Druhý letošní semilský turnaj ve squashi vyhrál Tomáš Vojtěch

09.10.2015 09:48:31 | Autor: Ota Rezler | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Druhý letošní semilský turnaj ve squashi vyhrál Tomáš Vojtěch

V semilské sportovní hale se v sobotu 3. října uskutečnil druhý letošní turnaj ve squashi. Do otevřeného turnaje se přihlásilo celkem 15 sportovců, 13 mužů a dvě ženy. Ve finále Tomáš Vojtěch porazil Pavla Šrejmu mladšího.

S organizací a průběhem turnaje v tomto dynamickém, atraktivním a fyzicky poměrně náročném sportu byli všichni soutěžící spokojeni, stejně jako hlavní organizátor Tomáš Kučera: „Oproti jarnímu úvodnímu turnaji se laťka kvality opět o něco zvedla," podotkl.

S uspořádáním mu pomáhali i další někteří hráči, jako Jakub Böhm, Tomáš Rajtr, akci podpořilo i Sportovní centrum Semily a Sportovní klub policie. Turnaj se nesl v přátelském duchu, i když všichni bojovali nadoraz, byly k vidění i vyrovnané a zajímavé zápasy, které někdy rozhodovalo jen pár míčků. Hrálo se na dva vítězné sety do jedenácti bodů (o dva vítězné míče) v systému „pavouk", kdy měl každý v úvodních dvou kolech šanci na jeden reparát. Ti nejlepší museli odehrát během několika málo hodin až šest zápasů, což je už slušná porce.

Z úvodních kol postoupila osmička hráčů do závěrečné vyřazovací fáze. Na dalších místech skončili Lenka Chlupáčová (zároveň se umístila jako nejlepší žena), Láďa Švitorka, Jakub Böhm, Jirka Janata, Ondra Havel, Láďa Janda, Lenka Farská. Celkovým vítězem se stal Tomáš Vojtěch před Pavlem Šrejmou mladším.

Ceny třem nejlepším předávala spolu s hlavním organizátorem Tomášem Kučerou nová ředitelka SC Lenka Havlová. Cílem organizátorů je v turnajích squashe pokračovat, existence jen jednoho hřiště ale nedovolí třeba v budoucnu hrát v Semilech registrovanou soutěž, nicméně podobné turnaje či neregistrovaná soutěž mají jistě zelenou.

Druhý letošní turnaj ve squashi ve Sportovním centru v Semilech<br />Autor: Láďa Švitorka a Lenka Chlupáčová Čtvrtfinále:
Tomáš Trávníček - David Havel 2:0
Tomáš Vojtěch - Pavel Šrejma st. 2:0
Tomáš Rajtr - Pavel Šrejma ml. 0:2
Tomáš Kučera - Ota Rezler 0:2

Semifinále:
Tomáš Trávníček - Tomáš Vojtěch 0:2
Pavel Šrejma ml. - Ota Rezler 2:0

O 3. místo:
Ota Rezler - Tomáš Trávníček 0:2

Finále:
Tomáš Vojtěch - Pavel Šrejma ml. 2:1

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 7 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj převezme úsek silnice mezi libereckou Zhořeleckou a Klášterní ulicí

Liberecký kraj převezeme do své správy od Ředitelství silnic a dálnic České republiky komunikaci I. třídy vedoucí přes Šaldovo náměstí v Liberci po křižovatku ve Zhořelecké ulici. Důvodem je ztráta významu pozemní komunikace v závislosti na výstavbu nových přeložek státních silnic. V budoucnu kraj úsek předá městu, jehož cílem je zklidnit dopravu přes centrum Liberce. „Převzetí úseku mezi Klášterní a Zhořeleckou ulicí od Ředitelství silnic a dálnic České republiky bude bezplatné. Naším úkolem je ve spolupráci se statutárním městem Liberec provést rozsáhlejší rekonstrukci v několika po sobě jdoucích etapách. Kraj se bude podílet na vyhotovení projektové dokumentace. Celkové náklady odhadujeme na 25 milionů korun, přičemž je chceme uhradit po rekonstrukci inženýrských sítích ve vozovce," uvedl statutární náměstek hejtmana pro resort dopravy Jan Sviták.

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy

Na Střelnici v Jablonci otevřeli odběrové centrum pro antigenní testy Od pondělí 19. dubna je na jablonecké Střelnici v provozu velkokapacitní veřejné odběrové centrum v multifunkčním zařízení Střelnice pro antigenní testování. V provozu je každý všední den od 8 do 16 hodin. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Stromy vrchlabského zámeckého parku se představují
Cyklovýlet provede krásami frýdlantského výběžku
Krajská informační linka bude fungovat už jen ve všední dny
Obrazem: Jak pokračuje stavba školky Treperka v Semilech
S návratem do škol si děti připomněly dopravní pravidla

Nejčtenější články

20.04.: Rada města Semily odvolala ředitele waldorfské školy Ivana Semeckého
21.04.: V Semilech hořela venkovní sauna
22.04.: Nebezpečné stromy podél cest v Krkonoších musí k zemi

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT