Fotbalisté Přepeř vezou z Hrádku vítězství 2:0

09.10.2017 13:54:28 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře si kvůli podmáčenému "domácímu" hřišti v Turnově vyměnily pořadatelství a odehrály zápas 9. kola na velice pěkně upravené trávě v Hrádku. Díky reprezentační přestávce se objevil v základní sestavě trenér druholigového Frýdku Místku Josef Petřík, který měl velký podíl na cestě za třemi body a vítězství 2:0.

Utkání Sedmihorky - Semily a Rovensko - Velké Hamry byla odložena na sobotu 11. listopadu 14.00 a možná se některé z nich bude hrát na lomnické umělce.

Hrádek n. N. - Přepeře 0:2 (0:1)

Začátek zápasu opanovali Přepeřští a zatlačili domácí k jejich vápnu. V 5. minutě se srazil Ježek s domácím hráčem a s krvácející hlavou byl dlouhou dobu ošetřován, takže Přepeře hrály více než deset minut o jednoho hráče v poli méně. Ve 23. minutě zahrávali domácí rohový kop, na centr si naskočil jeden ze stoperů, ale hlavou vysoko přestřelil. Ve 27. minutě Ježek vysunul Krasnického, po jehož centru z pravé strany minul o vlásek na zadní tyči Řeháček. Ve 40. minutě byl na pravém křídle faulován Krasnický, přímý kop zahrál Hrmo a jeho centr si našel nabíhající Petřík a hlavou poslal hosty do vedení. Ve 43. minutě Ježek v levém rohu domácího vápna obešel brankáře a jeho oblouček těsně přeletěl domácí svatyni.

Do druhého poločasu vystřídal otřeseného Ježka Tokan. Ve 48. minutě vystihl domácí rozehrávku výborně hrající Bína, potáhl balón, před vápnem nahrál doleva na nabíhajícího Havlína, a ten chladnokrevně na zadní tyč překonal domácího brankáře Roba - 0:2. V 68. minutě domácí centrovali z pravé strany a Hrmo na poslední chvíli uklidil míč do bezpečí před domácím útočníkem. Ve zbytku zápasu Přepeře kontrolovaly výsledek a nepouštěly domácí do žádných šancí. Jediná komplikace vznikla v 85. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Nesvadba.

„Vzhledem k počasí se hrálo na dobře upravené trávě. Vyhráli jsme zaslouženě, výborný výkon podal jak Pavel Bína, tak i Pepa Petřík," hodnotil utkání asistent trenéra Přepeř Miroslav Kvapil.

Branky: 40. Petřík, 48. Havlín. Rozhodčí: Marek - Nádeník, Blaschke, ŽK: 1:3, ČK: 0:1 (85. Nesvadba). Diváků: 100. Přepeře: Koudelka - Hrmo, Linhart, Nesvadba, Petřík - Krasnický, Bína, Peškar, Havlín (72. Mička) - Ježek (46. Tokan), Řeháček (86. Horák).