Dvě akce zakončí o víkendu zimní sezonu na Dvoračkách

29.03.2019 11:08:33 | Autor: mic, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Dvě akce zakončí o víkendu zimní sezonu na Dvoračkách

Oslava zimních freestyle sportů a zároveň ukončení zimní sezony Never Summer 2019 & Monkey Race na Dvoračkách u Rokytnice nad Jizerou proběhne v sobotu 30. března v již známém duchu z minulých let. Další akcí, která se o víkendu 30. a 31. března 2019 na Dvoračkách uskuteční, je Snowboard Zezula Kidz Tour 2019.

Na Never Summer 2019 & Monkey Race je připravena celá řada soutěží jako například Monkey race, Best trick, Cash for trick, Grupen trick (vláček tří a více jezdců), World cup Ollie contest a Lake cross o zajímavé ceny od sponzorů: Nitro, Kofola, Sencor, Budvar, Crazy hand made, Rauch, Horse Feathers, Jagermeister, Šnekolend a Horská bouda Dvoračky a horský hotel Štumpovka.

Koncert kapely Superhero Killers rozhýbe přítomné svými funky rytmy. Celodenní jízdné opět za symbolickou stovku. Afterparty: Šnekolend Music & Cocktail Bar.

Snowboard Zezula Kidz Tour

Od ledna do března se mladí závodníci pravidelně potkávali v nejlepších snowparcích u nás. Cílem této série je najít mladé snowboardové talenty. Na jednotlivých závodech kluci a holky soutěžili v kategoriích Super Groms, Groms, Kids o věcné ceny. Do celkového pořadí se budou počítat tři nejlepší výsledky. Vyhlášení celého poháru proběhne na posledním závodě celé tour 31. 3. na Dvoračkách.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 29. až 31. března

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec vyhlásil soutěž architektů na novou podobu Slunečních lázní

V pondělí 9. září město Jablonec nad Nisou zveřejnilo ve Věstníku veřejných zakázek a v Úředním věstníku EU architektonickou soutěž, jejímž předmětem je řešení prostoru Slunečních lázní a okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Soutěž má přinést nejen řešení předmětné lokality, ale také partnera pro práci na dalších zásadních místech v okolí jablonecké přehrady. Další podrobnosti na Našem Jablonecku

Seminář ke kotlíkovým dotacím proběhne 16. září na turnovské radnici

Zateplení domu svépomoci, výměna oken a dveří, stavba nízkoenergetického domu, solární panely, zachytávání dešťové vody - i na to lze získat dotaci! V pondělí 16. září od 15 hodin se uskuteční v zasedací místnosti budovy Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335, č. 215 seminář ke kotlíkovým dotacím. Zároveň se zájemci dozví i informace o dotacích pro úspornou domácnost. Elektronický příjem žádostí bude odstartován v pondělí 23. září 2019 od 16 hodin. Odesláním elektronické žádosti si žadatelé zajistí pořadí, ovšem poté je třeba do 10 pracovních dní vytištěnou a podepsanou žádost včetně příloh doručit na adresu krajského úřadu. Více informací ke kotlíkovým dotacím


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozloučení s létem aneb Putování s Večerníčkem v Pelešanech
Komedie Tři v tom pobaví diváky ve Slané
Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola
Při Bubenické show v Semilech vzpomenou i na Daniela Nekonečného
Méně známé místo kraje: Čedičové Provodínské kameny

Nejčtenější články

12.09.: Slavnost úrody Semilský pecen se koná již pošestnácté
12.09.: Okresní přebor: Mírová v souboji o čelo vyplenila Libštát
14.09.: Přehled fotbalových výsledků šestého podzimního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT