Do semilského kina přijel režisér filmu Případ mrtvého nebožtíka
19.01.2020 21:24:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily
Premiéru bláznivé komedie Případ mrtvého nebožtíka měla v neděli 19. ledna v semilském kině Jitřenka doprovázet delegace z filmu. Kvůli pracovní vytíženosti herců nakonec dorazil pouze režisér filmu Miloš Šmídmajer, ale toho nemuseli přítomní diváci litovat.
Pan režisér je totiž stihl zabavit před prvním nedělním uvedením v 17 hodin hned za několik herců a ještě za otázky na lokace, herce či historky o filmu rozdal semilským divákům několik originálních suvenýrů - svítilnu vyšetřovatele, knížku či filmové trenky! Trenky s názvem filmu vyhrál mladý muž a slíbil, že rozhodně bude Případ mrtvého nebožtíka aktivně propagovat...
Případ mrtvého nebožtíka
Je čas udělat si legraci z toho, jak se nám filmy a seriály krimižánru přemnožily. Podívejte se do televizního programu - Kriminálka Miami, Námořní vyšetřovací služba, Myšlenky zločince, Mentalista, Zákon a pořádek, Castle na zabití, Sběratelé kostí nebo Kriminálka Anděl, Modrava, Expozitura, Případy 1. oddělení, VIP vraždy, Mordparta, Specialisté, Kapitán Exner, Polda... V té záplavě kriminálních příběhů nastal ideální čas se všem těm hrdinům a klišé krimižánru pořádně vysmát... A tak nastupuje major Prubner!
Případ mrtvého nebožtíka
Scénář: Lumír Holčák.
Režie: Miloslav Šmídmajer.
Hudba: Ilja Cmíral.
Hrají: David Novotný, Hana Vagnerová, Martin Pechlát, Lukáš Příkazký, Miroslav Táborský, Eva Holubová, Lenka Krobotová, Milan Šteindler.
Lednová nabídka Kina Jitřenka v Semilech
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 12 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Turnovské Konělupy budou přechodně přístupné pouze místním
Nejčtenější články
18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.