Dvě akce zakončí o víkendu zimní sezonu na Dvoračkách

29.03.2019 11:08:33 | Autor: mic, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Dvě akce zakončí o víkendu zimní sezonu na Dvoračkách

Oslava zimních freestyle sportů a zároveň ukončení zimní sezony Never Summer 2019 & Monkey Race na Dvoračkách u Rokytnice nad Jizerou proběhne v sobotu 30. března v již známém duchu z minulých let. Další akcí, která se o víkendu 30. a 31. března 2019 na Dvoračkách uskuteční, je Snowboard Zezula Kidz Tour 2019.

Na Never Summer 2019 & Monkey Race je připravena celá řada soutěží jako například Monkey race, Best trick, Cash for trick, Grupen trick (vláček tří a více jezdců), World cup Ollie contest a Lake cross o zajímavé ceny od sponzorů: Nitro, Kofola, Sencor, Budvar, Crazy hand made, Rauch, Horse Feathers, Jagermeister, Šnekolend a Horská bouda Dvoračky a horský hotel Štumpovka.

Koncert kapely Superhero Killers rozhýbe přítomné svými funky rytmy. Celodenní jízdné opět za symbolickou stovku. Afterparty: Šnekolend Music & Cocktail Bar.

Snowboard Zezula Kidz Tour

Od ledna do března se mladí závodníci pravidelně potkávali v nejlepších snowparcích u nás. Cílem této série je najít mladé snowboardové talenty. Na jednotlivých závodech kluci a holky soutěžili v kategoriích Super Groms, Groms, Kids o věcné ceny. Do celkového pořadí se budou počítat tři nejlepší výsledky. Vyhlášení celého poháru proběhne na posledním závodě celé tour 31. 3. na Dvoračkách.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 29. až 31. března

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Fanoušci Jablonce fandili alespoň za bránou

Kvůli uzavřeným prvoligovým zápasům 18 fanoušků Jablonce přišlo podpořit fotbalisty na zápas proti Zlínu improvizovaně alespoň za bránu jabloneckého stadionu Střelnice. Jablonec i v deseti po vyloučení Plechatého vyhrál brankou Holíka 1:0. Podrobnosti a fotogalerie ze samotného zápasu: Rozhodl Radův překvapivý tah - Dočekal

Proběhne monitoring studní v Turnově

Společnost Global-Geo, s. r. o. informuje obyvatele města Turnov, že z důvodu projektové přípravy nové silnice I/35 na úseku Turnov - Úlibice bude na přelomu května a června 2020 firma objíždět obce, v jejichž blízkosti by měla stavba probíhat.  Cílem je změřit hladinu podzemní vody ve studních. Jediné co tedy potřebujeme, je aby občané byli o této skutečnosti informováni a umožnili nám přístup na pozemky, kde se studny nacházejí. „Katastrální území, která spadají pod město Turnov a kterých se monitoring bude týkat, jsou následující: Turnov, Mašov u Turnova. Nahlašujeme to takto předem na základě negativních zkušeností z minulosti, kdy nás lidé nechtěli pustit na zahradu z důvodu obav, že jsme podvodní prodejci. Děkuji všem za spolupráci a ochotu," uvedla za Global-Geo, s.r.o., Eva Pišvejcová.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Areál Maškovy zahrady v Turnově zahájí letní sezonu 20. června
Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy
Za středověkými mnichy a vládcem Jizerských hor na vrch Muchov
Při stavbě vedení vysokého napětí u Pecky usazoval stožáry vrtulník
Jablonec rozezpívala ABBA

Nejčtenější články

27.05.: Kamion zablokoval silnici u Hodkovic
29.05.: Od 6. června opět autobusem až na Zlaté návrší
29.05.: Na jilemnickém náměstí už opět probíhají farmářské trhy

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT