Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

01.07.2016 14:50:53 | Autor: Josef Vokál, Václav Novotný | Rubrika: KULTURA | Obce: Liberecký kraj

Další ročník hudebního festivalu Mezi kopci bude v Jablonci

Soutěž o vstupenky: Čtrnáct kapel vystoupí na letošním druhém ročníku vícežánrového hudebního festivalu Mezi Kopci 2016. Festival se uskuteční 2. července na dvou scénách v areálu Jablonecké přehrady na poloostrově Tajvan a bude se jednat bezesporu o hudební akci roku. Letošní novinkou je velká funzóna a bohatý doprovodný program.

Návštěvníci uvidí například skupiny Support Lesbiens, Dana Bártu a Illustratosphere, Wohnout, Lenku Dusilovou nebo Čechomor. Na druhé scéně se představí Scoffers, liberecká legenda Těla, Back to Stone, Jaroslav Uhlíř, vystoupí i Komici s.r.o. s show Na stojáka. Podrobný program najdou zájemci na webu (festivalmezikopci.cz)

Příznivci festivalu budou moci využít obrovský výběr občerstvení všeho druhu o které se postarají především jablonečtí restauratéři takže si místní najdou určitě svůj oblíbený podnik přímo na festivalu. Další perličkou letošního ročníku bude pivní tryskáč který zaručí pivo bez front. Pro maminky a jejich ratolesti bude k dispozici miniškolka, lektoři, výtvarná a tvurčí dílna a spousta zábavy. Pro velký zájem maminek se vstup zdarma vztahuje na dítka do 150cm vzrůstu 

V loňském ročníku se festivalu mezi Kopci  zúčastnilo kolem 2000 diváků, letos organizátoři očekávají návštěvnost vyšší. „Nejde nám prvoplánově o co nejvyšší návštěvnost, naším cílem je bavit lidi. Kvůli rozpočtu i omezené velikosti areálu s omezenou kapacitou lidí nejsme schopni zvát velké hvězdy. Chceme festival udržovat v současné velikosti a poskytovat návštěvníkům vysokou kvalitu služeb," řekl nám hlavní organizátor.

 Pořadatelé festivalu Mezi kopci 2016 připravili pro čtenáře Našeho Jablonecka soutěž o deset vstupenek. Každý, kdo správně odpoví na otázky, bude zařazen do osudí o desetkrát jednu vstupenku. Soutěž končí ve čtvrtek 30. 6. Výherci budou následně vyrozuměni. Soutěž již byla ukončena!

Jména výherců naší soutěže o vstupenky: Anna Mikšaníková, Tomas Slanicka, Adéla Hudáková, Marek Brodský, Monika Koravská, Josef Medek, Helena Rudolfová, Alena Rozsypalová, Vít Strnádek a Pavla Ryjáčková. Výhercům gratulujeme a přejeme příjemný hudební zážitek!

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Upozornění na odtlakování části plynovodu v Přepeřích

Ve středu 19. června v době od 8 do 11 hodin dojde z provozních důvodů k odtlakování části VTL plynovodu DN 500 Přepeře - Paceřice, na kterém bude probíhat plánovaná oprava. Odtlakování bude probíhat řízeně odfukem na trasovém uzávěru v katastru obce Čtveřín na parcele č. 265/1 (u rychlostní silnice R10 směr Turnov - Praha). Odtlakování probíhá za trvalého dozoru pracovníků Gridservices s.r.o. Odtlakování je doprovázeno zvýšeným hlukem v okolí a může být cítit zápach zemního plynu v ovzduší, který není nijak nebezpečný

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Výstavba stacionáře v turnovském MŠ a ZŠ Sluníčko probíhá za provozu
Soutěž ve sběru papíru a baterií v Turnově znovu vyhrála ZŠ Mašov
I.A třída: Lomnice, Semily i Horní Branná na závěr vyhrály
Hrad Valdštejn opět oblehli husité
FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
18.06.: FOTO: Amfora hrála se Železným Brodem smírně 7:7
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT