Do třetí sezony vstoupí městské kluziště v Semilech 1. prosince

24.11.2018 19:30:12 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Do třetí sezony vstoupí městské kluziště v Semilech 1. prosince

Za státním archivem v Semilech se již od podzimu znovu připravuje městské kluziště na třetí sezonu bruslení. Otevřeno by mělo být pro veřejnost už na začátku prosince.

„V letošním roce plánujeme otevřít kluziště k 1. prosinci. Pokud se budou teploty držet nízko, a bude fungovat technika, mělo by se nám to podařit. Na spuštění se fakticky připravujeme již od září tohoto roku - prováděli jsme údržbu a revize zařízení, a jako každý rok i rovnali povrch pro položení pryžových pásů. Chladit bychom chtěli začít v posledním listopadovém týdnu," uvedla ředitelka Sportovního centra Semily Lenka Havlová.

Pro tuto sezonu opět plánují otevřít řadu kurzů. I letos proběhnou kurzy bruslení pro děti (7 lekcí vždy v pátek od 14 a od 15 hodin), kurzy bruslení pro dospělé (7 lekcí vždy v sobotu od 19 a od 20 hodin), a dále také hokejová přípravka (každou středu od 14.30 do 16 hodin).

Městské kluziště v loňské sezoně<br />Autor: Archiv Sportovní centrum Semily „Nepatrně jsme upravili časy veřejného bruslení, které budou nově každý všední den od 16 do 18 hodin, o víkendu pak běžně od 10 do 18 hodin. Časy ve všední dny byly zkráceny z důvodu velkého zájmu o bruslení v časných odpoledních hodinách ze strany škol a klubů, kterým jsme vyhradili dopolední blok ve všední dny od 8 až do 16 hodin. O prázdninách pak bude platit víkendový provoz, to znamená, že si můžete přijít zabruslit po celý den. Pro úplnost ještě dodám, že led bude pravidelně pronajímán i ve večerních hodinách pro hokejové tréninky, a v časných ranních hodinách o víkendu pro bruslení florbalového klubu SCC Semily," shrnula Lenka Havlová, která ještě dodala: „Nezbývá než dodat, že se i letos budeme snažit připravit našim návštěvníkům co nejpříjemnější zážitky na ledě."

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 30. listopadu do 2. prosince

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Ohlédnutí za bruslařskou sezonou v Semilech
V Semilech zahájili druhou sezonu bruslení na mobilním kluzišti
Na semilském kluzišti se bruslilo 80 dní. Přišlo celkem 10 tisíc lidí
FOTO: Na semilském kluzišti pořádali maškarní karneval
FOTO: První bruslaři vyzkoušeli led na novém kluzišti v Semilech

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Horská služba opět proškolila strážce KRNAP

Strážci Krkonošského národního parku jsou v terénu každý den a mohou být prvními, kteří se dostanou ke zraněnému nebo lékařskou pomoc vyžadujícímu turistovi. Proto Správa KRNAP již poněkolikáté požádala kolegy z Horské služby Krkonoše o školení první pomoci. Takové školení proběhlo v minulých dnech na Vosecké boudě. „Během dvoudenního školení se čeští i polští strážci zaměřili na základní první pomoc," řekl vedoucí Terénní služby Správy KRNAP Jiří Marek. „Nacvičili jsme postupy při úrazu v horách, udržení základních životních funkcí, zastavení masivního krvácení, resuscitaci, postupy při alergických reakcích, diagnostiku hypoglykemie, ale také na správnou komunikaci s Horskou službou a záchranáři obecně," doplnil.

Na sociální služby má Liberecký kraj stále málo peněz

Téměř jednu miliardu korun požaduje Liberecký kraj pro příští rok na zajištění sociálních služeb v regionu. Požadavek je o 40 % vyšší než loni. Vychází však ze skutečných nákladů vynaložených na sociální služby v roce 2018 a z požadavků poskytovatelů sociálních služeb na rok 2019. Kraji letos chybí v této oblasti zhruba 55 milionů korun a již od začátku roku žádá stát o dorovnání. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krajský přebor: Sedmihorky na závěr nadstavby vyhrály v Bílém Kostele
Muzeum Českého ráje v září otevře novou horolezeckou expozici
Cyklojízda stezkou Járy Cimrmana 2019 objektivem Zdeňka Horáka
Volejbalistky Česka vyhrály nad Švédskem a postupují
Přednáška Petra Vodičky nejen o modelaření zakončí lomnickou výstavu

Nejčtenější články

16.06.: Přehled fotbalových výsledků 14. jarního kola
15.06.: Přepeře vydřenou výhrou ve Slatiňanech získaly v divizi druhé místo
16.06.: SDH Semily I mají další zápis v knize rekordů

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT