FOTO: Akce Česko se hýbe přilákala především děti

30.09.2011 20:41:21 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Semily

FOTO: Akce Česko se hýbe přilákala především děti

Fit studio aerobiku Jany Boučkové pořádalo v semilském sportovním centru akci Česko se hýbe. Jednalo se o program spojený s prohlídkou sportovišť a ukázkami sportů. Akce přilákala především děti, které si před halou zacvičily i zatancovaly s Michalem Davidem.

Záštitu nad akcí, konanou v pátek 23. září, převzal hejtman Libereckého kraje Stanislav Eichler. Zájemci se mohli přijít od 10 do 19 hodin nejen podívat, ale také zacvičit. Před sportovní halou proběhla například rozcvička pro přítomné, vystoupení závodních týmů aerobiku a zazpíval i Michal David Revival. K vidění byla také ukázka cvičení pro maminky s kočárky a mini Zumba.

Uvnitř sportovní haly si zájemci moci prohlédnout s instruktory prostory i zdarma zacvičit. Po celý den v centrální hale probíhaly ukázky nohejbalu a prezentace mistrů republiky v tomto sportu, v sále aerobiku probíhaly vystoupení dětí a zajímavá jistě byla i prezentace hry Kinect Xbox - hry ovládané pohybem těla.

V Semilech se dá v hale hrát squash, stolní tenis, badminton, tenis, nohejbal, florbal a další míčové hry, je zde posilovna - Fit studio M, sál aerobiku a můžete si zde i půjčit elektrokola na výlety po okolí.

V sobotu 24. září se ve Sportovním centru v Semilech konala soutěž Aquila wellness týmy 2011. O den později pak soutěž typu B ve sportovním aerobiku, fitness týmech a pohybových skladbách. Podrobnosti z obou soutěží čtěte zde.

Související články: 

Fotogalerie ze soutěží v aerobiku a wellnes týmů v semilské hale

FOTO: Aerobik ovládl na konci září semilskou halu

Říjnové akce pod patronací Sportovního centra v Semilech

Zářijové akce pod patronací Sportovního centra v Semilech

VIDEO: Elektrokola okupovala semilskou cyklostezku

VIDEO: Elektrokola okupovala semilskou cyklostezku

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince

Nejčtenější články

03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT