Diváci Dalmachu se proti Dobřichovicím dočkali desítky

12.12.2012 12:45:13 | Autor: Petr Ježek a FC Dalmach | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Druhou výhru v řadě a navíc po jasném průběhu si v neděli připsali futsalisté turnovské Dalmachu. Proti poslednímu týmu tabulky se domácí rozstříleli a už po prvním poločase vedli o sedm branek. Pak se stroj zadrhl, i tak se ale diváci očekávané desítky dočkali.

V předzápase Libereckého přeboru se naopak nedařilo hráčům rezervy Dalmachu, kteří podlehli vysoko 2:11 Legnexu Jablonec.

Dalmach Turnov - Dobřichovice 10:1 (7:0)

Začátek utkání druhé ligy západ patřil Dalmachu, který se ve 2. minutě ujal vedení po střele Vojty Hurta. Další okamžiky však patřily hostům, jenž dvakrát nebezpečně ohrozili branku Koubuse. Ten ale vždy dobře zakročil. Na rozdíl dvou branek poté zvýšil ve 4. minutě Petřík po přihrávce Jíry. Ve 14. minutě se z přímého kopu trefil dělovkou Jíra na 3:0, který jako by odemknul bránu a Dalmachu to do sítě začalo padat. Do poločasu poté přidali branky Daniel Hurt, Kalousek, Petřík a Kratochvíl. Do klubové kasičky nejspíše přidá peníze Aleš Krejčík, který skluzem nestihl prodloužit míč do branky, ale zato prodřel týmové trenýrky...

Druhý poločas načal ve 25. minutě Vojta Hurt, který přeloboval brankáře a do branky usměrnil míč Petřík. Bylo to už 8:0. Poté jakoby Dalmach povolil a trefil se až ve 36. minutě opět Petřík, kterému vrátil přihrávku z první půle Jíra. Ke konci utkání ještě domácí hráči zkusili power-play, která se vyplatilo. Po asistenci Bakeše dovršil toužebně očekávanou desítku v síti soupeře Kalousek. Ke konci utkání se dočkali i hosté, za které snížil Perl na konečných 10:1.

Branky: Petřík 5, Kalousek 2, Jíra, Kratochvíl, D. Hurt, V. Hurt - Perl. Sestava FC Dalmach: Koubus - Jíra, Krejčík, Bakeš, Bernard, D. Hurt, V. Hurt, Kalousek, Kratochvíl.

Další výsledky 11. kola: Benešov - Litoměřice 3:8, Hradec králové - F.A.Zole Česká Lípa 3:2, Fc Brandýsek - Olympik Mělník 2:4, Betis Kadaň - Slavia Liberec 4:3, Boca Chotěboř - Goll Běloves 6:1.

12. Dobřichovice      11   0   1 10    17:81     1

V příštím kole určitě více prověří hráče Turnova Slavie Liberec, hrát se bude opět v hale TJ Turnov v neděli 15. prosince od 19 hodin.

Utkání Libereckého přeboru:

Dalmach Turnov B - Legnex Jablonec 2:11 (0:9)
Branky Dalmachu: Hanzl, J. Mencl. Sestava Dalmachu B: Prokopec - R. Mencl, Čepelík, J. Mencl, Vítek, Kučírek, Kulhánek, Pařík, Hanzl, T. Pecka.