Fotbalisté FKP Turnov dokázali vyhrát v Pardubicích na penalty

10.05.2015 20:35:31 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Fotbalisté FKP Turnov dokázali vyhrát v Pardubicích na penalty

Fotbalisté FK Pěnčín-Turnov se v neděli představili na stadionu Tesly Pardubice, kde místní bojují o záchranu v divizi. Při velké marodce hosté odehráli zápas pouze v jedenácti lidech bez střídání. Po prohraném poločase dokázali v předposlední minutě zápasu vyrovnat a poté i vyhrát na penalty. 

Pardubice B - FKP Turnov 2:3 na penalty (2:0)

V 8. minutě brankář Hyka dobře zasáhl při šanci domácích. V 19. minutě na druhé straně hřiště pardubický brankář Knobloch vychytal střelu Bernáta. O minutu později už ale otevřel skóre zápasu domácí Fousek. Ve 24. minutě Knobloch vyrazil střelu Šulce, na druhé straně střílel Klátil a znovu před domácí brankou zasáhl Petřík po Janošíkově centru, ale Knobloch byl znovu na místě. Ve 39. minutě chyboval Hyka, když místo vyražení míče jej chtěl chytat a centr Pánka propadl až do branky - 2:0.

Hosté se rozhodně nevzdali a do druhé části vstoupili aktivně s cílem vyrovnat. Nejprve Bernátovu umístěnou střelu vytáhl Knobloch, ale v 50. minutě roh Papouška prodloužil hlavou hrající trenér Petřík na Kunsta, a ten dělovkou po zemi snížil na 2:1. V 65. minutě na centr Papouška jen těsně nedosáhl Petřík, v 75. minutě zase centr Kunsta nezužitkoval Beníšek. V závěru se ovšem hosté vyrovnání přece jen dočkali a byla to trochu kuriózní záležitost - rohový kop Bernáta totiž zapadl na zadní tyči až do branky!

Po remíze 2:2 tak přišly na řadu penalty. Turnovští hráči proměnili tři, zatímco domácí jen dvě, takže hosté si připsali i cenný bod navíc.

Branky: 20. Fousek, 39. Pánek - 50. Kunst, 88. Bernát. Penalty proměnili: Papoušek, Beníšek, Bernát, nedali Šulc a Petřík. Pardubičtí proměnili jen dvě penalty. Rozhodčí: Hrkal, ŽK: 2:0. Diváků: 100. FKP Turnov: Hyka - Tvrdý, Šimek, Novotný, Janošík - Kunst, Beníšek, Petřík, Bernát - Papoušek, Šulc.

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola

Další divizní utkání: Český Brod jasně rozstřílel oslabený Jabloneček

Související články:

Turnovští proti Ústí neproměňovali šance, získali alespoň výhru na penalty

Anglický týden zakončili turnovští fotbalisté výhrou v Letohradě

FOTO: Hráči Turnova v dohrávce přesvědčivě zdolali Trutnov

Josef Petřík dvěma góly režíroval výhru Turnova s Náchodem

Turnovské hráče srazila v Kutné Hoře penalta v závěru

FKP Turnov sehrál i v oslabení vyrovnaný zápas s vedoucím týmem divize

Penalta v nastavení vzala Turnovu ve Dvoře alespoň bod

FOTO: O výhře Turnova nad Jablonečkem rozhodl z penalty Papoušek

Turnovští sehráli v Benátkách vyrovnanou partii, ale body nepřivezli

Divizní fotbalisté vstupují do jarní části - kompletní shrnutí

V generálce na divizi Turnov zdolal 3:1 Hrádek - odkazy na další přípravná utkání

Josef Petřík hodnotí podzim fotbalistů FK Pěnčín-Turnov

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Nejčtenější články

18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT