežánrového hudebního festivalu Mezi Kopci 2016. Festival se uskuteční 2. července na dvou scénách v areálu Jablonecké přehrady na poloostrově Tajvan a bude se jednat bezesporu o hudební akci roku. Letošní novinkou je velká funzóna a bohatý doprovodný program.

Návštěvníci uvidí například skupiny Support Lesbiens, Dana Bártu a Illustratosphere, Wohnout, Lenku Dusilovou nebo Čechomor. Na druhé scéně se představí Scoffers, liberecká legenda Těla, Back to Stone, Jaroslav Uhlíř, vystoupí i Komici s.r.o. s show Na stojáka. Podrobný program najdou zájemci na webu (festivalmezikopci.cz)

Příznivci festivalu budou moci využít obrovský výběr občerstvení všeho druhu o které se postarají především jablonečtí restauratéři takže si místní najdou určitě svůj oblíbený podnik přímo na festivalu. Další perličkou letošního ročníku bude pivní tryskáč který zaručí pivo bez front. Pro maminky a jejich ratolesti bude k dispozici miniškolka, lektoři, výtvarná a tvurčí dílna a spousta zábavy. Pro velký zájem maminek se vstup zdarma vztahuje na dítka do 150cm vzrůstu 

V loňském ročníku se festivalu mezi Kopci  zúčastnilo kolem 2000 diváků, letos organizátoři očekávají návštěvnost vyšší. „Nejde nám prvoplánově o co nejvyšší návštěvnost, naším cílem je bavit lidi. Kvůli rozpočtu i omezené velikosti areálu s omezenou kapacitou lidí nejsme schopni zvát velké hvězdy. Chceme festival udržovat v současné velikosti a poskytovat návštěvníkům vysokou kvalitu služeb," řekl nám hlavní organizátor.

 Pořadatelé festivalu Mezi kopci 2016 připravili pro čtenáře Našeho Jablonecka soutěž o deset vstupenek. Každý, kdo správně odpoví na otázky, bude zařazen do osudí o desetkrát jednu vstupenku. Soutěž končí ve čtvrtek 30. 6. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Jména výherců naší soutěže o vstupenky: Anna Mikšaníková, Tomas Slanicka, Adéla Hudáková, Marek Brodský, Monika Koravská, Josef Medek, Helena Rudolfová, Alena Rozsypalová, Vít Strnádek a Pavla Ryjáčková. Výhercům gratulujeme a přejeme příjemný hudební zážitek!

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pramen Boží voda není pitný, pramen pod Valdštejnem ano

Odbor životního prostředí MěÚ Turnov informuje, že podle posledních rozborů z října 2019 pramen Boží voda nevyhovuje hygienickým limitům a není pitný. Další turnovský pramen pod Valdštejnem pitný je.

Varování: Na Jablonecku se stále volně pohybuje šelma

Na Jablonecku se stále pohybuje neznámá kočkovitá šelma. Důrazně vyzýváme občany k obezřetnosti při pohybu ve volné krajině, ke zvýšenému dozoru psů a domácích zvířat. Nedoporučujeme vstup do lesů. Předchozí článek o jablonecké šelmě


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Semilské muzeum restauruje své sbírky
Práce v Nádražní ulici a pod viaduktem v Turnově ovlivní počasí
Pohár lyžařů Liberecka měl finále v libereckém Vesci
Důvody vzniku Domácího hospice Duha v Hořicích osvětlí Jana Sieberová
Travesti show Sny ve Vegas zavítá do Rokytnice nad Jizerou

Nejčtenější články

16.10.: Liberecký kraj zvažuje majetkový vstup do jilemnické nemocnice
16.10.: Výstava Sametová revoluce v Semilech připomíná 30 let staré události
17.10.: I.B třída: Semily vyhrály v Jablonečku, zvítězily i Přepeře a Bozkov

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Vyrobíme pro Vás webové stránky nebo eshop.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT