Druhé Živanice udělily mladé sestavě Semil šestigólovou lekci
27.03.2016 18:11:57 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily
Po dobrém výkonu v domácím utkání proti Olympii Hradec spadli semilští fotbalisté v Živanicích zpátky na zem. Druhý tým tabulky divize C je totiž rozcupoval celkem šesti góly.
Živanice - Semily 6:0 (2:0)
Jednoznačné a zcela zasloužené vítězství domácích. Po poločase byl ještě přijatelný stav o dva góly, ale ve druhé části přidali domácí ještě další čtyři góly. Opět nastoupilo v základu semilského mužstva pět dorostenců a tohle je pro ně určitě velká škola, hrát proti hráčům jako jsou Gorol, Herzán, Ujec, Ferčák, Janecký či Petrus a v neposlední řadě Hundák.
„Nezopakovali jsme bojovný výkon z minulého týdne proti Olympii. Stejně by to ale nestačilo, protože domácí byly ještě lepší než soupeř minulou sobotu. Branky jsme jim darovali sami po triviálních chybách. Ve středu hrajeme dohrávku ve Vysokém Mýtě a v sobotu máme doma Litol, tak uvidíme," uvedl asistent trenéra SK Semily Jan Brett.
Branky: 7. Hundák, 33. a 66. Petrus, 53. Gorol, 64. Ujec, 81. Ferčák. Rozhodčí: Hůlka - Novotný, Brychta, ŽK: 0:0. Diváků: 120. Semily: Koudelka - Štyrand, Brett, Vlach, Hradecký (75. Pácalt) - Bína, Hájek - Motejlek, Suk, Maleček (45. Strmiska, 82. M. Lukeš) - Vancl (68. Ježek).
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
Další divizní zápasy:
Turnov i v deseti otočil utkání s FC Litol
Jabloneček nebodoval ani ve třetím jarním utkání
Související články:
Bojovní Semiláci málem urvali bod proti hradecké Olympii
Divizní mužstva vstupují do jarní části - souhrn změn a příprav
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Domov a Centrum denních služeb v Jablonci rozšiřuje kapacity
Liberecký kraj dokončil rekonstrukci objektu v ulici Na Šumavě v Jablonci nad Nisou. Vzniklo tam nové zázemí pro domov pro osoby se zdravotním postižením a zároveň nová odlehčovací služba komunitního typu, která umožní klientům žít přirozeným způsobem života. Investice Libereckého kraje dosáhla přibližně 16 milionů korun. Více podrobností na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
Semilská knihovna opět otevírá příležitost pro spisovatele
V jilemnickém muzeu se na přednášce více dozvíte o Markvarticích
Meziročně došlo k zvýšení počtu nezaměstnaných v kraji o 20 procent
Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Nejčtenější články
15.03.: Muž a žena zemřeli v rokytnickém penzionu
15.03.: Studentka SUPŠ a VOŠ Turnov zvítězila v celostátní soutěži TeenDesign
16.03.: Seriál turistických akcí věnovaných Otci národa zahájí v Semilech
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.