Florbal TJ Turnov: Muži padli v Náchodě, do sezony vstoupili junioři

06.10.2021 17:10:57 | Autor: TJ Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbal TJ Turnov: Muži padli v Náchodě, do sezony vstoupili junioři

Turnovští muži prováhali šanci připsat si další body do tabulky Národní ligy a prohráli v Náchodě. První zápasy nové sezony mají za sebou junioři, kteří ale nezačali moc dobře a na úvod utrpěli dvě porážky.

Národní liga mužů

Florbal Primátor Náchod - TJ Turnov 9:5 (2:1, 2:0, 5:4)

Ke čtvrtému kolu Národní ligy cestovali muži Turnova na východ, do Náchoda, kde je čekal souboj s místním bývalým účastníkem 1. ligy.

Do utkání vstoupili Turnovští celkem dobře a vytvořili si několik příležitostí, jednu se podařilo také využít a dostali se do vedení. Nicméně začali se ozývat naše bolístky, nechali se nesmyslně vyloučit a soupeř vyrovnal. Chvíli poté si nepohlídali standardní situaci a nadějný vstup do utkání byl ten tam.

V úvodu druhé části nedokázali Turnováci proměnit přečíslení 3 na 1 a od té doby nestála hra ani za zlámanou grešli. Náchod byl na balonku a kontroloval zápas, Turnovští se většinou bránili a byly bez energie, bez zápalu. Domácím se ve druhé třetině podařilo dalšími dvěma brankami navýšit skóre a před poslední třetinou tedy hosté prohrávali 1:4.

Do třetí třetiny florbalisté turnova několik věcí změnili a na obrázku hry se to hned projevilo. Byli více aktivní a dostávali se do šancí, zároveň ale nebyli schopní vyvarovat chyb a dalších vyloučení, které tým hrozně sráželi dolů. Po dalších dvou neubráněných oslabeních prohrávali už hrozivých 1:6, ale poté začala přestřelka, která se zastavila až na konečném skóre 5:9. Hostům se podařilo sice vstřelit několik branek, ale soupeř dokázal využít chyby a nemilosrdně je trestal.

Pokud chceme v dalších utkáních uspět, nemůžeme si dovolit strávit půlku zápasu v oslabení a výrazně zapracovat na nedostatcích naší hry. V sobotu 9. 10. od 19:00 pokračujeme doma proti Plzni, tak nás přijďte podpořit.

2. liga juniorů

TJ Turnov - SC Podještědí Český Dub 4:7 (2:2, 1:4, 1:1)
Florbal Jablonec - TJ Turnov 8:5 (3:0, 3:2, 2:3)

Covidová doba a hlavně adolescence bohužel znovu zamávaly už tak těžce zkoušeným kádrem turnovských juniorů, který přišel během posledních let o velký počet více i méně talentovaných jedinců, a tak letos nepatří k favoritům.

K prvním zápasům se kluci vydali do Tanvaldu, kde se utkali s Českým Dubem a Jabloncem. V obou utkáních prohráli, ale rozhodně nebyli bez šancí a kdyby podali svůj top výkon a nemuseli se během zápasů potýkat se zraněním nejlepšího hráče, mohli oba soupeře porazit.

Kluci se musí nadále zlepšovat a poctivě pracovat na trénincích, poté můžou zápasy vyhrávat.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Florbal TJ Turnov: Muži doma porazili Mukařov, ženy dvakrát prohrály
Florbalisté Turnova ztratili nadějně rozehraný zápas v Litvínově
Mladší žákyně TJ Turnov bronzové na NisaOpen 2021
Florbal TJ Turnov: Ženy výborný vstup do sezony, muži schytali debakl
Sezona 2021/2022 startuje i pro florbalový oddíl TJ Turnov
Florbalisté TJ Turnov pořádají nábor
Florbal se vrací!

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Víkend sklářského řemesla oživí Kittelovo muzeum

Rok 2022 je vyhlášen celosvětovým rokem skla. Jako předzvěst roku skla a jako poctě této surovině a sklářskému řemeslu vůbec, připravili Setkání sklářů na Kittelově muzeu, které se uskuteční o víkendu 16. a 17. října. Podrobná pozvánka na Našem Jablonecku

Krajský úřad hostil konferenci o veřejných zakázkách

Další ročník konference k problematice zákona o zadávání veřejných zakázek se 7. a 8. října konal na Krajském úřadu Libereckého kraje. Účastnili se pracovníci krajských úřadů, kteří se zpracováním těchto zakázek zabývají. Nad konferencí převzal záštitu Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. „Předávání zkušeností v tomto oboru mezi takzvanými zakázkářemi napříč kraji je nesmírně cenné a jsem rád, že jej můžeme podpořit. Liberecký kraj mimo jiné zajišťuje v souladu se zákonem o veřejných zakázkách už bezmála deset let pro objekt krajského úřadu, příspěvkové organizace zřizované krajem, jím řízené společnosti a některé obce výběr dodavatele elektřiny a zemního plynu, a to nákupem komodit na burze. Výrazně tím ušetříme," prohlásil náměstek Miklík.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Tobruk a Václav Marhoul v krajské knihovně
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola
Závodnice aerobiku úspěšné v Semilech i Praze
Obnovu oltáře v zákupském kostele podpořil kraj statisíci
Kraj a veterina žádají, aby lidé nechodili do lesů a hlásili mrtvé divočáky

Nejčtenější články

13.10.: I.A třída: Ze souboje s prvním Pěnčínem veze Bělá bod za remízu
14.10.: V Krkonošské ulici v Jilemnici přejdete bezpečně
13.10.: Akce Kulturního centra Golf Semily v říjnu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT