Druhý ročník lomnického turnaje O pohár starosty vyhrály Pardubice

15.09.2018 19:19:46 | Autor: Zdeněk Bořek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Druhý ročník lomnického turnaje O pohár starosty vyhrály Pardubice

Fotbalový klub FC Lomnice ve spolupráci s městem Lomnice nad Popelkou a za podpory LKFS pořádal 2. ročník fotbalového turnaje přípravek O pohár starosty města. Vítězem se stalo družstvo Pardubic před Footbal Talent Academy a Mimoní. Domácí Lomnice brala solidní sedmé místo.

Letošního ročníku turnaje se účastnilo dvanáct mužstev rozdělených do dvou skupin po šesti, kde hrál každý s každým. Po odehraných skupinách se hrálo o celkové umístění. Odhlášený tým ve skupině A FK Brandýs-Boleslav byl nahrazen výběrem Lomnice/ Semily.

Zápasy řídili delegovaní rozhodčí FAČR pánové Martin Plíšek, Petr Polyak, Tomáš Polyak a Pavel Ouředník. Ceny předávali předseda fotbalového klubu FC Lomnice pan Zdeněk Baudyš, starosta města Lomnice nad Popelkou Josef Šimek a místopředseda OFS Semily Petr Junek.

Základní skupiny:

Skupina A: 1. FK Pardubice 15 (34:2), 2. Footbal Talent Academy 10 (21:4), 3. FC Lomnice 10 (13:9), 4. Mnichovohradištský SK 6 (10:26), 5. FK Viktoria Žižkov 3 (13:17), 6. Výběr Lomnice/ Semily 0 (2:35).

Skupina B: 1. TJ Jiskra Mimoň 12 (10:9), 2. FK Jablonec 12 (21:5), 3. FK Motorlet Praha 10 (15:6), 4. FK Kolín 7 (12:10), 5. FK Mladá Boleslav 3 (9:19), 6. SK Semily 0 (3:21).

Utkání o umístění: 

O 9. - 12. místo: Výběr Lomnice/ Semily - FK Mladá Boleslav 0:12, Žižkov - Semily 6:0; Výběr Lomnice/ Semily - Semily 1:8, Žižkov - Mladá Boleslav 4:1.

O 5. - 8. místo: Mnichovohradištský - Motorlet 0:9, Lomnice - Kolín 1:1; Mnichovo Hradiště - Kolín 0:3, Lomnice - Motorlet 1:4.

O 1. - 4. místo: Footbal Academy - Mimoň 0:0, Pardubice - Jablonec 2:0; Footbal Academy - Jablonec 4:2, Pardubice - Mimoň 3:1.

Konečné pořadí: 1. FK Pardubice, 2. Footbal Talent Academy, 3. TJ Jiskra Mimoň, 4. FK Jablonec n. N., 5. Motorlet Praha, 6. FK Kolín, 7. FC Lomnice n. P., 8. Mnichovohradištský SK, 9. Viktoria Žižkov, 10. FK Mladá Boleslav, 11. SK Semily, 12. Výběr Lomnice/ Semily.

Nejlepší hráči turnaje:

nejmladší hráč: Matěj Rambousek (Mnichovohradištský SK)
nejlepší gólman: Matěj Kosina (FC Lomnice)
nejlepší střelec: Matyáš Tvrdý (FK Motorlet Praha)
nejlepší hráč: Marek Průša (FK Pardubice)

Ohlédnutí za čtyřmi srpnovými turnaji mládeže Semily cup

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Krátké zprávy z regionu Semilska

Termín pro přihlášení obcí do soutěže Zlatý erb prodloužen do 31. ledna

Obce a města Libereckého kraje se mohou ještě několik dní hlásit do soutěže o nejlepší webové stránky. Termín pro podání přihlášek do krajského kola Zlatého erbu organizátoři prodloužili do 31. ledna. Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby svých měst a obcí. Veškeré další informace jsou uvedeny v propozicích soutěže (k dispozici na www.zlatyerb.cz). Účast v soutěži je pro města a obce zdarma. Předchozí článek k soutěži

Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara na smržovském zámečku

Výstava obrazů Příroda a snění v obrazech Vladimíra Balcara bude k vidění ve výstavní síni Zámečku na Smržovce od 7. do 20. ledna 2019. Výstavu můžete zhlédnout během týdne od 8 hodin, v pondělí a středu do 16 hodin, v úterý a čtvrtek do 15 hodin, v pátek do 11.30. Další informace


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Malá čarodějnice přiletí do Rokytnice
Kraj přispěje na lepší ozvučení v Oblastní galerii Liberec
Benefiční ples hejtmana se tentokrát koná v krajské knihovně
Provoz na hřišti pod halou TSC v Turnově bude v roce 2019 omezen
V roce 2018 zemřelo na silnicích v Libereckém kraji 21 lidí

Nejčtenější články

18.01.: V Jilemnici je opět k vidění obří sněhový Krakonoš
18.01.: Ze směnárny v Harrachově si chtěli odnést milion, krádež ale zpackali
18.01.: Lednový program Městského kina v Lomnici nad Popelkou

Další »

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT