Filmy hollywoodských studií se vracejí zpět do českých kin!

23.08.2020 13:17:33 | Autor: Marta Nosková Žurková | Rubrika: KULTURA | Obce: Liberecký kraj,Pojizeří

Filmy hollywoodských studií se vracejí zpět do českých kin!

Velkofilmy hollywoodských studií se po téměř půlroční pauze vracejí na plátna českých i pojizerských kin. Mezi prvními tituly, které distribuční společnost Falcon a. s. uvede do kin, budou snímky studia Disney: hororový thriller inspirovaný komiksem Noví Mutanti (27. 8. 2020) a legendární epický příběh o nebojácné čínské bojovnici Mulan (4. 9. 2020).

Oproti snímku Noví mutanti, který je do kin uváděn celosvětově, bude snímek Mulan z globálního hlediska uveden na kinoplátna omezeně. Respektive, v kinech bude promítán pouze v těch zemích, v nichž společnost Disney prozatím nenabízí streamovací službu Disney +, která má být hlavním distribučním kanálem tohoto titulu. To je případ České republiky, a díky tomu najdou diváci po hollywoodském filmovém půstu v nabídce kin i tuto mimořádně velkolepou filmovou lahůdku.

Na otázku, zda se bude strategie s uvedením filmu Mulan aplikovat i na další tituly, odpovídá Jan Bradáč, ředitel distribuční společnosti Falcon: „Teď je předčasné cokoliv vyvozovat obecně z nastalé konkrétní situace. Disney učinil nějaké rozhodnutí a předpokládám, že jej budeme průběžně vyhodnocovat. Naším cílem je oživený line-up nových filmů potvrdit a dosahovat uspokojivé výsledky".

V podzimní nabídce se má objevit také pokračování série Kingsman o tajných agentech. Snímek nazvaný Kingsman: První mise (premiéra 17. 9. 20) představí zrod první nezávislé tajné služby. Tajemný thriller Smrt na Nilu (22. 10. 20) potěší nejen fanoušky Agathy Christie, ale i Kennetha Branagha, který se režisérsky ujal tématu o emocionálním chaosu a smrtících následcích vyvolaných milostnou posedlostí. V hlavních rolích zazáří herecké hvězdy: Tom Bateman - čtyřnásobný kandidát na Oscara, Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders a Letitia Wright.


Říjnová filmová nabídka pokračuje animovanou novinkou studia Sony Pictures Animation Rodina na baterky (22. 10. 2020), která doslova nabije energií rodiny s dětmi. Rodinka Mitchellových musí spojit síly, aby zachránili svět, ve kterém se proti lidem vzbouří elektronická zařízení, která mají lidé tak rádi - od mobilních telefonu po nejnovější modely osobních robotů. Za pomoci dvou porouchaných robotů bude jejich mise nakonec úspěšná.

Jaké jsou osobní filmové tipy šéfa společnosti Falcon? „Budu rád za jakýkoliv dobrý výsledek i od konkurence. Teď je pro kina a jejich diváky nejpodstatnější udržet přísun filmů v co největší šíři - jen tak se do kina budou vracet víc a víc. Osobně se těším na Black Widow a věřím, že se tak stane v listopadu! Až uvidím Black Widow ve zbrusu novém a v Česku nejmodernějším sále pod značkou Theatre DeLuxe v CineStaru v Praze na Černém mostě, tak dostanu své Vánoce o více než měsíc dřív!," řekl Jan Bradáč, který je zároveň i výkonným ředitelem sítě multikin CineStar.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Program jilemnického kina o prázdninách

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zrušení akcí v turnovské synagoze a na Valdštejně

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a vzhledem k mezinárodnímu složení vystupujících interpretů, kdy slovenští členové nemohou do České republiky přijet, je zrušen koncert Jak chutná hudba, který se měl uskutečnit v sobotu 26. září v turnovské synagoze. Zároveň se na hradě Valdštejně ruší plánovaná akce Narozeniny vévody Albrechta z Valdštejna, která měla proběhnout také sobotu 26. září.

Do Přepeř přijede prvoligová Plzeň

Ve 3. kole Mol cupu přijede do Přepeř prvoligová Viktoria Plzeň! Tohoto soupeře přiřkl mužstvu z Českého ráje čtvrteční los, termín zápasu je sice určen na středu 30. září, ale je možné posunutí na 7. října nebo jiný den. Článek o posledním zápase Mol cupu Přepeř


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Co se hraje o víkendu v Pojizeří za fotbaly?
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 25. do 28. září
Lipo.inku radí expertní skupina, podporují i firmy zasažené krizí
Na druhý pokus oslaví 150. výročí narození profesora Josefa Pekaře
Kdo nepláče není Čech aneb One man show Lukáše Pavláska

Nejčtenější články

23.09.: I.B třída: Výhra nad Jablonečkem vynesla Semily na třetí místo
24.09.: Od 24. září se v Česku rozšiřují protiepidemická opatření
24.09.: Sjezd traktorů v Bozkově je pro rok 2020 zrušen!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT