Deset výherců získalo v naší soutěži vstupenky na Keltskou noc

07.08.2013 13:54:54 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Harrachov

Deset výherců získalo v naší soutěži vstupenky na Keltskou noc

Deset vylosovaných výherců získává vstupenky zdarma v naší soutěži a může se proto těšit na festival Keltská noc v Harrachově. Ten začíná ve čtvrtek 8. srpna, kdy je volný vstup pro všechny, a pokračuje už jedině se vstupenkami v pátek 9. a v sobotu 10. srpna.

Správné odpovědi byly 1. Kdo nevystupuje na letošní Keltské noci?: c) Lucie, 2. Kde se konal první ročník festivalu Keltská noc?: b) V areálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou a 3. Kdo je pořadatelem festivalu Keltská noc?: a) Krakonošovo, s.r.o.

Zejména druhá otázka byla pro vás docela záludná, takže 24 soutěžících ji vyplnilo špatně. Celkem se naší soutěže účastnilo přes 90 čtenářů. Zajímavostí je, že o mnoho více žen než mužů, což se projevilo i při losování. 

Po jedné vstupence vyhráli tito výherci: Martina Šubrtová, Petra Čižinská, Martina Bártlová, Dagmar Fišerová, Karel Salaba, Lidmila Brožová, Jakub Jirman, Jana Rychtrová, Anna Janoušková a Lenka Smolová.

Výherce si pořadatelé zapíší na guest list a volné vstupenky jim budou vydány na občanský průkaz či řidičský průkaz na pokladně při vstupu do areálu!

S naším portálem můžete soutěžit i nadále, až do neděle probíhá další soutěž o vstupenky na koncert skupiny Alphaville v Sedmihorkách

Podrobný program Keltské noci 2013

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj podpoří hospodaření v lesích

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích, a proto před několika lety zřídil Lesnický fond. V roce 2020 ho doplňuje o 2 miliony korun na celkovou částku 6 223 000 korun. Peníze pomohou žadatelům - vlastníkům lesů vyjma státu - v boji proti hmyzím škůdcům a k ochraně lesa před škodami způsobenými zvěří. „V rámci Lesnického fondu Libereckého kraje chceme zejména ochránit lesy proti hmyzím škůdcům pokládáním a asanací lapáků a použitím feromonových odparníků. Chceme také zabezpečit mladé lesní porosty, a proto podpoříme výstavbu nového oplocení. Peníze půjdou i na výchovné zásahy u stromů do stáří 40 let. Zde nám pomáhá i stát, který první zákroky dotuje z vlastních prostředků," uvedl Jiří Löffelmann, člen rady kraje pro resort životního prostředí, zemědělství a rozvoje venkova. Kraj dotacemi reaguje i na současnou situaci v lesnictví, kdy se nejen v regionu šíří kůrovcová kalamita. Vloni posuzoval kraj v rámci Lesnického fondu celkem 98 žádostí o dotaci v celkové výši 3 350 840 korun.

Zemřel předseda senátu Jaroslav Kubera. Pietní místo bude i v Jablonci

Jablonecký magistrát zřizuje v přízemí radnice pietní místo, jímž chce uctít památku předsedy Senátu Parlamentu ČR Jaroslava Kubery. Ten zemřel v pondělí 20. ledna dopoledne ve věku 72 let. K dispozici bude od úterý kondolenční kniha, místo bude přístupné v době úředních hodin magistrátu. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Závod O dřevěného Krakonoše v Rokytnici oslaví dvacetiny
Nejhezčí kapesní kalendářík je opět z Českého ráje!
Gólem v poslední minutě Lomničtí zdolali Varnsdorf
V dalším kole nadstavby Turnov vyhrál v České Lípě
Medaili starosty města Turnov obdržel novinář Jindřich Šídlo

Nejčtenější články

20.01.: Fotbalisté SK Studenec absolvovali zimní soustředění na Mallorce
21.01.: Hasiči zasahovali u požáru přístřešku na dřevo v Jenišovicích
20.01.: Přepravu seniorů v Rokytnici nad Jizerou urychlí nový výtah

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Termosol je distributorem termodynamických a solárních systémů od španělské společnosti EnergyPanel, S.L.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT