Fejeton k Benátské - ZN.: Dlouhej kouř, pohoda, jazz
29.07.2011 17:23:48 | Autor: Dana Eršilová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj
„To zas bude v álejích nablito," prorokují obyvatelé Malé Skály. Proč? Příčinou nevolností a jejich výsledků v alejích nebude epidemie salmonely, ale festival Benátská noc, což účastníky vyjde skoro nastejno jako zmíněná infekční choroba.
Festival letos podevatenácté přiláká milovníky tvrdší muziky, alkoholu a jiných pozemských radostí. Přežít a prožít jej bez újmy není jednoduché. Dovoluji si vám proto dát pár cenných rad a zpravit vás o tom, co vás na letošní Benátské čeká a nemine. Připravte se, posaďte se a jdeme na to!
Člověk se ani nestačí Wohnout a už na něj přiletí nasupená Doga, a to je teda Iné Kafe než starý dobrý Žlutý pes. Doporučuji použít kvalitní repelentní přípravek, protože nejen ve stanu se dá natrefit na Škwora. Že vás nudí chodit pěšky? Pronajměte si Scooter a s větrem ve vlasech uhánějte tam, kde Kohout plaší smrt. Proti případným krádežím zabezpečte svůj majetek Visacím zámkem.
Že vás zatím jenom straším? Nebudu slibovat, že přijde kouzelník, ale je docela dost možné, že za vydatné podpory profesionálního Tleskače Lucie Bílá zezelená. Nebyla by celebrita, jak se sluší a patří, kdyby ji okamžitě neprohlédl její osobní lékař Doktor P. P..
Kryštof platí za starého workoholika, střihne si proto v rámci festivalu jednu Nightwork. Krásných žen se nabažíte dosyta, o tom není pochyb... Mějte své Votchi na šťopkách a spatříte minimálně jednu opravdovou Femme fatale. Chcete si užít s někým zkušeným? Obraťte se na Kurtyzány z 25 avenue a bude o vás postaráno! Divokej Bill předvede, jak je divokej.
Máte-li na mále, dopřejte si horký nápoj s Citronem. Neckiáda už je za ta léta dost ohraná, a proto pořadatelé umožní zájemcům jízdu na asijském výrobku - Chinaski. Teď už nezbývá, než se zeptat, kam spolu příště Poletíme?
Kompletní program Benátské noci 2011
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova
Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Nejnovější články
Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Prosincový program v turnovské Náruči
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: V semilském parku znovu chystají Mikulášský běh
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.
