Dvě porážky turnovských kadetek při vstupu do 1. ligy

22.09.2019 20:13:51 | Autor: TJ Turnov a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Dvě porážky turnovských kadetek při vstupu do 1. ligy

V turnovské sportovní hale se v sobotu 21. září odehrála velká premiéra. Volejbalové družstvo turnovských kadetek nově vstoupilo do 1. ligy kadetek - druhé nejvyšší soutěži v této věkové kategorii v Česku. Soupeřkami domácích hráček bylo družstvo SK Volejbal Kolín.

TJ Zikuda Turnov C - SK Volejbal Kolín 0:3 (-14, -19, -21)

V úvodu prvního setu ranního utkání byla hra velmi vyrovnaná. Domácím se podařilo po chvilce zklidnit úvodní nervozitu a dotáhnout na 10:10. Pak ale následovalo několik nevynucených chyb a první set nakonec jasně připadl soupeři, který vyhrál 25:14. V druhém a třetím setu byl průběh velmi podobný. Domácí hráčky se více a více osmělovaly, hra se pomalu lepšila, ale určitá nesehranost a nedostatečná komunikace způsobila, že na soupeře to ještě pořád nestačilo a po setech 19:25 a 21:25 si Kolín výhrou 3:0 připsal jasné vítězství.

Sestava Turnova: M. Hrochová, S. Šebková, N. Karlová, A. Václavů, K. Stará, T. Stará - libera: Š. Hrušková, V. Kubešová, střídaly: D. Franzová, K. Cihlářová.

TJ Zikuda Turnov C - SK Volejbal Kolín 1:3 (24, -15, -22, -20)

V druhém utkání se domácí hráčky velmi zlepšily a na palubovce byla k vidění velmi vyrovnaná bitva. Turnovské volejbalistky nakonec vyválčily koncovku 26:24 a vedly 1:0 na sety. Bohužel v druhé sadě přišel útlum a po vítězství 25:15 srovnal Kolín na 1:1. Tento moment naštěstí domácí hráčky nevykolejil a v třetím setu byl vidět opět hezký volejbal. Turnov dokonce po velké sérii na servisu vedl 15:8, ale hra se pak pomalu vyrovnávala a zejména špatný příjem dostal celý set opět do vyrovnané koncovky. Tam byl Kolín šťastnější a zvítězil 25:22. Ve čtvrtém setu se na obou stranách střídaly zejména krásné útočné momenty s nepovedenými servisy a chybami v poli. Turnov jich bohužel udělal více a prohraným setem 20:25 nechal všechny body soupeři, který tedy vyhrál druhé utkání 3:1.

Sestava Turnova: S. Šebková, N. Karlová, A. Václavů, K. Stará, T. Stará, V. Volková - libera: V. Kubešová, Š. Hrušková, střídaly: D. Franzová, K. Cihlářová M. Hrochová, K. Málková.

„Obě utkání byla z naší strany zbytečně nervózní. Je jasné, že se holky díky poctivé práci od poslední sezony opět hodně zlepšily, umíme hrát skvělý volejbal a je více a více momentů, které těší jak nás trenéry, tak celou řadu fanoušků, kteří nás dnes přišli podpořit. Ne vždy si ale na hřišti věříme. Tým je z části nově sestavený a pořád se ještě vzájemně poznáváme. Jsou momenty, kdy si dáváme zbytečně přednost a samozřejmě i herní situace, které musíme vyřešit lépe a více se jim věnovat v tréninku. Už ale nyní se těšíme na dalšího soupeře a nové výzvy!," hodnotil zápasy trenér Turnova Pavel Starý.

Turnovské kadetky mají opravdu nabitý podzimní program. Už v neděli se v turnovské hale hrál kvalifikační turnaj krajského přeboru kadetek a juniorek. Turnovský klub reprezentují dvě juniorská družstva. Liga kadetek pokračuje za týden v sobotu 28. září, kdy na domácí palubovce turnovské družstvo přivítá Meteor Praha.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovské ženy C získaly proti Novému Boru všechny body
Skupina Českého poháru volejbalistek se hrála v Turnově
Turnovský volejbal na prahu nové sezony 2019 až 2020

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Slavnostně otevřeli novou rozhlednu Schovanka v Plavech

Obrazem: Slavnostní otevření nové rozhledny Schovanka v Plavech V Plavech v místní sokolovně v sobotu 1. srpna 2020 slavnostně otevřeli rozhlednu Schovanka a současně nově opravené Posezení pod Schovankou. Na rozhlednu vystoupáme po zdolání 35 točitých schodů, na které vstupujeme hned od barového pultu nově opraveného „posezení“. Všichni návštěvníci byli velice mile překvapeni, přičemž obdivovali realizaci a preciznost zpracování tak trochu cimrmanovského nápadu, jedná se o skutečný unikát. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Klasickej postup band zahraje na muzejní zahrádce v Semilech

Již třetí hudební večer tohoto léta se koná 7. srpna od 18 hodin na muzejní zahrádce v Semilech. Tentokrát zahraje kytarové duo z kapely Klasickej postup band. V jejich repertoáru jsou popové, rockové a big beatové písně, při kterých si můžete i zatančit. V případě špatného počasí se koncert přesune do Pojizerské galerie. Celý program letních večerů na muzejní zahrádce


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zákupy opět hlídá Medoušek, instalují i skleněný vodotrysk do kašny
Vrchlabí bylo opět v obležení amerických vozů a motocyklů
Hasič z Košťálova Josef Riegr oslavil 100 let
Bílý Kostel nad Nisou si připomene 10 let od povodní
FOTO: Eva Urbanová zazpívala v Sedmihorkách rockové hity

Nejčtenější články

05.08.: Dva kluci zachránili v Semilech sebevraha před vykrvácením
05.08.: Obrazem: Legiovlak dorazil na martinické nádraží
04.08.: V Libereckém kraji je aktuálně situace s koronavirem stabilní

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT