Dolce Caffe nabízí výbornou kávu i laskominy

18.07.2020 15:41:37 | Autor: Placená inzerce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj

Dolce Caffe nabízí výbornou kávu i laskominy

Začít den s dobrou snídaní a v příjemném prostředí s milou obsluhou, dát si odpolední kávu s dobrým zákuskem nebo završit den se sklenkou vína a dobrou kávou. To vše můžete zažít na jednom místě, a to v nově otevřené kavárně a cukrárně Dolce Caffe v Rooseveltově ulici v Jablonci nad Nisou. Otevřeno má ve všední dny od 7 do 17 hodin, v sobotu a v neděli do 10 do 17 hodin.

„Kavárnu jsme otvírali v únoru, a aniž jsme ji stačili pořádně rozběhnout, museli jsme ji z nařízení vlády zavřít," řekl majitel Petr Trytko.

Další měsíce čekaly nově zrekonstruované prostory na své zákazníky. Ti poprvé ochutnali laskominy, které v kavárně a cukrárně připravuje Veronika Sajdlová, až v polovině května, kdy byl povolen prodej z výdejního okénka. „Začali jsme prodávat první zákusky, kávy s sebou, či si je naši klienti vychutnali na venkovní zahrádce, která je součástí naší kavárny," dodal Petr Trytko.

Kavárna s cukrárnou pojme cca 30 hostů a nabídka, ze které si mohou vybrat, je vskutku pestrá. „Od 7 do 10 hodin podáváme snídaně, a to slané i sladké. Zákaznici si mohou vybrat hemenex, míchaná vajíčka, omelety, palačinky či buchtičky se krémem. Dále máme domácí koláče a buchty, slané chlebíčky klasické, či ze žitného nebo celozrnného pečiva," uvedla Zuzana Lauová, která k objednávce přidá i milý úsměv.

Chlebíčky, koláčky, zákusky a dorty jsou v nabídce po celý den, stejně jako skvělá káva Nordbeans, či vína italské značky Borga. „Kromě lahodné kávy a vína máme také nealko nápoje a domácí limonády - okurkovou, pomerančovou, grepovou," doplnila nabídku servírka.

Kromě nápojů a dobrot v cukrárně vyrábí domácí italskou zmrzlinu, na které se pochutnávají i děti, které sem s rodiči přicházejí. „Každý den dělám devět druhý italské zmrzliny," zmínil druhy zmrzlin, které nejvíce chutnají, Petr Trytko, který je každé ráno   z čerstvých surovin připravuje.

Zákusky a dorty i chlebíčky si lze také objednat. „Děláme narozeninové, svatební, ale i různé dorty pro slavnostní příležitosti. Z nabídky si určitě vybere každý," věří Veronika Sajdlová. Ukázku dortu najdete v galerii u článku zde.

Prostory cukrárny jsou vhodné i pro pořádné narozeninové oslavy. „Uvnitř máme zhruba 20 míst a nově připravujeme dětský koutek, aby si maminky, které přijdou s ratolestmi, mohly kávu v klidu vychutnat, zatímco si budou děti hrát. Samozřejmě máme i venkovní zahrádku, která pojme zhruba 15 hostů," sdělil Petr Trytko, který všechny zve na posezení i dobré kávy, vínka, na zmrzlinu, či na dobrý zákusek.

https://www.facebook.com/dolcecaffe31/

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 33 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Nová radnice v Turnově bude pro občany 4. srpna uzavřena

Městský úřad Turnov informuje občany, že v úterý 4. srpna 2020 bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie v budově Nové radnice ve Skálově ulici uzavřen úřad. Zrušení úředního dne se týká odboru správního - občanské průkazy, pasy a matrika, odboru dopravního, odboru školství, kultury a sportu, odboru sociálních věcí, Obecního živnostenského úřadu a odboru přestupků.

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí

Autobusová linka 691 propojí Trojzemí V sobotu 1. srpna 2020 v 7.40 vyjede z Hrádku nad Nisou první spoj nové autobusové linky číslo 691. Na své 66 km dlouhé trase celkem pětkrát překročí státní hranice Česka, Německa a Polska. Celkem tři páry spojů nabídnou možnost cestovat od vlaků ze Zittau přes Bogatyniu, Frýdlant, Raspenavu, Nové Město pod Smrkem až do letoviska Świeradów Zdrój na polské straně Jizerských hor. Více informací


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hráči Přepeř nečekaně zdolali v přípravě Slovan Liberec!
Děti z příměstského tábora navštívily semilské policisty
V letním kině Turnov opět přichystali Filmový víkend 2020
Hasiči vzpomínají na bleskové povodně z roku 2010
Křehká krása 2020 bude!

Nejčtenější články

02.08.: Na semilském fotbalovém memoriálu obhájil vítězství Železný Brod
02.08.: Krkonoše Amerikou 2020 objektivem Zdeňka Horáka
01.08.: Až 150 milionů ze Státního fondu půjde do oprav krajských silnic

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT